با استفاده از خدمات تخصصی بهترین قالیشویی اختیاریه نه تنها قالی های شما بلکه مبل ها نیز به بهترین شکل تمیز می شوند. امروزه تعداد مراکز فرش شویی در مناطق مختلف تهران کم نیست و شاید یکی از اصلی ترین تفاوت های آن ها در خدمات باشد. هر یک از این قالیشویی ها مانند مراکز فعال در اختیاریه ممکن است خدمات تخصصی متفاوتی را به مشتریان خود ارائه دهند. نوع عملکرد یک مرکز برای ارائه خدمات امکان دارد با مجموعه های دیگر تفاوت داشته باشد. با توجه به این موضوع برای مراجعه به بهترین فرش شویی در منطقه اختیاریه، باید با خدمات تخصصی آن آشنا شوید. در این صورت متوجه تفاوت این مراکز از نظر خدمات خواهید شد. بدین صورت با خیال راحت می توانید قالی ها و حتی مبل های خود را به بهترین قالیشویی در اختیاریه بسپارید.

خدمات تخصصی قالیشویی اختیاریه را بشناسید!

خدمات تخصصی قالیشویی اختیاریه را بشناسید!
خدمات قالیشویی اختیاریه = شستشوی فرش، شستشوی مبلمان و ترمیم انواع فرش.

یکی از اصلی ترین تفاوت های قالیشویی های مختلف در منطقه اختیاریه به خدمات آن ها مربوط می شود. برخلاف باور بسیاری از افراد، خدمات قالیشویی در مراکز گوناگون مشابه نیستند. برخی از مراکز ممکن است خدمات تخصصی ویژه ای داشته باشند. بعضی دیگر نیز امکان دارد که یک سری خدمات مشابه با دیگر مراکز را به شکل متفاوتی ارائه دهند. همچنین باید بدانید معمولا در بهترین قالیشویی ها امکان بهره مندی از خدمات تخصصی وجود دارد. در این رابطه باید بدانید خدمات تخصصی بهترین قالیشویی های اختیاریه عبارت هستند از:

شستشوی مدل های مختلف فرش ها با روش های خاص

شستن قالی ها اصلی ترین خدماتی است که در همه قالیشویی ها دیده می شود. این در حالی است که در بهترین مراکز فعال در اختیاریه این خدمات به صورت تخصصی ارائه می شود. زیرا در بهترین فرش شویی اختیاریه، شستن قالی ها با روش های مختلف و متناسب با نوع، رنگ، جنس و دیگر ویژگی های آن ها انجام می شود.

همچنین خدمات شستشو در بهترین قالیشویی اختیاریه بسیار تخصصی، با دستگاه های حرفه ای و به روز و توسط اپراتورهای ماهر انجام می شود. به همین دلیل خدمات تخصصی شستشو در این مجموعه تنها برخی فرش ها را در برنمی گیرد بلکه شامل انواع قالی ها می شود.

چنان که شما با مراجعه به این مراکز مانند قالیشویی امیدان می توانید از خدمات شستشوی برای موارد زیر استفاده کنید:

 • قالی های ماشینی؛
 • قالی های دستباف؛
 • و انواع تابلو فرش ها.

تعمیر انواع آسیب های قالی ها

یکی دیگر از خدمات تخصصی بهترین قالیشویی شمال تهران در منطقه اختیاریه شامل تعمیر قالی ها می شود. در این مجموعه ها معمولا امکان بهره مندی از خدمات تعمیری در کنار شستشو وجود دارد. این خدمات انواع آسیب ها را در برمی گیرد.

امیدان، بهترین قالیشویی محدوده اختیاریه
تعمیر فرش ها شامل مواردی نظیر: لکه برداری، دارکشی، تعویض ریشه و … می باشد.

به طوری که اگر قالی خود را به این مراکز بسپارید، آثار هر گونه آسیب از جمله پارگی، پوسیدگی، اختلاط رنگ، لکه، سوختگی وغیره از روی آن پاک می شود. زیرا خدمات تعمیری بهترین قالیشویی اختیاریه شامل انواع مختلفی از جمله موارد زیر می شود:

 • لکه برداری؛
 • رنگ برداری؛
 • رفوگری؛
 • ترمیم؛
 • و ریشه بافی.

شستشوی انواع مبل در محل

خدمات تخصصی بهترین فرش شویی اختیاریه تنها شامل قالی ها نمی شود و مبل ها را نیز در برمی گیرد. این روزها شستشوی مبل ها به اندازه قالی ها دشوار است. به همین دلیل در این مراکز امکان بهره مندی از این خدمات فراهم شده است.

البته خدمات شستشوی مبل در بهترین مراکز قالیشویی در اختیاریه با خدمات شستشوی فرش ها یک تفاوت اساسی دارد. این تفاوت این است که خدمات شستشوی مبل در محل ارائه می شود.

شستشوی خوشخواب

اگر شما نیز همانند بسیاری از افراد از خوشخواب استفاده کنید، می دانید که شستشوی آن تا چه اندازه مهم و در عین حال دشوار است. با توجه به این موضوع، یکی دیگر از خدمات قالیشویی منطقه ۴، شستشوی خوشخواب است. با بهره مندی از این خدمات دیگر خبری از لکه های خون، تعریق و نجاسات روی خوشخواب شما نخواهد بود.

امیدان، بهترین قالیشویی محدوده اختیاریه

بر اساس آنچه که درباره خدمات تخصصی بهترین قالیشویی اختیاریه گفته شد، می توان گفت امیدان یکی از این مراکز است. چراکه در قالیشویی امیدان امکان بهره مندی از تمامی این خدمات تخصصی وجود دارد. علاوه بر این امیدان ویژگی هایی دارد که نظر هر مشتری را به خود جلب می کند. از جمله این ویژگی های قابل توجه امیدان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

تعمیر انواع آسیب های قالی ها
قالیشویی اختیاریه امیدان: دارای کد اتحادیه قالیشویی + دارای کارخانه اختصاصی.
 • تاییدیه اتحادیه: قالیشویی ما یکی از اعضای رسمی اتحادیه قالیشویی است و شما با اطمینان خاطر می توانید از خدمات ما استفاده کنید. زیرا کیفیت و چگونگی ارائه خدمات ما توسط اتحادیه بررسی و تایید شده است.
 • نرخ رسمی: قیمت گذاری در مجموعه ما بر اساس تعرفه های سالانه اتحادیه و به صورت رسمی انجام می شود. بنابراین با مراجعه به مجموعه ما به عنوان بهترین قالیشویی محدوده اختیاریه، هیچ نگرانی از بابت قیمت ها نداشته باشید.
 • شستشوی تضمینی: علاوه بر موارد گفته شده، یکی از ویژگی های منحصر به فرد امیدان این است که شستشوی تضمینی دارد. ما در امیدان شستشوی انواع قالی های ماشینی و دستباف را با ضمانت انجام می دهیم. بنابراین با مراجعه به این قالیشویی اختیاریه، هیچ جای نگرانی بابت آسیب به فرش های شما وجود ندارد.

اگر با این اوصاف قصد بهره مندی از خدمات ما را دارید، کافی است همین الان برای ثبت سفارش با امیدان تماس بگیرید.

قول آخر

امروزه یکی از اصلی ترین تفاوت های مراکز قالیشویی به خدمات تخصصی آن ها مربوط می شود. به همین دلیل اگر بخواهید قالی خود را برای شستشو به بهترین قالیشویی در محدوده اختیاریه بسپارید، باید با خدمات تخصصی آن آشنا باشید. خدمات تخصصی این مراکز شامل شستشوی انواع قالی ها از مدل های ماشینی گرفته تا دستباف و حتی تابلوفرش می شود. همچنین در این قالیشویی ها کلیه خدمات تخصصی تعمیر قالی ها از جمله رفوگری، ریشه بافی، لکه برداری، رنگ برداری وغیره وجود دارد. علاوه بر این ها شستشوی مبل و خوشخواب نیز انجام می شود.

یکی از این مراکز که کلیه این خدمات را با ضمانت ارائه می دهد، قالیشویی امیدان است. امیدان یکی از اعضای رسمی اتحادیه به شمار می رود و قیمت گذاری آن نیز بر اساس قیمت گذاری اتحادیه است. بنابراین برای بهره مندی از خدمات تخصصی و تضمینی با تعرفه اتحادیه کافی است با قالیشویی ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *