در برترین قالیشویی در تهران به واسطه به کارگیری نیروهای متخصص و حرفه ای و نیز استفاده از دستگاه های پیشرفته، تمامی پروسه شستشو انواع فرش ها اعم از فرش ماشینی، فرش دستباف و ابریشم با کیفیتی بسیار بالا انجام می گردد. قالیشویی امیدان، قالیشویی برتر در تهران است که توانسته با ارائه خدماتی بی نظیر در زمینه شستشوی فرش و خشکشویی و مبلشویی، بیشترین میزان رضایت مشتریان را از آن خود نماید.

انتخاب قالیشویی نمونه در تهران

همیشه تهران به دلیل جمعیت زیادی و نیز آلودگی هوایی که داشته دارای بیشترین میزان درخواست خدمات قالیشویی است. در تهران قالیشویی های مختلفی در حال فعالیت هستند که در این بین وجود برخی از قالیشویی های غیرحرفه ای که دارای هزینه های بالا و نیز خدماتی نامناسب می باشند سبب شده افراد در انتخاب بهترین قالیشویی در تهران دچار تردید شوند و انتخاب یک قالیشویی خوب در تهران برای آنها به یک چالش تبدیل شود.

برترین قالیشویی

این در حالی است که از طریق قالیشویی امیدان به عنوان بهترین قالیشویی در تهران، شما میتوانید در فضای آنلاین و نیز فضای حضوری، بهترین خدمات را کاملاً با نرخ تعیین شده از سوی اتحادیه دریافت کنید. قالیشویی امیدان یکی از بهترین مراکز قالیشویی در تهرانپارس به شمار آمده که خدمات ارائه شده توسط آن برای دیگر محلات تهران نیز به بهترین نحو میباشد.

آشنایی با ویژگی های قالیشویی نمونه در تهران

قالیشویی امیدان به عنوان برترین قالیشویی در تهران برای ارائه بهترین خدمات از ویژگی های زیر برخوردار است:

تحویل قالی ها از درب منزل

مهم نیست در کدام نقطه از تهران ساکن هستید، قالیشویی برتر در تهران، برای تحویل قالی های شما در محل حضور یافته و پس از شستشو نیز قالی ها به صورت بسته بندی و رول شده به شما برگردانده خواهد شد.

انتخاب بهترین روش شستشو برای قالی ها

این قالیشویی به خوبی قالی ها را بررسی نموده و لکه ها و مشکلات موجود بر روی سطح فرش را مشخص می کند و سپس براساس آنها، بهترین نوع شستشو اعم از اعلاشور، سفیدشور یا شستشوی معمولی را برای فرش موردنظر انتخاب خواهد نمود.

مسئولیت پذیری در قبال مشتریان

قالیشویی نمونه در تهران، مسئولیت تمامی مشکلاتی که احتمال داشته به صورت ناخواسته برای قالی ها رخ دهد را برعهده می گیرد و نسبت به جلب رضایت مشتری در این رابطه اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

برخورداری از پشرفته ترین تجهیزات

قالیشویی برتر در تهران، برای آن که هر فرش متناسب با شرایط و حساسیت هایی که داشته شسته شود دارای بهترین و بروزترین دستگاه های شستشو است و از این رو به هیچ عنوان در زمان شستشو آسیبی به الیاف فرش ها وارد نخواهد شد و از طرفی شستشوی تمامی لکه ها و آلودگی های آنها نیز به بهترین نحو انجام می گردد.

دارای نیروهایی متخصص

برای تمامی مراحل پروسه شستشو و تحویل قالی ها، در برترین قالیشویی در تهران از بهترین و مجربترین افراد دعوت به عمل آمده است و از این رو روند کار کاملاً حرفه ای و با کیفیتی عالی طی خواهد شد.

نمونه ترین قالیشویی در تهران

تعهد و خوشقولی

تعهد یکی از مهمترین ویژگیهای یک قالیشویی حرفهای در تهران است. قالیشویی امیدان به عنوان قالیشویی برتر در تهران، حتی در شلوغیهای پیش از عید نیز با برنامهریزی صحیحی که داشته نسبت به تعهد خود در مقابل مشتریان پایبند میباشد و سفارشات در زمان تعیین شده به دست مشتریان خواهد رسید.

بهره مندی از دفترکار و شماره های تماس متعدد

نیاز است که یک قالیشویی خوب برای ارائه خدمات به مشتریان مختلف، دارای دفاتر و شمارههای تماس باشد و از این رو همواره مشتریان، قالیشویی را پاسخگو و آماده خدمترسانی ببیند. قالیشویی امیدان با برخورداری از چندین دفتر کار و نیز شماره تماسهای مختلف به خوبی به این نیاز پاسخ داده است.

چرا باید از بین قالیشویی های متعدد، قالیشویی امیدان را انتخاب کنیم؟

در بخش قبل با ویژگی های مهم این قالیشویی آشنا شدیم. هر قالیشویی ممکن است به ظاهر از عهده شستشوی قالی های معمولی برآید. اما تخصص قالیشویی امیدان در زمینه شستشوی فرش های خاص باعث شده افراد در انتخاب این قالیشویی به عنوان قالیشویی برتر در تهران هیچ تردیدی نداشته باشند. در ادامه دو دلیل عمده که نشان خواهد داد قالیشویی امیدان قالشویی نمونه در تهران است آورده شده اند:

قالیشویی امیدان؛ بهترین قالیشویی مخصوص فرش ابریشم در تهران

یکی از مواردی که باعث شده بسیاری از مشتریان برای شستشوی قالی های خود قالیشویی امیدان را انتخاب کنند خدمات تخصصی این قالیشویی در زمینه شستشوی فرش ابریشم است. در حالی که بسیاری از قالیشویی ها از این تخصص بی بهره هستند. قالیشویی امیدان توانسته با برخورداری از پرسنلی ماهر و نیز تجهیزاتی بهروز شستشوی قالی های ابریشم را با بهترین کیفیت انجام دهد. فرش های ابریشم از تنوع بالایی برخوردار هستند و هر یک دارای ویژگی های خاص خود می باشند که لازم است در زمان شستشو در نظر گرفته شوند. در قالیشویی برتر در تهران شستشوی فرش های ابریشم با رعایت تمامی این ویژگی ها انجام میگردد.

مراحل شستشوی قالی ابریشم در قالیشویی امیدان

قالیشویی امیدان، به عنوان بهترین قالیشویی تخصصی فرش ابریشم شستشوی این فرش ها را طی مراحل زیر انجام خواهد داد:

۱٫ غبارگیری فرشها با استفاده از جاروبرقی های مخصوص و برس های مناسب با نوع ابریشم

۲٫ شستشوی فرش های ابریشمی با آب سرد (استفاده از آب گرم ممکن است سبب تغییر شکل الیاف ابریشم شود.)

۳٫ به کارگیری میزان مناسبی از هیدروژن سولفید سدیم برای جلوگیری از تغییر رنگ الیاف ابریشم

۴٫ آبکشی سریع و به موقع فرش های ابریشمی بعد از شستشو و قرارگیری در مجاورت نور خورشید برای پروسه خشک شدن

قالیشویی امیدان؛ بهترین قالیشویی فرش های دستباف در تهران

در هر خانه ایرانی، یکی از مهمترین المان ها در طراحی دکوراسیون داخلی، فرش است که در بین ایرانیان، فرش دستباف از ارج و قرب ویژه ای برخوردار می باشد. این فرش می تواند زیبایی فوق العاده به هر خانه ای ببخشد.

قالیشویی نمونه در تهران

فارغ از به کارگیری بهترین الیاف و مواد در تولید فرش های دستباف، بافت این فرش ها نیز گاهی حتی سالها طول می کشد و طبیعی است که ارزش این فرش ها در مقایسه با سایر نمونه ها بسیار بیشتر باشد. به همین دلیل افراد برای شستشوی فرش های دستباف خود به دنبال یک مرکز تخصصی می گردند. قالیشویی امیدان با توجه به برخورداری از کارشناسانی حرفه ای کاملاً نسبت به این فرش ها شناخت داشته و از بهترین روش و متریال برای شستشوی آنها استفاده خواهد نمود.

مراحل شستشوی فرش دستباف در قالیشویی امیدان

پروسه شستشوی قالی های دستباف در قالیشویی برتر در تهران، به شرح زیر است:

۱٫ گردگیری اولیه فرش ها با استفاده از جاروبرقی های مخصوص

۲٫ تست رنگ جهت تعیین مواد شوینده و جلوگیری از تداخل رنگ ها

۳٫ خیس کردن فرش ها و شستشو با مواد شوینده ملایم و برسهای مخصوص فرش های دستباف

۴٫ آبکشی و رفع کامل لک و آلودگی ها بعد از پایان شستشو

۵٫ آبگیری و خشک کردن فرشها با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه سانتریفیوژی به منظور جلوگیری از تداخل رنگها

خدمات برترین قالیشویی در تهران

قالیشویی امیدان به عنوان یک قالیشویی تخصصی در تهران برای آن که بتواند رضایت حداکثری مشتریان را به خود جلب کند همچنین ارائه دهنده خدمات مختلفی اعم از خدمات زیر به مشتریان خود می باشد:

۱٫ رنگبرداری فرش ها

در صورتی که فرشهای شما از قبل، دچار مشکلات رنگ شدهاند میتوانید در مجموعه امیدان با خیالی آسوده بهترین خدمات رنگبرداری را برای قالیهای خود دریافت نموده و دوباره صاحب فرشهایی شفاف و زیبا شوید.

۲٫ مو و پرزگیری

در قالیشویی امیدان با استفاده از دستگاه های مخصوص، تمامی مو و پرزهای روی سطح فرش و ریشه های آن برداشته خواهند شد.

۳٫ لکه برداری تخصصی

گاهی لکه هایی عمیق ناشی از ریختن مواد صنعتی، شیمیایی، آرایشی یا خوراکی روی فرش ها ایجاد خواهند شد. قالیشویی برتر در تهران به خوبی قادر به از بین بردن این لکههاست.

۴٫ خدمات خشکشویی فرش

گاهی تنها بخشی از فرش دچار آلودگی شده و نیازی نیست تمام بخشهای فرش شسته شود. در این حالت، بهترین گزینه، استفاده از خدمات خشکشویی فرش است.

۵٫ شستشوی حرفهای کلیه فرش ها

همانطور که در بخش قبل به آن اشاره شد. قالیشویی امیدان در شستشو انواع فرش ها متخصص است و شما میتوانید تمامی فرش های ماشینی، ابریشم، دستباف و حتی پتو و موکت خود را نیز به این قالیشویی بسپارید. پروسه شستشو به صورت کاملاً حرفه ای و استاندارد انجام شده و فرش ها بدون شکستگی و چروکیدگی تحویل داده خواهند شد.

قالیشویی برتر در تهران

بهترین قالیشویی از نظر مردم کدام است؟

با توجه به آن که قالیشویی یکی از صنف هایی است که با مردم ارتباطی مستقیم دارد نیاز است که در انتخاب برترین قالیشویی در تهران، نظر مردم را نیز در این رابطه بررسی نمود. یک قالیشویی خوب با ارائ

ه بهترین خدمات توانسته رضایت تمامی مشتریان را جلب نموده و به یک قالیشویی محبوب در تهران تبدیل شود.

قالیشویی امیدان را می توان بهترین قالیشویی از نظر مردم معرفی نمود. چرا که این قالیشویی توانسته با برخورداری از پرسنلی خوب، ارائه خدمات شستشوی حرفه ای و نیز قیمتی بسیار منصفانه، تمامی مشتریان را راضی نگه دارد.

 حرف آخر

در این مطلب با هم با قالیشویی نمونه در تهران آشنا شده و خدمات آن را از نظر گذراندیم. چنانچه مایلید فرش های خود را به یک قالیشویی متعهد و حرفه ای در زمینه شستشو و ارسال فرش ها بسپارید مجموعه قالیشویی امیدان به خوبی می تواند شما را راضی نگه دارد. در این قالیشویی، شستشوی فرش های شما با رعایت شرایط اقتصادی، با مناسب ترین قیمت انجام خواهد شد و شما ضمن ارائه بهترین خدمات، مناسبترین هزینه را نیز پرداخت خواهید نمود.

مجموعه قالیشویی امیدان، به عنوان برترین قالیشویی در تهران، در تمامی نقاط شهر و نیز محدوده تهرانپارس بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه میکند. شما عزیزان میتوانید به منظور دریافت هر نوع خدماتی با مجموعه امیدان تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن نیروهای این قالیشویی برای تحویل فر شهای شما در محل حضور پیدا نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *