در این مقاله قصد داریم در مورد خدمات قالیشویی تر و تمیز در تهران توسط مجموعه قالیشویی امیدان توضیح دهیم که این مجموعه قالیشویی با کیفیت انجام می‌دهد و حتی اقدام به شستشوی فرش با آب کر اسلامی انجام می‌دهد تا در صورت داشتن نجسی بر پاک شود .برای آشنایی این خدمات مقاله را تا پایان دنبال کنید .

قالیشویی با کیفیتمقدمه :

مجموعه قالیشویی امیدان دارای مجوز رسمی از اتحادیه‌ی قالیشویی تهران است . این مجموعه قالیشویی ارائه دهنده‌ی خدمات شستشو و رفوگری انواع فرش‌های دستباف و ماشینی و مبل‌شویی، و تابلوفرش و… است . این کارخانه مجهز به دستگاه‌های مدرن و پیشرفته است و در کلیه مناطق تهران آماده‌ی خدمت رسانی است .مجموعه قالیشویی امیدان در مناطق زیر با داشتن نماینده قالیشویی به طور اختصاصی مشغول به خدمت رسانی است : قالیشویی در رسالتقالیشویی در شهید عراقیقالیشویی در دیباجیقالیشویی در سیدخندان شما می‌توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز از سایت www.omidancarpet.com نوبت رزرو کنید تا با داشتن نیروهای متخصص قالیشویی زیادی که دارد در اسرع وقت به کار شما رسیدگی کنند.

قالیشویی تر و تمیز

بسیاری از افراد در خانه‌های حیاط داری که دارند اقدام به شستشویی فرش خود می‌کنند و روی بند یا سکو یا دیوار خود پهن می‌کنند تا خشک شود . اما افرادی هستند به علت راحت‌تر بودن و وقت نکردن ترجیح می‌دهند به قالیشویی تر و تمیز بدهند . اما شاید شما ندانید برای پیدا کردن یک قالیشویی با کیفیت باید چه کاری کنید . شما به راحتی می‌توانید با رزرو نوبت از مجموعه قالیشویی امیدان خیال خود را راحت کنید .
توجه داشته باشید فرش‌ها دستباف نسبت به فرش‌های ماشینی حساسیت بیشتری برخوردار هستند و علاوه بر اینکه باید در قالیشویی تر و تمیز شستشو شود باید به این مسائل هم توجه شود . طریقه‌ی قالیشویی تر و تمیز را در ادامه توضیح داده‌ایم:

• باید برای فرش‌های دستباف از شوینده‌های مخصوص و مناسب و ملایم استفاده شود اگر غلظت شوینده‌ای نامناسب باشد ممکن است رنگ فرش از دست برود .
• شستشویی فرش نباید با فشار انجام سود چون ظاهر و کیفیت خود را از دست می‌دهد .
• بهتر است حداقل هر دو سال یک‌مرتبه فرش‌ها را به یک قالیشویی تر و تمیز بدید . زیرا استفاده بیش از حد شامپو فرش و قراردادن وسایل روی فرش خیس باعث می‌شود عمر فرش کم شود .

مراحل قالیشویی با کیفیت :

شما قبل از هر کاری باید از طریق سایت مجموعه قالیشویی امیدان برای رزرو نوبت قالیشویی تر و تمیز در تهران اقدام کنید . بعد از آنکه نوبت گرفتید ، مشاوران و کارشناسان مجموعه قالیشویی امیدان با شما تماس گرفته و مورد جزئیات کار و خدماتی که نیاز دارید سؤالاتی می‌پرسند . بعد از آنکه نوبت شما فرا رسید برای انجام یک قالیشویی تر و تمیز به منزل شما خواهند آمد و برای شما یک قالیشویی با کیفیت انجام خواهند داد .

شستشوی فرش با کر اسلامیشستشوی فرش به روش اسلامی

یکی از مسائل مهم بین مسلمانان پاک شدن نجاست روی فرش است . علاوه بر اینکه ظاهر فرش باید تمیز بشود و عاری از نجاسات بشود باید با آب کر آبکشی اسلامی شود. اما از کجا باید بدانید کدام قالیشویی باکیفیت علاوه بر قالیشویی تر و تمیز برای شستشویی فرش با آب کر اسلامی هم اهمیت می‌دهد ؟ برای شستشویی فرش برای پاک شدن باید چه کاری انجام داد؟

شرکت‌های قالیشویی درست است قالیشویی تر و تمیز در تهران انجام می‌دهند ،‌ اما برای پایین آوردن هزینه‌های خود و قیمت کمتر حساب کردن برای رقابت شستشویی فرش با آب کر اسلامی انجام نمی‌دهند . آنها برای قالیشویی و خشک‌شویی و همچنین ریشه‌ی فرش‌ها را با مواد سفید کننده و وایتکس سفید شستشویی می‌دهند تا قالیشویی تر و تمیز به نظر بیاید . اما در واقع قالیشویی با کیفیت انجام نداده‌اند و نجسی فرش از بین نرفته است .

بسیاری از قالیشویی‌ها نه تنها برای شستشویی فرش با آب کر استفاده نمی‌کنند بلکه برای قالیشویی تر و تمیز از نظر خودشان از آب چاه غیر بهداشتی استفاده می‌کنند ، و یا ابی که برای فرش‌های دیگر استفاده کرده‌اند مجدد استفاده می‌کنند . با این کار نه تنها قالیشویی باکیفیت انجام نداده‌اند بلکه موجب آلودگی و بیماری‌های خواهد شد.

شما برای اینکه یک قالیشویی تر و تمیز در تهران رزرو نوبت کنید به اندازه‌ی کافی تحقیق کنید ،‌فیلم و عکس‌های کارخانه و کارگاه قالیشویی باکیفیت را در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی نگاه کنید ( البته همه‌ی این موارد نمی‌تواند درست باشد حتی بسیاری از قالیشویی‌ها برای خراب کردن رقیبان خود دست به هر کاری می‌زنند )
بهتر است از تجربه مثبت و منفی دوستان و آشنایان در مورد یک قالیشویی تر و تمیز سؤال کنید .

توجه داشته باشید یک قالیشویی معتبر علاوه بر اینکه قالیشویی تر و تمیز به مردم عرضه می‌کند ، در قبال پایین آوردن هزینه‌ها از ارائه یک قالیشویی با کیفیت و اصولی دریغ نمی‌کند .

موضوعی که قالیشویی با کیفیت باید روی آن پایبند باشد شستشویی اسلامی است و نوع آبکشی . به گفته‌ی بزرگان فرش نجس باید ۳ بار آبکشی شود . اصول مذهبی باید رعایت شود . علاوه بر آن باید خون و ادرار و لکه‌های که روی فرش است قبل از شستشویی بر طرف شود ، کارکنان مجموعه قالیشویی امیدان تماماً برای رعایت کردن این اصول آموزش دیده‌اند.

شستشوی فرش با آب کر اسلامی

شستشویی فرش با آب کر به این معنا است که میزان آب که در یا حوض وجود دارد باید پهنای و درازی و گودی آن سه وجب و نیم باشد یعنی حدود آب ۳۷۶ تا ۴۸۰ کیلو گرم باید باشد . یا اینکه آب رودخانه باشد. اما امروزه در خانه‌ها و آپارتمان‌ها خبری از حوض نیست اما آب لوله کشی چون به یک سیستم جامع آب متصل است هم آب کر می‌گویند.

شستشویی فرش با آب کر نیازی به جدا شدن آب غساله یعنی ابی که با فشار دادن فرش بیرون می‌آید نیست و به سادگی تطهیر می‌شود و با بر طرف کردن عین نجاسات وقتی که آب به حرکت در بیاید فرش پاک می‌شود .

شستشوی فرش با آب قلیل اسلامی

اما پاک کردن فرش با آب قلیل اول باید عین نجاسات بر طرف شود . بعد از آن باید سه مرتبه فرش را آب بکشید توجه داشته باشید با هر بار آب ریختن ابی که با فشار دادن از بیاید نجس است و باید کامل از فرش خارج شود و مجدد به فرش بر نگردد.

کارکنان خدمات مجموعه قالیشویی امیدان این اطمینان خاطر را به شما خواهند داد که فرشی که تحویل می‌دهند علاوه بر اینکه قالیشویی تر و تمیز انجام شده و قالیشویی باکیفیت تحویل شما می‌دهند . از لحاظ پاک بودن و شستشویی اسلامی هم کاملاً رعایت شده است .

قالیشویی تر و تمیزخدمات مجموعه قالیشویی امیدان :

مجموعه قالیشویی امیدان با دستگاه‌های تمام اتوماتیک مجهز و پیشرفته‌ی خود یک قالی شویی تر و تمیز تحویل مشتری خواهند داد و فرش شما بسیار تمیز خواهد شد . این مجموعه باتوجه‌به داشتن حوض‌های بزرگی متصل به قالیشویی که دارد قالیشویی با آب کر اسلامی انجام می‌دهد و از هر لحاظ اطمینان خاطر به شما می‌دهد که علاوه بر تمیز شدن فرش شما پاک هم خواهد شد .

خدمات دیگر مجموعه قالیشویی امیدان عبارت‌اند از شستشویی انواع فرش دستباف ، فرش ابریشمی ،‌ فرش ماشینی ، تابلوفرش انجام می‌دهد . شستشویی انواع موکت و مبل‌شویی را هم انجام می‌دهد . خدمات ریشه بافی فرش ،‌ترمیم فرش و لکه برداری فرش را هم انجام می‌دهد .

طریقه‌ی سفارش مجموعه قالیشویی امیدان :

شما برای سفارش دادن خدمتی که می‌خواهید مراحل زیر را باید طی کنید :

• قبل از ثبت سفارش باید سه روشی که دارد از کارشناسان مشاوره بگیرید .که برای مشاوره گرفتن به یکی سه روش زیر می‌توانید اقدام کنید :
۱٫ اول از طریق سایت https://www.omidancarpet.com
۲٫ دوم از طریق شماره واتس‌اپ ۰۹۱۲۲۱۴۷۹۱۹ واتس اپ من۰۹۲۲۸۷۱۱۰۹۶
۳٫ سوم از طریق تماس با کارشناسان ما ۲۲۷۵۵۴۵۲

• بعد از مشاوره گرفتن می‌توانید از همان روش‌ها و استعلام قیمت می‌توانید برای ثبت خدمت و رزرو نوبت اقدام کنید .

• بعد از اینکه نوبت شما فرا رسید پرسنل مجموعه قالیشویی امیدان با شما هماهنگ می‌شوند به منزل شما می‌آیند و فرش‌ها را به کارخانه می‌آورند و بعد از قالیشویی تر و تمیز و قالیشویی باکیفیت که انجام می‌دهند . بعد از خشک شدن کامل مجدد با شما هماهنگ خواهند شد و فرش‌ها را لول شده و آماده تحویل شما خواهند داد .

نتیجه گیری :

در این مقاله با خدمات مجموعه قالیشویی امیدان آشنا شدید و نحوه‌ی قالیشویی با آب کر اسلامی را هم آموختید . دانستید که ما چطور یک قالیشویی تر و تمیز برای شما انجام می‌دهیم . همچنین گفتیم مجموعه قالیشویی امیدان علاوه بر قالیشویی با کیفیت خدمات دیگر نظیر رفوگری ،‌ریشه تابی و.. را هم انجام می‌دهد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *