بهترین قالیشویی در دربند

قالیشویی دربند

ادر این مقاله در مورد قالیشویی در دربند صحبت خواهیم کرد و در ادامه مشخصات قالیشویی خوب دربند و بهترین قالیشویی در محدوده دربند را معرفی خوهیم کرد. اکثر افراد می‌دانند قالیشویی معتبر در تهران زیاد است اما بیشترین سفارش‌های قالیشویی را می‌توان در قالیشویی تر و تمیز یا قالیشویی در سیدخندان یا قالیشویی در دیباجی و قالیشویی امیدان نام برد.

 دربند که دهکده شمال تهران است، منطقه‌ای تفریحی و گردشگری محسوب می‌شود. زیرا این منطقه علاوه بر مناظر زیبای که دارد آب و هوایی خوبی هم دارد. این منطقه مورد توجه شاهزادگان و پادشاهان و صاحب منصبان دوران قدیم هم بوده است.

این منطقه به علت تردد زیاد مردم و اسکان میهمانان، در رستوران‌ها و قهوه‌خانه‌ها و خانه‌ها و باغ رستوران‌ها و رستوران کوهپایه و رستوران جوانان و… همچنین به علت اینکه یک منطقه کوهنوردی است و تله سیژ هم دارد؛ نیاز به یک قالیشویی خوب دربند دارد و بهترین قالیشویی دربند در این منطقه است.

بهترین قالیشویی دربندبهترین قالیشویی دربند

شما اگر به دنبال قالیشویی در محدوده دربند هستید ولی نمی‌دانید قالیشویی خوب دربند چه ویژگی‌های دارد و چگونه بهترین قالیشویی دربند را انتخاب کنید، با ما همراه باشید، در ادامه ما به این موضوع رسیدگی خواهیم کرد.

قبل از هر مطلبی شما باید مطمئن بشوید که کارکنان قالیشویی در دربند، به کار خود مسلط باشند و تخصص لازم را داشته باشد. بهترین قالیشویی دربند وقتی به کار و تخصص خود اطمینان داشته باشد، ضمانت تخصص تعهد به تحویل و تمیز بودن و سالم بودن به مشتری خواهند داد تا مشتری با خیال راحتی داشته باشد، بخاطر اینکه در صورتی که برای فرش خود مشکلی به وجود بیاید قالیشویی خسارت پرداخت می‌کند. به طور کلی یک قالیشویی خوب دربند ویژگی‌های زیر را دارد:

 • باید بتواند انواع فرش را شستشو دهد: توجه داشته باشد قالیشویی به سادگی نیست، به علت اینکه کارکنان قالیشویی در دربند باید اصول و قواعد شستشویی هر فرش را بدانند .
  هر فرشی اصول و قاعده‌ی شستشویی خود را دارد. غلظت مواد برای شستشو و نوع آن در هر فرشی فرق دارد. شستشویی فرش شامل شستشویی فرش ماشینی، فرش‌های دستباف، کرک، ابریشم و حتی تابلو فرش می‌شود.
 • شستشویی فرش به روش اسلامی: بسیاری از افراد به علت داشتن فرزند کوچک یا حیوانات خانگی که دارند، تأکید دارند که فرش از نجسی هم پاک بشود. شما می‌دانید تمیز شدن فرش با پاک شدن متفاوت است.

 ممکن است ظاهر فرشی تمیز باشد ولی پاک نیست. پاک شدن فرش اصول و قواعد خود را دارد و باید به روش اسلامی شسته بشود. بهترین قالیشویی دربند این مسئله را کاملاً رعایت می‌کند و با آب پاک و آب کر فرش‌ها را شستشو خواهد داد.

 • بهترین قالیشویی دربند با داشتن دستگاه‌های تمام اتوماتیک و مجهز و پیشرفته‌ی خود و داشتن حوضچه‌های بزرگ و لوله کشی شده و آب‌های تمیز فرش‌ها را شستشو می‌دهند تا علاوه بار تمیز شدن پاک هم بشود.
 • خدمات رفوگری:

قالیشویی دربند علاوه بر شستشویی فرش اقدام به رفوگری و رفع هر گونه پارگی و خرابی فرش و تابلو فرش خواهد کرد.

حتی اگر مشتری سفارش رفو ندهد کارکنان بهترین قالیشویی دربند باید مقید باشند و متعهد باشند و به او اطلاع دهند که فرش شما پاره است و ممکن است در شستشو بدتر شود و بهتر است از قبل از اقدام برای شستشو رفو بشود.

 • لکه برداری:

توجه داشته باشید ممکن است روی فرش لکه یا رنگ‌های مختلفی بنشیند. برداشتن و رفع کردن این لکه‌ها و رنگ‌ها و خرابی‌ها؛ کار هر کسی نیست. بهترین قالیشویی دربند باید بتواند بدون آسیب رساندن به فرش لکه برداری و رنگ برداری کند.

 • خدمات ریشه زنی:

قالیشویی خوب دربند به نحو احسنت می‌تواند عملیات تعمیر و بافت ریشه برای انواع فرش و تابلو فرش را انجام دهد. می‌دانید ریشه اگر خراب شود ممکن است خود بافت فرش هم اثر بگزارد، این عملیات باید با دقت تمام انجام شود.

 • قالیشویی دربند خدمات دیگر نظیر شستشویی مبل، تشک، موکت و… را هم انجام می‌دهد. البته ترمیم و رفو این محصولات را هم انجام می‌دهند.
 • بعد از شستشو خشک‌شویی هم مهم است، بهترین قالیشویی دربند دستگاه‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای خشک کردن، مبل و موکت و… حتی برای مواقعی که شستشو در منزل انجام می‌شود دارند.
 • قالیشویی در منزل:

بعضی موارد مثل موکت‌های چسبیده، اگر قرار باشد جدا بشود ممکن است به موکت صدمه بزند و بهتر است عملیات شستشو در منزل انجام شود بهترین قالیشویی دربند خدمات شستشو در منزل را هم دارد.

مراحل قالیشویی دربند

شما قبل از هر اقدامی نیاز دارید بهترین قالیشویی دربند را پیدا کنید و به روش‌های که دارند سفارش دهید.

 • بعد از سفارش و پرداخت بیعانه کارشناسان قالیشویی خوب دربند با شما تماس می‌گیرند، تا اول جزئیات سفارش شما را آگاه شوند و در صورت داشتن رفو و.. اقدامات لازم را انجام دهند.
 • بعد از تماس و هماهنگی با شما برای شستشوی در منزل یا بردن و شستشو در کارخانه در روزی که با شما هماهنگ کرده‌اند، خواهند آمد، بهترین قالیشویی با داشتن کارکنان زیاد و متخصص می‌تواند در سریع‌ترین زمان ممکن قالی شما را ببرند و شستشو دهند و برگردانند. خود کارگران قالیشویی دربند اقدام به آوردن و بردن قالی‌ها خواهند کرد و نیازی به شما برای حمل بار نخواهد بود.
 • اگر قرار باشد در منزل شستشو بدهند لوازم و دستگاه‌های مورد نیاز را خواهند آورد.
 • اما اگر باید به کارخانه ببرند خود کارگران فرش‌ها را سالم از شما تحویل خواهند گرفت رول می‌کنند و به کارخانه می‌برند توجه کنید حتماً رسید دریافت کنید و در صورتی که سفارش دیگر مثل رفو و.. دارید اعلام کنید.
 • بعد از بردن و شستشو و رفو و… با دستگاه‌های مجهز و اتوماتیک خود، تا خشک شدن کامل آن باید صبر بکنند و برای شما به صورت رول شده و همراه کاور تمیز و پاک تحویل خواهند داد.
 • بعد از آوردن حتماً فرش را تحویل بگیرید و از تمیز بودن و سالم بودن آن مطمئن بشوید و بعد فرم تحویل را امضا کنید.
 • بهترین قالیشویی دربند باید خود را موظف بداند که از استفاده‌ی مواد شوینده‌ی غیر استاندارد و غیر مجاز استفاده نکند. کارکنان باید بدانند برای هر نوع فرش و هر نوع بافتی چه ماده‌ی شوینده استفاده کنند که به فرش آسیب نرسد.

قالیشویی خوب دربندچه زمانی باید فرش را شستشو داد

قالی و فرش که از قدیم ایام در ایران بوده است و جزء سنت‌ها و هنرهای اصیل ایرانی است. شستشویی آن هم یک سنت دیرینه برای ما شده است. امروزه انواع فرش دستباف، و تابلو فرش و حتی فرش‌های ماشینی قیمت بسیار بالای دارند.
با توجه به قیمت بالای فرش‌ها باید اصول نگهداری آن باید رعایت شود تا سلامت و کیفت ماندگاری و طول عمر بیشتری داشته باشد. نظافت و شستشویی اصولی و تخصصی هم در ماندگاری آن بسیار مؤثر است.

 موارد زیر برای نگهداری و طول عمر فرش الزامی است:

 • کثیفی و آلودگی و نجس بودن فرش علاوه بر زشت کردن ظاهر و زیبایی و جلوه‌ی فرش باعث می‌شود به بافت فرش آسیب و خسارت وارد کند و آن را خراب کند.
 • علاوه بر موارد بالا باید گفت به علت تماس مستقیم فرش با پوست بدن باعث ایجاد مریضی‌ها و به خطر افتادن سلامت افراد بشود.
 • افرادی که کودک خردسال دارند و مرتباً روی فرش‌هایشان نوشیدنی‌ها و غذاها و لکه‌های جوهر و… می‌ریزد. بچه‌ها مرتباً فرش‌هایشان را نجس می‌کنند. بهترین قالیشویی دربند به این افراد توصیه می‌کند شستشو سالی ۲ یا ۳ مرتبه فرش را به قالیشویی دربند بدهید.
 • اگر شما جزء افرادی هستید که فرش را مرتباً جارو و جارو برقی می‌کشید و اجازه نمی‌دهید که لکه‌های ماندگار مثل چای و نوشابه و… روی فرش بماند و سریعاً آن را نظافت می‌کنید. بهتر است حداقل سالی یک مرتبه فرش را به قالیشویی دربند بدهید تا آن را شستشو دهد.

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به علت تمیز و مرتب نگه داشتن فرش خود نیاز ندانید که فرش خود را به قالیشویی دربند برای شستشو بدهید، و در ایام سال نو یا حتی چند ماه یک مرتبه با شامپو فرش و مواد شوینده آن را تمیز می‌کنید. اما آیا می‌دانید شامپو فرش و مواد شوینده به بافت فرش صدمه می‌زند؟

علت صدمه زدن شامپو به فرش این است که اغلب افرادی که شامپو فرش می‌کشند، قبل از خشک شدن کامل فرش روی آن راه می‌روند یا وسایل می‌گذارند، وقتی فرش خیس باشد و روی آن وسایل گذاشته شود باعث خرابی فرش خواهد شد.

قالیشویی دربندنتیجه گیری

با مطالبی که در این مقاله بیان کردیم باید آموخته باشید، در فضای تبلیغات قالیشویی‌ها قرار نگیرید. قبل از سفارش دادن به قالیشویی در محدوده‌ی دربند، با تحقیقاتی که انجام می‌دهید بهترین قالیشویی دربند را پیدا کنید.

قالیشویی خوب دربند را اول باید مشتریان سابق آن تأیید کنند دوم باید به اصول و قوانین و شرعیات پایبند باشد و مهم‌تر از همه تخصص لازم داشته باشند و اصول شستشویی مختص هر فرش را بداند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات