اگرچه تعداد مراکز فعال در زمینه شستشوی فرش ها در مناطق مختلف مانند دربند زیاد است اما با پیدا کردن بهترین قالیشویی دربند تهران، خیال شما از شستشوی قالی های خود راحت می شود. با بهترین مراکز قالیشویی دربند نه تنها فرش های شما بسیار تمیز و درخشان می شوند بلکه سلامتی آن ها نیز به خطر نمی افتد. زیرا این مجموعه ها ویژگی ها و خصوصیاتی دارند که در هیچ یک از قالیشویی های دیگر به چشم نمی خورند. همچنین در راستای شستشو و حفظ سلامت فرش ها، خدماتی اضافه بر شستشوی آن ها دارند که بسیار کاربردی هستند.
با توجه به این موارد اگر می خواهید قالی شما سالم و تمیز باشد و طول عمر آن کاهش پیدا نکند، باید ابتدا با این مراکز و ویژگی های آن ها آشنا شوید. در این صورت پیدا کردن بهترین مجموعه قالیشویی در دربند و شستشوی عالی فرش شما توسط آن بسیار آسان می شود.

اهمیت آشنایی با بهترین قالیشویی دربند

اهمیت آشنایی با بهترین قالیشویی دربند
قالیشویی امیدان در دیباجی، خدمات مختلفی ارائه می دهد و ویژگی های مختلفی دارد.
آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که شستشوی فرش در بهترین مراکز قالیشویی محدوده دربند تا چه اندازه حائز اهمیت است؟ این روزها بسیاری از افراد بین مراجعه به بهترین قالیشویی ها و شستشوی فرش در منزل دچار تردید می شوند و گاهی گزینه دوم را ترجیح می دهند.
به همین دلیل اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید، توصیه می کنیم پیش از هر چیز از دلایل اهمیت آشنایی و مراجعه به بهترین قالیشویی های دربند مطلع شوید. در این صورت هیچ گونه تردیدی برای شما باقی نخواهد ماند. در این رابطه باید بدانید دلایل اهمیت آشنایی با بهترین مجموعه های فعال در زمینه شستشوی فرش در دربند عبارت هستند از:

زیبایی فرش شما خود را تضمین کنید!

کثیفی، آلودگی و نجس بودن فرش علاوه بر زشت کردن ظاهر، زیبایی و جلوه آن، باعث می شود به بافت فرش آسیب و خسارت وارد شود و آن را خراب کند. حال در صورتی که در منزل نسبت به شستشوی قالی خود اقدام کنید، نه تنها این مشکلات و کثیفی ها برطرف نمی شوند بلکه با عملکرد نادرست ممکن است ماندگارتر شوند.
در حالی که با مراجعه به بهترین و معتبرترین قالیشویی دربند خیال شما از بابت حفظ سلامتی و زیبایی فرش خود آسوده خواهد بود. زیرا در این مراکز شستشوی قالی ها با ترفندها و روش هایی انجام می شود که درخشندگی و زیبایی دوچندان را برای فرش شما به همراه دارند. چنان که هرگز با مشکلاتی مانند کمرنگ شدن لکه ها و کدر شدن دیگر بخش های قالی، زردی ریشه ها وغیره مواجه نخواهید شد.

شستشوی تمیز فرش و حفظ سلامتی خانواده!

علاوه بر موارد بالا باید گفت به علت تماس مستقیم فرش با پوست بدن، کثیفی های آن باعث ایجاد مریضی ها و به خطر افتادن سلامت افراد می شود. این کثیفی ها به صورت عمیق تنها در بهترین فرش شویی دربند برطرف می شوند. بنابراین اگر سلامتی خود و اعضای خانواده برای شما حائز اهمیت است، سریعا قالی خود را برای شستشو به بهترین مراکز فرش شویی این منطقه بسپارید.
امیدان یکی از قالیشویی های فعال در دربند است که تمامی کثیفی های فرش ها را بسیار عمیق و دقیق برطرف می کند. زیرا سلامتی شما اولویت ما است.

با شامپو فرش، قالی خود را از بین می برید!

شاید شما از آن دسته افرادی باشید که به علت تمیز و مرتب نگه داشتن فرش خود نیاز ندانید که فرش خود را برای شستشو به قالیشویی دربند بسپارید. به احتمال زیاد شما از آن دسته افرادی هستید که در ایام سال نو یا حتی چند ماه یک مرتبه با شامپو فرش و مواد شوینده قالی خود را تمیز می کنید. اما آیا می دانید شامپو فرش و مواد شوینده به بافت فرش چه آسیب هایی وارد می کند؟
علت صدمه زدن شامپو به فرش این است که اغلب افرادی که شامپو فرش می کشند، قبل از خشک شدن کامل فرش روی آن راه می روند یا وسایل می گذارند. زمانی که فرش خیس باشد و روی آن وسایل گذاشته شود یا روی آن راه بروید، باعث خرابی فرش می شود. به طوری که نه تنها ظاهر بلکه بافت قالی شما آسیب می بیند.

در تهران بیش از ۱۰۰۰ قالیشویی وجود دارد که از این بین تنها ۳۰۰ عدد از این مراکز دارای مجوز رسمی اتحادیه می باشد و اجازه فعالیت در زمینه شستشوی فرش ها و ترمیم و تعمیر آنها را دارند.

بهترین قالیشویی محدوده دربند کدام است؟

با توجه به موارد گفته شده، اگر به دنبال قالیشویی در محدوده دربند هستید اما نمی دانید قالیشویی خوب دربند چه ویژگی های دارد و چگونه بهترین قالیشویی در دربند را انتخاب کنید، همراه ما باشید. در ادامه برای کمک و آشنایی بیشتر شما قصد داریم به معرفی فاکتورهای مهم برای یافتن بهترین مراکز فرش شویی منطقه دربند بپردازیم.
از جمله این فاکتورها و نکات برای یافتن بهترین قالیشویی دربند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • کارکنان قالیشویی در دربند باید به کار خود مسلط باشند و تخصص لازم را داشته باشد.
 • بهترین فرش شویی در منطقه دربند زمانی که به کار و تخصص خود اطمینان داشته باشد، ضمانت تخصص، تعهد به تحویل و تمیز و سالم بودن فرش را دارد.
 • باید بتواند انواع فرش را شستشو دهد. شستشوی فرش شامل شستشوی فرش ماشینی، فرش های دستباف، کرک، ابریشم و حتی تابلو فرش می شود.
 • در بهترین فرش شویی دربند هر فرشی اصول و قاعده شستشویی خود را دارد. غلظت مواد برای شستشو و نوع آن برای هر فرشی متفاوت است.

شستشوی اسلامی فرش ها!

شستشوی فرش در این مراکز به روش اسلامی انجام می شود. بسیاری از افراد به علت داشتن فرزند کوچک یا حیوانات خانگی که دارند، تاکید دارند که فرش از نجسی هم پاک شود. تمیز شدن فرش با پاک شدن متفاوت است و باید فرش اسلامی شسته شود.
ممکن است ظاهر فرشی تمیز باشد ولی پاک نیست. پاک شدن فرش اصول و قواعد خود را دارد. بهترین و معتبرترین قالیشویی دربند این مسئله را کاملا رعایت می کند و با آب پاک و آب کر فرش ها را شستشو می دهد.
بهترین قالیشویی در دربند با داشتن دستگاه های تمام اتوماتیک، مجهز و پیشرفته خود و داشتن حوضچه های بزرگ و لوله کشی شده، با آب های تمیز فرش ها را شستشو می دهد. به طوری که قالی های شما در این مراکز مانند امیدان علاوه بر تمیزی، پاک هم می شوند.

خدمات بهترین فرش شویی دربند

خدمات بهترین فرش شویی دربند
قالیشویی تنها یکی از خدمات مجموعه امیدان در محدوده دربند می باشد.
اگر به دنبال بهترین مجموعه قالیشویی در منطقه دربند برای شستشوی فرش های خود هستید، علاوه بر موارد ذکر شده باید با خدمات خاص این مراکز آشنایی داشته باشید. در بهترین قالیشویی های این منطقه علاوه بر خدمات شستشوی فرش، از خدمات دیگری از جمله موارد زیر نیز بهره مند می شوید:

خدمات رفوگری

بهترین و برترین فرش شویی دربند علاوه بر شستشوی فرش نسبت به رفوگری و رفع هر گونه پارگی و خرابی فرش و تابلو فرش اقدام می کند. حتی اگر مشتری سفارش رفو ندهد، کارکنان بهترین قالیشویی این منطقه مقید و متعهد هستند.
چنان که بلافاصله پس از انجام بررسی های لازم به صاحب فرش اطلاع می دهند که فرش شما پاره است و امکان دارد در حین شستشو دچار آسیب بیشتری شود. بنابراین بهتر است از قبل از اقدام برای شستشو، رفو شود.

لکه برداری

توجه داشته باشید ممکن است روی فرش لکه یا رنگ های مختلفی بنشیند. برداشتن و رفع کردن این لکه ها، رنگ ها و خرابی ها، کار هر کسی نیست. بهترین قالیشویی در دربند می تواند بدون آسیب رساندن به فرش لکه برداری و رنگ برداری کند. به طوری که قالی خود مانند روز اول تحویل خواهید گرفت.

خدمات ریشه زنی

قالیشویی خوب دربند به نحو احسنت می تواند عملیات تعمیر و بافت ریشه برای انواع فرش و تابلو فرش را انجام دهد. آیا می دانید ریشه اگر خراب شود، ممکن است روی بافت فرش نیز اثر داشته باشد؟ به همین دلیل این عملیات باید با دقت تمام و توسط بهترین مراکز قالیشویی دربند مانند امیدان انجام شود.

قالیشویی در منزل

بعضی موارد مثل موکت های چسبیده، اگر قرار باشد جدا شود، ممکن است به موکت صدمه وارد شود و بهتر است عملیات شستشو در منزل انجام شود. با توجه به این موضوع در بهترین قالیشویی های دربند، خدمات شستشو در منزل نیز به مشتریان ارائه می شود.
دیگر خدمات قابل توجه بهترین قالیشویی های دربند
بهترین قالیشویی محدوده دربند علاوه بر موارد گفته شده، خدمات دیگری نظیر موارد زیر را نیز ارائه می دهد:
 • شستشوی مبل؛
 • تشک؛
 • موکت؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
البته ترمیم و رفو این اقلام نیز توسط برترین مراکز قالیشویی دربند انجام می شود. همچنین توجه داشته باشید که بعد از شستشو خشک شویی نیز اهمیت بسیاری دارد. به همین دلیل بهترین قالیشویی در دربند دارای دستگاه های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک برای خشک کردن فرش، مبل و موکت وغیره است. این خدمات حتی زمانی که شستشو در منزل انجام می شود نیز ارائه خواهد شد.

مراحل ثبت سفارش در بهترین قالیشویی در دربند

شما قبل از هر اقدامی نیاز دارید بهترین فرش شویی در منطقه دربند را پیدا و با روش های مخصوص آن ها نسبت به ثبت سفارش اقدام کنید. بعد از سفارش و پرداخت بیعانه کارشناسان قالیشویی خوب دربند با شما تماس می گیرند تا اول از جزئیات سفارش شما آگاه شوند و در صورت نیاز به رفو و خدماتی از این دست، اقدامات لازم را انجام دهند.
بعد از تماس و هماهنگی با شما برای شستشو در منزل یا بردن و شستشو در کارخانه در روزی که با شما هماهنگ کرده اند، به شما مراجعه می کنند. بهترین فرش شویی با داشتن کارکنان زیاد و متخصص می تواند در سریع ترین زمان ممکن قالی شما را ببرد، شستشو دهد و برگرداند.
کارگران فرش شویی دربند، آوردن و بردن قالی ها را برعهده دارند و نیازی به شما برای حمل بار نخواهد بود. همچنین اگر قرار باشد فرش شما را در منزل شستشو دهند، لوازم و دستگاه های مورد نیاز را خواهند آورد.
اما اگر باید به کارخانه ببرند، خود کارگران فرش ها را سالم از شما تحویل می گیرند، رول می کنند و به کارخانه می برند. فراموش نکنید که حتما رسید دریافت کنید و در صورتی که سفارش دیگری مانند رفو، ریشه بافی وغیره را دارید، به اطلاع پرسنل برسانید.
بعد از بردن، شستشو، رفو وغیره با دستگاه های مجهز و اتوماتیک خود، تا خشک شدن کامل آن باید صبر کنند و برای شما به صورت رول شده و همراه با کاور تمیز و پاک فرش را می آورند. بعد از آوردن حتما فرش را تحویل بگیرید و از تمیزی و سلامت آن اطمینان حاصل و بعد فرم تحویل را امضا کنید.

امیدان، قالیشویی دربند با بهترین خدمات!

امیدان، قالیشویی معتبر دربند با بهترین خدمات!
امیدان دارای مجوز رسمی اتحادیه از قالیشویی تهران بوده و تمامی فرش های گران قیمت را با ضمانت نامه کتبی شستشو می دهد.
برای بهره مندی از خدمات ذکر شده، ثبت سفارش آسان و مراجعه به بهترین قالیشویی شمال تهران با ویژگی های گفته شده، می توانید امیدان را انتخاب کنید. مجموعه قالیشویی امیدان یکی از معتبرترین مراکز قالیشویی دربند به شمار می رود که با بیش از ۲۰ سال سابقه در این زمینه، خدمات بی نظیری برای مشتریان خود دارد. این خدمات عبارت هستند از:
 • شستشوی تضمینی فرش های ماشینی و دستباف؛
 • رفوگری انواع قالی به صورت حرفه ای؛
 • شستشوی انواع مختلف تابلو فرش و خوشخواب؛
 • رنگ برداری و قلم زنی قالی های دستباف؛
 • مبلشویی در منزل شما؛
 • مشاوره رایگان؛
 • امکان ثبت سفارش با تلفن یا به صورت اینترنتی؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
برای بهره مندی از خدمات قالیشویی ما و قرارگیری از در گروه بیش از ۱۰ هزار مشتری خشنود ما کافی است با شماره های تماس امیدان ارتباط برقرار کنید. 

کلام آخر

پیدا کردن بهترین مراکز قالیشویی دربند به معنایب شستشوی تمیز فرش های شما بدون بروز هیچ گونه آسیب و حفظ سلامتی آن ها است. به همین دلیل دیگر تردید برای شستن قالی های خود در منزل را کنار بگذارید و برای حفظ سلامت فرش و خانواده خود به بهترین مجموعه قالیشویی محدوده دربند مراجعه کنید. این مراکز ویژگی های به خصوصی مانند شستشوی اسلامی، کارکنان متخصص، شستشوی انواع فرش، استفاده از روش های مختلف شستشو و غیره دارند. همچنین در بهترین قالیشویی های دربند خدمات منحصر به فردی از جمله رفوگری، ریشه بافی، لکه برداری، شستشو در محل و بسیاری موارد دیگر به مشتریان ارائه می شود. این قالیشویی ها مراحل خاصی برای ثبت سفارش دارند و امیدان از جمله مراکزی است که ضمن ارائه بهترین خدمات، آسان ترین روش سفارش را دارد. با یک تماس کوتاه یا ثبت سفارش اینترنتی، فرش شما به بهترین شکل در امیدان شسته می شود. ضمن اینکه از خدمات ویژه ای مانند ضمانت شستشو بهره مند خواهید شد. به یک بار امتحان می ارزد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *