فرش های دستباف بسیار حساس و زیبا می باشند به طوری که تمام فروشنده های فرش دستباف به مشتری های خود تذکر می دهند برای شستشو، لکه برداری و غیره آن ها را به بهترین قالیشویی ها ارسال کنند. از همین رو قالیشویی امیدان که بهترین قالیشویی فرش دستباف در تهران است، بهترین گزینه برای شستشوی فرش دستباف و شستشوی فرش ابریشم شما عزیزان خواهد بود.

همه فرش ها به دلیل مجاورت دائمی با انواع آلودگی ها نیاز به حداقل یک بار شستشو در سال دارند. ذرات گرد و خاک موجود در هوا در الیاف فرش نفوذ می کنند و در مدت طولانی باعث کثیف و سیاه شدن سطح فرش می شوند. بنابراین شستشوی فرش امری اجتناب ناپذیر و حتمی است.

به علت کمبود زمان و فضا و همچنین کمبود ذخایر آب و … باعث شده تا در این دوره شستن فرش به صورت دستی در منزل امکان پذیر نباشد. در این شرایط اکثر خانواده ها ترجیح می دهند تا شستشوی فرش خود را به قالیشویی های معتبر با پرسنل ماهر بسپارند.

بهترین قالیشویی فرش دستبافشیوه شستشوی فرش دستباف در قالیشویی ها

یکی از دلایل بسیار مهمی که باید شستشوی فرش های دستباف و ابریشمی خود را به قالیشویی های معتبر بسپارید، این است که این افراد شیوه شستشوی این نوع فرش ها را به خوبی می دانند. برای مثال چون رنگ فرش دستباف بسیار حساس است، باید آبی که برای شستن آن استفاده می شود، دمایی کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد داشته باشد.

روش قالیشویی ها به این گونه است که در ابتدا فرش دستباف شما را با آب ولرم متمایل به سرد خیس کرده و در این مرحله چون فرش ها خیلی سنگین می شوند برای جابجایی در محیط قالیشویی با کمک لیفتراک فرش ها را جا به جا می کنند.

در مرحله بعد، روی محل های مختلف فرش خیس شده، مقداری تثبیت کننده رنگ ریخته و بعد مواد شستشو را به آن اضافه می کنند. سپس با استفاده از ابزار و تکنولوژی های پیشرفته اقدام به شستن قالی خواهند کرد. به علت حساس بودن تار و پود فرش های ابریشمی و دستباف از فرچه استفاده نمی شود چون باعث از دست دادن رنگ فرش می شود.

قالیشویی امیدان به عنوان بهترین قالیشویی فرش دستباف در تهران

به دلیل وجود شرکت ها و کارخانه های زیادی که در صنعت قالیشویی فعالیت می کنند، امروزه انتخاب یک قالیشویی در تهرانپارس و تمام تهران دشوار است.

قالیشویی امیدان با داشتن مجوز کسب از سمت اتحادیه قالیشویان، جز بهترین قالیشویی فرش دستباف و دارا بودن کامل ترین خدمات قالیشویی می باشد. تمامی خدمات این قالیشویی با ضمانت نامه کتبی ارائه می شوند تا مشتریان عزیز بابت عدم ایجاد هرگونه آسیب یا خسارت به فرش های گران قیمت خود، خیالی آسوده داشته باشند.

بهترین قالیشویی فرش دستباف در تهرانبه چه علت باید قالیشویی امیدان را انتخاب کنیم؟

۱٫ داشتن کیفیت بالای خدمات

به دلیل داشتن دانش تخصـصی در حوزه قالیشویی مکانیزه، استفاده از تکنولوژی و دستگاه های شستشوی مدرن قالیشویی، اسـتفاده از بهترین مواد شـوینده با کیفیت بالا، مهارت و تجربه بالای پرسنل های ما، باعث شده تا مشتریان بابت کیفیت بالای خدمات ما خیالی آسوده داشته باشند. علاوه بر این خدمات، شستشوی فرش ماشینی و قالیشویی مخصوص فرش ابریشم با آخرین تکنولوژی و دستگاهای روز دنیا انجام می شود.

۲٫ انواع خدمات

خدمت اصلی قالیشویی امیدان شستشوی فرش است ولی امروزه با توجه به نیازهای زیاد خانواده ها، مجـموعه متنوعی از خـدمات مانند شستشوی موکت و مبل شویی در محل را نیز به مشتریان خود ارائه می دهیم.

۳٫ دارا بودن ضمانت خدمات

به خاطر آن که ما به کیفیت خدمات خود اطمینان داریم، تمامی خدمات ما در قالیشویی با ضمانت نامه کتبی انجام می شود. این ضمانت خدمات به شما مشتریان عزیز این اختیار را می دهد تا در صورت نارضایتی از خدمات، درخواست شستن مجدد فرشتان به صورت رایگان را داشته باشید.

۴٫ خدمات مکانیزه و مدرن

به علت مجهز بودن به جدیدترین دستگاه ها، قالیشویی مکانیزه می باشد و تمامی خدمات شستشوی فرش ها و موکت ها به صورت تمام اتوماتیک انجام می شود. استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و امروزه این امکان را به ما می دهد تا خدماتی بی نقص را به مشتریان عزیز خود ارائه دهیم.

۵٫ مناسب ترین قیمت

ما به عنوان بهترین قالیشویی فرش دستباف در تهران با داشتن مجوز رسمی از سمت اتحادیه قالیشویان فعالیت می کنیم. به همین دلیل تمام هزینه های قالیشویی در مجموعه ما مطابق با نرخ مصوب اتحادیه خواهد بود.

۶٫ ارائه فاکتور دقیق

امروز می دانیم که هیچ چیز مانند شفافیت در هزینه قالیشویی نمی تواند مشتریان را راضی نگه دارد. بنابراین به شما اطمینان می دهیم که تمام جزئیات خدمات ارائه شده در فاکتور نهایی ثبت خواهد شد.

۷٫ تحویل به موقع فرش

قالیشویی امیدان همواره تلاش کرده است تا خدمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه دهد. به همین دلیل با ارائه خدمات طبق زمان بندی انجام شده، رضایت مشتریان را جلب خواهیم کرد.

۸٫ امکان رزرو آنلاین

امکان ثبت سفارش آنلاین قالیشویی یکی دیگر از ویژگی های قالیشویی ما است. با امکان رزرو آنلاین قالیشویی شما می توانید تنها با چند کلیک به آسانی از انواع خدمات ما بهره مند شوید.

بهترین قالیشویی دستباف در تهرانمراحل شستشوی فرش دستباف در بهترین قالیشویی تهران

یکی از دلایلی که ما جزء بهترین قالیشویی فرش دستباف در تهران هستیم، نوع و مراحل کامل شستن فرش دستباف می باشد که در زیر به آن ها اشاره کرده ایم:

۱- ثبت سفارش خود

با مراجعه به سایت و یا به صورت تلفنی، می توانید سفارش خود را ثبت کنید. ثبت سفارش به صورت آنلاین این امکان را می دهد که در هر نقطه ای به راحتی با ما در ارتباط باشید.

۲- تحویل گرفتن فرش در منزل

بعد از ثبت سفارش، پرسنل ما به درب منزل شما مراجعه کرده و فرش را تحویل می گیرند. فرش ها به صورت لول شده در خودروهای مخصوص گذاشته و به قالیشویی منتقل خواهند شد.

۳٫ بررسی دقیق فرش توسط کارشناسان

به دلیل آن که نحوه و شیوه شستشوی انواع فرش های دستباف، ماشینی، ابریشمی و … متفاوت است، بعد از انتقال فرش به قالیشویی، فرش ها از لحاظ جنس و نوع الیاف، توسط کارشناسان با تجربه و ماهر بررسی خواهند شد. همچنین در این مرحله، فرش ها از نظر داشتن انواع لکه و یا هرگونه آسیب و پارگی نیز بررسی می شوند تا موقع شستشو دچار مشکل نشوند.

۴٫ گرد و خاک گیری فرش ها

مرحله بعد، فرش ها به وسیله دستگاه های پیشرفته با قدرت مکش بالا، گردگیری خواهند شد. به این ترتیب هرگونه ذره ریز از فرش خارج شده تا در هنگام شستشو آن، باعث آسیب رساندن و خراب شدن فرش نشویم.

۵٫ لکه گیری فرش ها

لکه گیری توسط پرسنل حرفه ای ما براساس نوع لکه و جنس فرش انجام خواهد شد و به خوبی انواع لکه های فرش پاک می شوند.

۶٫ غوطه ور کردن فرش ها در آب و مواد شوینده

در این مرحله، ترکیبی از آب ولرم و مواد شوینده استاندارد با PH خنثی تهیه شده و فرش ها در آن غوطه ور می شوند. در قسمت غوطه وری، از آب ولرم و تازه استفاده خواهد شد تا باعث آسیب رساندن به فرش نشود و پاکسازی اولیه فرش به صورت کامل انجام شود.

۷٫ شستشوی انواع فرش

از مهم ترین مرحله قالیشویی شستشوی فرش ها می باشد که در این مرحله فرش های دستباف با مواد شوینده مخصوص شسته می شوند تا دچار دگرگونی رنگ نشوند. در قالیشویی امیدان فرش ها به گونه ای شسته می شوند که مشکلاتی از قبیل زرد شدن ریشه فرش و … ایجاد نشود. به همین علت مجموعه ما از بهترین قالیشویی فرش دستباف در تهران می باشد.

قالیشویی فرش دستباف در تهران۸٫ آبکشی فرش به طور کامل

مرحله دیگر آبکشی فرش می باشد. این عملیات توسط دستگاه های پیشرفته و حرفه ای انجام شده تا آب و مواد شوینده به طور کامل از فرش خارج شود. این مرحله علاوه بر اینکه باعث سریع خشک شدن فرش خواهد شد، باعث جلوگیری از پوسیدگی و کپک زدن فرش نیز می شود.

۹٫ بازرسی کامل فرش

بعد از آبکشی، پرسنل های ما با دقت زیاد تمام فرش را بررسی می کنند و از انجام مراحل فوق به طور کامل اطمینان حاصل خواهند کرد.

۱۰٫ خشک کردن کامل فرش

یکی دیگر از اصلی ترین مراحل قالیشویی قبل از تحویل فرش، خشک کردن فرش به طور کامل می باشد. در این مرحله، به کمک دستگاه های پیشرفته، فرش ها کاملا خشک می شوند.

۱۱٫ بازرسی مجدد فرش

در این مرحله، مجددا فرش ها از نظر خشک شدن به صورت کامل، مورد بررسی قرار می گیرند. در صورتی که عملیات خشک کردن به طور کامل انجام شده باشد، فرش ها به انبار ارسال خواهند شد.

۱۲٫ لول و کاور کردن فرش

ابتدا فرش ها را جاروبرقی کشیده و سپس فرش ها لول شده و با کاورهای مخصوص قالیشویی امیدان پوشانده خواهند شد.

۱۳٫ تحویل فرش در درب منزل

در آخرین مرحله، فرش ها که کاملا تمیز درون کاورهای مخصوص پوشانده شده است، توسط خودروهای مخصوص قالیشویی حمل شده و درب منزل به شما تحویل داده می شود.

سخن پایانی

قالیشویی امیدان با داشتن مجوز رسمی اتحادیه قالیشویی تمام مراحل گفته شده را با بالاترین دقت و رعایت تمام نکات بهداشتی انجام می دهد و به همین دلیل یکی از بهترین قالیشویی فرش دستباف در تهران می باشد که شستشوی فرش شما را با ضمانت انجام خواهد داد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *