اگر به دنبال بهترین مراکز قالیشویی در تهران هستید، به دنبال مراکز معتبر و مجهز باشید که از دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش ماشینی و روش نیمه سنتی برای قالی های دستباف استفاده می‌کنند. بهترین مراکز شستشوی فرش تهران نه تنها از نظر ویژگی ها بلکه از لحاظ خدمات با دیگر مجموعه ها بسیار متفاوت هستند. این روزها با توجه به تعدد مراکز قالیشویی، آن ها را به دو دسته بهترین و معمولی تقسیم می کنند. طبیعتا مراکزی که در دسته بهترین ها قرار می گیرند، دارای خصوصیات و خدماتی هستند که در فرش شویی های معمولی دیده نمی شود. با مراجعه به این مراکز شما هرگز با محدودیت های قالی شویی های دیگر برای شستن قالی های مختلف مواجه نخواهید شد. همچنین از خدماتی بهره مند می شوید که بسیار منحصر به فرد هستند. علاوه بر این ها با شستشوی قالی های خود در این مجموعه ها، آن ها را تمیزتر از همیشه و بدون هیچ آسیبی تحویل خواهید گرفت. کافی است که به خوبی با بهترین مراکز شستشوی فرش در تهران را بشناسید و قالی های خود را به آن ها بسپارید. این مستلزم آشنایی با ویژگی ها و خدمات آن ها است.

ویژگی های بهترین مرکز شستشوی فرش تهران

اگر دقت کرده باشید این روزها در مناطق مختلف تهران مراکز بسیاری در زمینه شستشوی قالی ها تحت عنوان قالیشویی فعالیت دارند. به همین خاطر می توان آن ها را از جهات گوناگونی دسته بندی کرد. مهم ترین دسته بندی که برای قالیشویی ها مطرح می شود، بهترین و معمولی است.

ویژگی های بهترین مرکز شستشوی فرش تهران
بهترین مرکز شستشوی فرش در تهران با تجهیزات مدرن، تیم ماهر و استفاده از روش‌های به‌روز، به فرش‌های شما حس و زندگی جدیدی می‌بخشد.

زیرا اکثر افراد زمانی که با تعدد این مراکز مواجه و در انتخاب یکی از آن ها سردرگم می شوند، به دنبال بهترین مجموعه می روند. بهترین قالیشویی های تهران از دو جهت با مراکز دیگر تفاوت دارند که یکی از آن ها ویژگی های این مراکز است.

از جمله خصوصیات منحصر به فرد بهترین مراکز فرش شویی در تهران می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • عضو اتحادیه قالیشویی: اولین و مهم ترین ویژگی بهترین قالیشویی های تهران این است که یکی از اعضای رسمی اتحادیه قالیشویی هستند. به همین دلیل دقیقا طبق قوانین اتحادیه فعالیت می کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل امکان شکایت برای شما فراهم می شود.
 • دارای بهترین امکانات و تجهیزات برای شستشوی قالی ها: در این مراکز جلب نظر مشتریان بسیار حائز اهمیت است و در این راستا تلاش می کنند از به روزترین و بهترین امکانات برای شستشو استفاده کنند. بدین صورت در بهترین مراکز شستشوی فرش تهران، انواع قالی ها به بهترین شکل ممکن و در کم ترین زمان شسته می شوند.
 • استفاده از مواد شوینده بی نظیر و بدون آسیب برای فرش ها: از آنجاکه در این مراکز اولویت بیشتر با سلامت فرش است نه شستشوی آن، از بهترین مواد شوینده استفاده می کنند. مواد شوینده مورد استفاده در این قالیشویی ها ضمن تمیز و برطرف کردن کلیه لکه ها و کثیفی، هیچ آسیبی به فرش وارد نمی کند.

خدمات بهترین فرش شویی تهران

بهترین قالیشویی های تهران علاوه بر ویژگی ها از نظر خدمات نیز با مراکز معمولی متفاوت هستند. زیرا این مراکز معمولا بیشترین خدمات را با بهترین کیفیت ارائه می دهند. در این مجموعه ها خبری از محدودیت های قالیشویی های دیگر برای شستشوی قالی های مختلف نیست. چراکه کلیه امکانات و تجهیزات لازم برای شستن فرش های مختلف را دارند.

ویژگی های بهترین مرکز شستشوی فرش تهران
شستشوی انواع فرش، تعمیرات فرش و مبلشویی از خدمات این مرکز معتبر در تهران می باشد.

بنابراین با مراجعه به بهترین قالیشویی ها می توانید انواع قالی های خود را برای شستشو با خیال راحت به این مراکز بسپارید. زیرا خدمات این مراکز شامل موارد زیر می شود:

شستشوی فرش فرش ماشینی

اصلی ترین خدمات بهترین مراکز شستشوی فرش تهران که بیش ترین کاربرد را دارد، شستشوی انواع قالی های ماشینی است. امروزه با توجه به کاربرد زیاد این دسته از قالی ها در بهترین قالیشویی های تهران خدمات شستشوی انواع آن ها وجود دارد.

در این مراکز از روش های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک برای شستن قالی های ماشینی استفاده می شود. به طوری که با استفاده از دستگاه های اتوماتیک و بدون هیچ دخالت انسانی این قالی ها را شستشو می دهند. در روش تمام اتوماتیک قالی های ماشینی نه تنها با دستگاه شستشو داده می شوند بلکه مراحل آبکشی و خشک کردن آن ها نیز اتوماتیک و با دستگاه است.

حال شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که این خدمات در دیگر مراکز نیز وجود دارد، پس تفاوت چیست؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت با توجه به استفاده از جدیدترین امکانات و دستگاه ها برای شستشوی فرش ماشینی در بهترین قالیشویی ها، مدت زمان تحویل بسیار کوتاه است. چنان که حداقل طی ۴۸ ساعت قالی های خود را تمیز، خوشبو و زیبا دریافت می کنید.

شستشوی فرش فرش دستباف

شستشوی قالی دستباف یکی دیگر از خدمات بهترین فرش شویی های تهران است که اتفاقا کاربرد بسیاری دارد. شستن این دسته از قالی ها در منزل به هیچ عنوان ممکن نیست. به همین خاطر در این قالیشویی ها خدمات شستشوی فرش دستباف به بهترین شکل و توسط افراد متخصص ارائه می شود.

افرادی که به خوبی با این قالی ها و ویژگی های آن ها آشنایی دارند، در بهترین مراکز شستشوی فرش تهران، شستن قالی های دستباف را برعهده می گیرند. به همین دلیل شما از بابت آسیب به فرش خود هیچ گونه نگرانی نخواهید داشت. همچنین در این مراکز فرش دستباف با روش دستی شسته می شود.

شاید برخی از افراد تصور کنند که این به معنای عدم امکانات کافی برای شستن این دسته از فرش ها است اما این چنین نیست. در این قالیشویی ها قالی های دستباف را با روش دستی شستشو می دهند که از بروز هر گونه آسیب در آن ها جلوگیری کنند.

شستشوی فرش دستباف با دستگاه ممکن است آسیب های جدی به تار و پود فرش را به همراه داشته باشد. زیرا این قالی ها نسبت به مدل های ماشینی بسیار حساس هستند و با فشار بالای دستگاه ها دچار آسیب می شوند. همچنین شستشوی این قالی ها به صورت اتوماتیک ممکن است موجب اختلاط رنگ های آن ها شود.

به همین دلیل شستشوی فرش دستباف با روش دستی بهترین انتخاب در برترین مراکز قالیشویی تهران محسوب می شود. با این تفاسیر اگر قصد دارید قالی دستباف خود را بدون هیچ آسیبی تمیز کنید، بهتر است آن را به بهترین مراکز شستشوی فرش تهران مانند امیدان بسپارید.

شستشوی فرش فرش پرزبلند

قالی های پرزبلند اگرچه زیبایی منحصر به فردی دارند اما شستشوی آن ها بسیار دشوار است. چراکه نه تنها به آسانی نمی توان کثیفی ها و لک های پرزهای آن ها را تمیز کرد بلکه آبگیری و خشک کردن آن ها کار راحتی نیست. اما در قالیشویی های برتر تهران خدمات شستشوی این قالی ها نیز ارائه می شود. زیرا در این مجموعه ها با استفاده از امکانات بی نظیر، به آسانی و در مدت زمان کوتاه انواع فرش های پرزبلند را شستشو می دهند. با سپردن این قالی های خود به بهترین فرش شویی های تهران هرگز با زردی و کدر شدن سر پرزهای بلند آن ها مواجه نخواهید شد.

شستشوی فرش فرش فانتزی

قالی های فانتزی، فرش هایی هستند که این روزها جای انواع قالی های دستباف و ماشینی را در اتاق کودکان، اتاق خواب و دیگر مکان ها پر کرده اند. شستن این فرش ها در منزل و حتی در بسیاری از قالیشویی ها ممکن نیست! زیرا فرش های فانتزی ضخامت بسیار کمتری نسبت به انواع مدل های ماشینی و دستباف دارند و در عین حال ظرافت آن ها زیاد است. به همین خاطر در صورت هر گونه سهل انگاری در شستشو دچار آسیب می شوند. اما در معتبرترین مراکز شستشوی فرش تهران حتی این قالی ها نیز شسته می شوند. زیرا نه تنها امکانات کافی و به روز برای شستن آن ها را دارند بلکه افرادی متخصص این کار را برعهده می گیرند که از هر گونه آسیب جلوگیری شود.

با توجه به اینکه از این قالی ها معمولا در فضاهای پررفت و آمد استفاده می شود، پس از شستشو است که متوجه می شوید تا چه اندازه کثیف بوده اند و چقدر شستشو آن ها را زیبا می کند.

شستشوی فرش تابلو فرش

تابلو فرش ها نسبت به دیگر فرش ها به شستشوی کمتری نیاز دارد. گاهی اوقات افراد حتی به شستن تابلو فرش فکر نمی کنند. زیرا معتقد هستند که تابلو فرش روی دیوار است و کثیف نمی شود. اما باید بدانید اگرچه آن ها به اندازه قالی هایی که زیر پا قرار می گیرند، کثیف نمی شوند اما گرد و غبار آن ها باید برطرف شود. چراکه گرد و غبار طی مدت طولانی می تواند باعث کاهش جلوه و زیبایی تابلوفرش و حتی آسیب به آن شود. از آنجاکه تابلوفرش ها معمولا بسیار قیمتی و خاص هستند، شستن آن ها در منزل یا در قالیشویی های معمولی ریسک بالایی دارد. اما شستشوی آن ها یکی دیگر از خدمات قالیشویی های برتر تهران است که با کمک بهترین امکانات انجام می شود. در بهترین مراکز شستشوی فرش تهران ابتدا به خوبی گرد و غبار روی تابلو را برطرف می کنند و سپس با مواد شوینده مناسب آن را شستشو می دهند. چنان که پس از آویزان کردن بر دیوار متوجه جلوه و درخشندگی تابلوفرش خود خواهید شد.

شستشوی فرش سفید

قالی های سفیدرنگ به همان اندازه که زیبا و پرطرفدار هستند، بیش از اندازه کثیف می شوند. به اندازه ای احتمال کثیفی این قالی ها زیاد است که شاید در طول سال بارها و بارها نیاز به شستشو دارند. این کار از عهده شما و آن هم در منزل خارج است. زیرا سفید بودن این فرش ها باعث می شود که حتی در طول شستشو بیشتر در معرض کثیفی و مشکلاتی مانند رنگ گرفتن وغیره قرار گیرند.

با توجه به این موضوع یکی دیگر از خدماتی که در بهترین قالیشویی های تهران برای آسودگی خیال شما ارائه می شود، شستشوی فرش های سفیدرنگ است. در این مراکز قالی های سفید بر اساس نوع آن ها از جمله ماشینی یا دستباف همانند دسته بندی خود شسته می شوند. با این تفاوت که تمام مراحل شستشوی این فرش ها به صورت اتوماتیک است.

قیمت شستشوی فرش در معتبرترین قالیشویی های تهران

تا به اینجا به خوبی با ویژگی ها و خدمات قالیشویی های معتبر تهران آشنا شدید. حال شاید این سوال برای برخی از شما پیش آمده باشد که آیا قیمت خدمات این مراکز نیز با قالیشویی های معمولی متفاوت است؟ در پاسخ باید بدانید از آنجاکه بهترین مراکز شستشوی فرش تهران تحت نظر اتحادیه قالیشویی فعالیت می کنند، قیمت گذاری آن ها مطابق با تعرفه اتحادیه است.

قیمت شستشوی فرش در معتبرترین قالیشویی های تهران
قیمت شستوی فرش با توجه یه متراژ و نوع فرش می تواند متغییر باشد.

بنابراین در این قالیشویی ها خبری از قیمت های گزاف دیگر مراکز نیست. زیرا هر گونه عدول از قوانین قیمت گذاری اتحادیه قالیشویی برای ادامه فعالیت آن ها خطر جدی دارد. البته این قیمت گذاری بر اساس عوامل خاصی انجام می شود. به همین دلیل ممکن است قیمت های بهترین قالیشویی های تهران کمی با یکدیگر متفاوت باشد.

از جمله عوامل موثر بر قیمت شستشوی قالی ها در این مراکز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع قالی از جمله ماشینی، دستباف، فانتزی، پرزبلند، وینتیج وغیره؛
 • متراژ و ابعاد فرش؛
 • روش منتخب برای شستشو؛
 • مواد شوینده مورد استفاده؛
 • دفعات شستشو؛
 • بهره مندی از خدمات اضافی در کنار شستشو مانند تعمیرات فرش؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

دقت داشته باشید که گاهی اوقات برخی از مراکز شستشوی فرش تهران با در نظر گرفتن تخفیف به کاهش قیمت برای مشتریان کمک می کنند. بهره مندی از این خدمات در مناسبت های خاص یا تحت شرایطی همانند درخواست شستشوی قالی های زیاد امکان پذیر است. بنابراین برای بهره مندی از بهترین خدمات با قیمت مناسب باید به بهترین فرش شویی تهران با خدمات ارزان و تخفیف های ویژه مراجعه کنید.

معتبرترین فرش شویی تهران با خدمات بی نظیر و قیمت منصفانه

با توجه به آنچه درباره بهترین و معتبرترین فرش شویی تهران گفته شد، به احتمال زیاد شما نیز به دنبال مجموعه ای با این ویژگی ها، خدمات و قیمت مناسب هستید. قالیشویی امیدان یکی از این مراکز به شمار می رود که بیش از ۲۰ سال در این زمینه تجربه دارد. نشان اعتبار قالیشویی ما، تجربه و سابقه زیاد در این زمینه است که از رضایت مشتریان آن را به دست آورده ایم.

زیرا ما در امیدان روز به روز از امکانات و تجهیزات جدیدتر و روش های ایده آل دنیا برای شستشوی قالی ها استفاده می کنیم. همچنین ما علاوه بر تمامی ویژگی ها و خدمات بهترین قالیشویی های تهران، خدماتی داریم که بسیار کم نظیر هستند. این خدمات شامل موارد زیر می شوند:

تعمیرات و رفوگری فرش

در قالیشویی امیدان شما علاوه بر شستشوی انواع قالی ها از خدمات تعمیر و رفوگری فرش نیز بهره مند می شوید. زیرا در این مرکز شستشوی فرش تهران، سلامت یک قالی بر تمیزی آن ارجحیت دارد. به همین دلیل اگر قالی آسیب دیده خود را به ما بسپارید، نه تنها از شستشوی آن سر باز نمی زنیم بلکه ابتدا فرش را تعمیر و سپس نسبت به شستن آن اقدام می کنیم. بدین شکل شما قالی خود تمیزتر و سالم تر تحویل می گیرید.

ارائه خدمات در تمام روزها حتی روزهای تعطیل

در قالیشویی امیدان برخلاف بسیاری از فرش شویی های تهران، کلیه خدمات در همه روزهای هفته به مشتریان ارائه می شود. روزهای تعطیل مانند جمعه و حتی تعطیلات رسمی برای امیدان معنایی ندارد و در این روزها نیز می توانید از خدمات ما بهره مند شوید.

سرویس دهی به مناطق مختلف تهران

هر کجای تهران که هستید، می توانید از خدمات شستشو و تعمیرات فرش امیدان بهره مند شوید. ما در مرکز، شمال و شرق تهران به صورت جدی فعالیت داریم. اگر در این مناطق سکونت دارید، شستشوی فرش های شما را برعهده می گیریم.

حمل و نقل فرش ها قبل و بعد از شستشو

با مراجعه به امیدان به عنوان یکی از بهترین مراکز شستشوی فرش تهران حتی از بابت حمل و نقل قالی های خود نگرانی نداشته باشید. زیرا کافی است سفارش خود را ثبت کنید. سپس تیم ما برای جمع آوری قالی و بردن آن به کارخانه به آدرس شما مراجعه می کنند. پس از شستشو نیز قالی خود را تمیز، لول شده و مرتب درب منزل تحویل خواهید گرفت.

امکان ثبت سفارش با یک تماس مستقیم با کارخانه یا به صورت آنلاین

برای بهره مندی از خدمات امیدان نیازی به مراجعه حضوری نیست. ما راه های دیگری را برای ثبت سفارش در نظر گرفته ایم که بسیار آسان تر هستند و نیازی به صرف زمان زیاد ندارد. این راه ها عبارت هستند از:

امکان ثبت سفارش با یک تماس مستقیم با کارخانه یا به صورت آنلاین
در قالیشویی امیدان تهران شما می توانید حتی به صورت انلاین نیز ثبت سفارش انجام دهید.
 • تماس مستقیم با کارخانه امیدان و ثبت سفارش؛
 • ثبت سفارش آنلاین؛
 • ثبت سفارش از طریق واتساپ.

بنابراین با این اوصاف کافی است طی چند دقیقه سفارش شستشوی قالی خود را در امیدان ثبت و سپس بدون هیچ زحمتی آن را تمیز و زیبا در فضای مورد نظر پهن کنید.

قول آخر

در حال حاضر، تعداد زیادی مراکز  قالیشویی در تهران وجود دارد و می‌توان آن‌ها را به دو دسته بهترین و معمولی تقسیم کرد. بهترین مجموعه‌های شستشوی فرش در تهران از نظر ویژگی‌ها، خدمات و قیمت با دیگر مراکز تفاوت‌های بسیاری دارند. این مراکز دارای عضویت در اتحادیه قالیشویی، تجهیزات حرفه‌ای و مواد شوینده مناسب هستند و انواع مختلفی از فرش‌ها را شستشو می‌دهند، از جمله فرش‌های ماشینی، دست‌باف، سفید، فانتزی، پرزبلند و حتی تابلوفرش‌ها. قیمت‌ها بر اساس تعرفه‌های اتحادیه قالیشویی تعیین می‌شود و امکاناتی مانند تخفیف نیز در برخی موارد در دسترس است. در مجموعه‌های معتبر و منصفانه مانند امیدان، علاوه بر شستشو، خدمات تعمیر فرش نیز ارائه می‌شود و امکان ثبت سفارش به‌صورت آنلاین یا تماسی وجود دارد. بهترین محل برای یافتن چنین خدماتی از این قبیل، معمولاً در مجموعه‌هایی با این ویژگی‌ها و امکانات موجود است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *