با مراجعه به بهترین مراکز قالیشویی افسریه نه تنها از خدماتی حرفه ای بهره مند می شوید بلکه فرش خود را همانند روزی که خریده اید، دریافت خواهید کرد! در ابتدا قالیشویی ها تنها در زمینه شستشوی قالی ها فعالیت می کردند اما امروزه خدمات بی نظیر دیگری نیز در این مراکز به مشتریان ارائه می شود. اگرچه هنوز برخی از مراکز تنها شستشوی فرش انجام می دهند اما بعضی دیگر علاوه بر شستشو، خدماتی برای حفظ سلامتی و افزایش عمر قالی ها دارند که بی نظیر هستند. چنان که اگر شما فرش خود را برای شستشو و تمیزکاری به این مجموعه ها بسپارید، از سلامتی آن نیز اطمینان حاصل می کنید. برخی از خدمات حرفه ای این مراکز علاوه بر خدمات شستشو شامل تعمیر فرش ها می شود که بسیار کاربردی هستند. بنابراین برای بهره مندی از این خدمات باید خدمات حرفه ای قالیشویی در محدوده افسریه و مراکز ارائه دهنده آن ها را بشناسید.

قالیشویی در افسریه و خدمات حرفه ای!

این روزها مراکز قالیشویی فعال در مناطق گوناگون تهران از جمله افسریه دارای امکانات و تجهیزات جدید و کاربردی بسیاری هستند. چنان که با استفاده از این تجهیزات علاوه بر شستشوی فرش ها، نسبت به ارائه خدمات حرفه ای دیگری اقدام می کنند.

قالیشویی در افسریه و خدمات حرفه ای!
در این مقاله با یکی از قالیشویی های فعال و دارای مجوز در افسریه آشنا خواهید شد.
برخی از این خدمات شامل شستشو و بعضی دیگر شامل تعمیر فرش ها می شود. به طوری که از جمله مهم ترین خدمات حرفه ای فرش شویی در افسریه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قالیشویی افسریه از دستگاه های مدرن برای شستشوی فرش و قالی استفاده می‌کند. این دستگاه‌ها با تکنولوژی اتوماتیک و مواد و روش‌های به‌روز، آلودگی‌ها و لکه‌ها را به‌طور کامل از فرش و قالیان حذف کرده و آن‌ها را به حالت اولیه‌شان بازمی‌گردانند، امکان ارائه خدمات شستشو با کیفیت و تمیزی عمیق را فراهم می‌کنند.

شستشوی فرش با دستگاه های به روز و اتوماتیک!

یکی از خدمات حرفه ای بهترین مراکز قالیشویی افسریه، شستشوی انواع فرش با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک است. قالیشویی ها از نظر نوع تجهیزات برای شستن فرش ها به سه دسته تقسیم می شوند که از جمله آن ها باید به قالیشویی های دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک اشاره کنیم.
مراکزی که از دستگاه های تمام اتوماتیک و جدید برای شستن فرش ها استفاده می کنند، در واقع به صورت بسیار حرفه ای قالی ها را شستشو می دهند. زیرا دخالت انسانی در این مراکز قالیشویی در افسریه بسیار کم است و در عین حال دستگاه های مجهز به بهترین شکل و بسیار حرفه ای فرش ها را شستشو می دهند. 

شستن قالی ها با روش های مختلف

در برخی از مراکز قالیشویی در محدوده افسریه، انواع فرش ها با یک یا دو روش ثابت شسته می شوند. در واقع مراحل شستشوی انواع قالی ها در این مراکز یکسان است. در حالی که در بهترین قالیشویی افسریه با استفاده از روش های مختلف نسبت به شستشوی انواع قالی ها اقدام می شود.
چنان که شستن فرش های دستباف با ماشینی، قالی های عتیقه با عادی وغیره بسیار متفاوت است. زیرا در این مراکز ابتدا ویژگی های قالی ها بررسی و متناسب با آن ها دستگاه ها تنظیم می شود. همچنین دیگر خدمات حرفه ای این مجموعه ها شامل استفاده از شیوه های مختلف متناسب با انتخاب مشتریان برای شستن فرش ها می شود. این روش ها عبارت هستند از:
 • اعلاشویی؛
 • شستشوی چندباره؛
 • وغیره.
برای بهره مندی از این خدمات حرفه ای مراکز قالیشویی در افسریه می توانید روی قالیشویی امیدان حساب کنید! ما در امیدان فرش شما را دقیقا متناسب با ویژگی های آن و با بهترین روش های انتخابی شما شستشو می دهیم.

لکه برداری دقیق و حرفه ای!

در مراکز قالیشویی که در زمینه ارائه خدمات حرفه ای فعالیت دارند، عملیات لکه برداری نیز جز این خدمات به شمار می رود. جالب است بدانید زمانی که فرش شما با نوشیدنی ها یا غذاها لکه دار شده است، اگر آن را به مراکز قالیشویی بسپارید، دو حالت وجود دارد. بعضی از مراکز تنها به یک شستشوی کلی اکتفا می کنند و ممکن است لکه برطرف نشود. این در حالی است که در بهترین مجموعه های قالیشویی افسریه، قالی های لکه دار را بررسی می کنند و پیش از شستشو نسبت به لکه برداری آن ها اقدام می شود. برای لکه برداری هر نوع لکه از جمله لکه چای، آّب، شربت وغیره از روش های به خصوصی در این مراکز استفاده می کنند تا به بهترین شکل از روی قالی شما پاک شود. بنابراین قالی های لکه دار خود را تنها به مراکز قالیشویی در افسریه با خدمات حرفه ای بسپارید تا خیال شما از رفع و پاک شدن آن ها راحت باشد.

آبگیری، خشکشویی و اتوکشی حرفه ای!

یکی دیگر از خدمات حرفه ای مراکز قالیشویی شرق تهران، آبگیری، خشکشویی و اتوکشی به صورت کاملا حرفه ای است. این مراحل قطعا در اکثر مجموعه ها برای شستن فرش ها انجام می شود اما چگونگی انجام آن ها است که اهمیت بسیاری دارد. چرا که در بیشتر مراکز آبگیری و خشک کردن فرش ها به شیوه سنتی و با کمک آفتاب انجام می شود. این در حالی است که در قالیشویی های دارای خدمات حرفه ای علاوه بر مراحل شستشو، آبگیری، خشک کردن و اتوکشی نیز با دستگاه های اتوماتیک انجام می شود. به طوری که فرش را به صورت لول شده در دستگاه آبگیری قرار می دهند و دستگاه با بیشترین فشار کلیه آب فرش را بیرون می کشد. سپس قالی را به گرمخانه یا دستگاه های خشک کن منتقل می کنند تا حتی کم ترین رطوبتی در آن ها باقی نماند. پس از این در بهترین مراکز قالیشویی در افسریه فرش ها به زیباترین شکل ممکن اتوکشی می شوند که جلوه بیشتری داشته باشند.
رفوگری افسریه (امیدان) با تجربه و مهارت، تعمیرات و ترمیمات دقیقی روی فرش‌ها انجام می‌دهد. این مرکز از مواد با کیفیت و تکنیک‌های حرفه‌ای استفاده می‌کند تا هر گونه آسیب یا نقص را در فرش‌ها به دقت برطرف کند، فرش‌ها را به وضعیت اولیه‌شان بازمی‌گرداند و زیبایی و ارزش هنری آن‌ها را حفظ می‌کند.

تعمیر، رفو و ترمیم فرش ها

در حرفه ای ترین مراکز فرش شویی در افسریه علاوه بر موارد ذکر شده، خدمات بسیاری در راستای تعمیر قالی ها به مشتریان ارائه می شود. این قالیشویی ها به خوبی از ارزش فرش ها مطلع هستند و به همین دلیل علاوه بر شستشو، به تعمیر آن ها اهمیت بسیاری می دهند.

قالیشویی افسریه برای تعمیر و رفو
قالیشویی ها به خوبی از ارزش فرش ها مطلع هستند و به همین دلیل علاوه بر شستشو، به تعمیر آن ها اهمیت بسیاری می دهند.
چنان که نه تنها کلیه ابزارها و وسایل تعمیری بلکه افراد متخصص تعمیر فرش ها را دارند که در کنار شستشو این خدمات حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهند. از جمله مهم ترین خدمات تعمیری این مراکز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • تعمیر؛
 • ترمیم؛
 • رفوگری.
بنابراین اگر فرش شما دچار آسیب هایی از جمله سوختگی، پارگی، پوسیدگی وغیره شده است، می توانید آن را به مراکز قالیشویی در افسریه همچون قالیشویی امیدان در افسریه بسپارید. بدین شکل کارشناسان و تعمیرکاران با استفاده از بهترین شیوه و ابزارها سلامتی فرش شما را به آن باز می گردانند. 

ریشه بافی فرش

بهترین مراکز قالیشویی در محدوده افسریه علاوه بر ارائه خدمات ذکر شده، برای حفظ سلامتی فرش نسبت به ارائه خدماتی حرفه ای تر از جمله ریشه بافی نیز اقدام می کنند. ریشه ها ضامن سلامتی و افزایش طول عمر قالی ها هستند.

قالیشویی امیدان در افسریه و خدمات حرفه ای قیمت مناسب!
شستشوی انواع فرش ها بدون آسیب رساندن به آنها، در این مرکز از خدمات پرطرفدار به شما می رود.
به همین دلیل در صورت بروز کوچک ترین آسیب در این بخش از فرش ها، در صورت شستشوی آن ها بدون تعمیر و ریشه بافی امکان از بین رفتن قالی بسیار افزایش پیدا می کند. به همین دلیل در قالیشویی های حرفه ای با ارائه خدمات ریشه بافی به جلوگیری از آسیب به فرش ها می پردازند.

قالیشویی امیدان در افسریه و خدمات حرفه ای قیمت مناسب!

آیا شما نیز جز آن دسته از افرادی هستید که با مطالعه عنوان قالیشویی در افسریه با خدمات حرفه ای نسبت به هزینه لازم برای بهره مندی از این خدمات احساس نگرانی پیدا کردید؟ با قالیشویی امیدان در افسریه جای هیچ نگرانی برای شما وجود ندارد! زیرا در مجموعه ما نه تنها می توانید ضمن شستشوی فرش خود از حرفه ای ترین و بهترین خدمات بهره مند شوید بلکه این خدمات را با مناسب ترین قیمت ها دریافت می کنید. ضمن اینکه اگر از تخفیف های ما استفاده کنید، بیش از پیش هزینه ها برای شما کاهش پیدا می کند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه و بهره مندی از خدمات حرفه ای مجموعه ما با قیمت مناسب تنها کافی است که همین الان با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. در قالیشویی امیدان علاوه بر موارد گفته شده، خدمات دیگری نیز برای مشتریان وجود دارد که عبارت هستند از:
 • شستشوی فرش های دستباف و ماشینی با ضمانت در این قالیشویی در افسریه؛
 • رنگ برداری و قلم زنی قالی های دستباف مختلف؛
 • شستشوی انواع تابلو فرش و خوشخواب؛
 • شستشوی مبل در محل؛
 • تحویل ۴۸ ساعته فرش ها؛
 • امکان ثبت سفارش به دو شکل تلفنی یا آنلاین؛
 • و بسیاری موارد دیگر.

کلام آخر

با مراجعه به بهترین فرش شویی در افسریه و بهره مندی از خدمات حرفه ای علاوه بر اطمینان از تمیزی فرش های خود از سلامت و زیبایی آن ها نیز اطمینان حاصل می کنید. زیرا مراکز بسیاری در این منطقه و دیگر مناطق تهران فعالیت می کنند که علاوه بر شستشوی قالی ها، خدمات حرفه ای بسیاری دارند. شستشوی فرش ها با دستگاه های تمام اتوماتیک و روش های مختلف، لکه برداری، آبگیری، خشک کردن و اتوکشی حرفه ای برخی از این خدمات هستند. همچنین بهترین قالیشویی در افسریه خدمات حرفه ای بسیاری در زمینه تعمیر فرش ها از جمله رفو، تعمیر، ترمیم و ریشه بافی نیز دارد. برای بهره مندی از این خدمات با قیمت ارزان می توانید به مراکز قالیشویی معتبر همچون امیدان مراجعه کنید. امیدان ضمن ارائه خدمات بی نظیر، هزینه مناسبی را در برابر آن ها دریافت می کند. همچنین امکان بهره مندی از خدمات دیگری نیز در این قالیشویی ما برای شما وجود دارد. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *