می خواهید فرش هایتان را برای شستشو و تمیز شدن به یک مرکز مجاز بدهید، اما مرکز شستشوی فرش نمی شناسید؟ قالیشویی در رسالت – با نام قالیشویی امیدان – یکی از مراکز معتبر قالیشویی در شرق تهران می باشد که اگر یکبار فرشهایتان را به این مجموعه بسپارید، مشتری دائمیشان خواهید شد. در اینجا ویژگی های قالیشویی امیدان که یک مرکز معتبر و مورد تائید اتحادیه می باشد را بررسی کرده ایم.
شماره تماس قالیشویی رسبالت امیدان: ۷۷۹۹۹۵۵۶

چنانچه می خواهید فرش های خود را جهت شست وشو به بهترین قالیشویی در رسالت بفرستید ولی نمی دانید که کدام یک از قالیشویی های موجود در این منطقه بهتر هستند، باید ویژگی های آن ها را بشناسید. به طور کلی برخی از خصوصیات بین مراکز قالیشویی ثابت و بعضی دیگر متفاوت هستند. همین تفاوت باعث می شود که بعضی از آن ها با عنوان بهترین شناخته شوند. حال باید بدانید این تفاوت ممکن است نه تنها در ویژگی ها بلکه در خدمات، تجهیزات و بسیاری موارد دیگر نیز مشاهده شود. به همین دلیل بهتر است برای مراجعه به بهترین فرش شویی محدوده رسالت، با ویژگی ها و تفاوت های این مراکز آشنایی کافی را پیدا کنید.

در این صورت با خیال راحت فرش خود را برای شستشو به مرکزی معتبر، ایده آل و مناسب می سپارید و آن را همانند زمانی که تازه خریده بودید، دریافت می کنید. 

قالیشویی رسالت با نام آشنای امیدان؛ با ارائه خدمات فرش شویی، مبلشویی و ترمیم قالی ها، با کیفیت بالا و دستگاه های مدرنیته به عنوان یکی از بهترین مراکز شستشوی فرش و مبل می‌باشد.

ضرورت شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در رسالت

امروزه به دلیل مشکلاتی نظیر آپارتمان نشینی و مشاع بودن حیاط ها، امکان شست وشوی فرش ها به روش سنتی و با استفاده از آب و پودر وجود ندارد. همچنین شست وشوی فرش حتما باید به صورت تخصصی و توسط افراد ماهر انجام شود. 

ضرورت شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در رسالت
قالیشویی امیدان یکی از مراکز مجاز در سطح شهر تهران، جهت شستشوی فرش می باشد.
در غیر این صورت امکان دارد که به طرح و نقش جذاب و درخشان فرش ها آسیب های جبران ناپذیری وارد شود. در این رابطه باید بدانید مراکز قالیشویی معتبر در رسالت برای هر نوع فرش دستباف یا ماشینی بهترین روش شست وشو را انتخاب می کنند. همچنین پرسنل مجرب این فرش شویی ها پیش از اقدام به شست وشوی فرش نوع بافت آن را از لحاظ ضخامت، رنگ، الیاف، پارگی، پوسیدگی وغیره بررسی می کنند. در این صورت در فرآیند شست وشو هیچ صدمه ای به فرش وارد نمی شود.
علاوه بر این ها در صورت شستشوی فرش در خانه و استفاده از شوینده های درجه دو و سه می تواند فرش شما را کثیف تر از قبل نشان دهد. ضمن اینکه این مواد می تواند سبب از بین رفتن کیفیت رنگ های آن و به وجود آمدن لکه شود. 
این در حالی است که در بهترین مراکز قالیشویی رسالت از مواد شوینده بی نظیر و مناسب برای فرش ها استفاده می شود. همچنین روند آبکشی، آبگیری و خشک کردن قالی ها در این مراکز نسبت به شستشوی خانگی اصولی تر و دقیق تر است.
از این رو شست وشوی فرش در بهترین فرش شویی در رسالت می تواند بهترین گزینه برای نظافت فرش ها باشد. چرا که این مجموعه ها تمام تلاش خود را برای حفظ کیفیت و زیبایی فرش های شما به کار می گیرند.

مشخصات بهترین قالیشویی رسالت

این روزها با توجه به گسترش و افزایش مراکز قالیشویی، آن ها را بر اساس ویژگی ها، خدمات، تجهیزات وغیره به دو دسته بهترین و عادی تقسیم می کنند. بهترین قالیشویی ها همانطور که از عنوان آن ها برمی آید، از هر نظر نسبت به دیگر مجموعه ها برتری دارند.
به طوری که در صورت سپردن شستشوی فرش خود به این مراکز هیچ گونه نگرانی از هیچ بابتی نخواهید داشت. البته لازمه شستشوی فرش های شما در بهترین قالیشویی محدوده رسالت، آشنایی با ویژگی ها و پیدا کردن آن ها است. 
در این رابطه باید بدانید برخی از مهم ترین خصوصیات بهترین مراکز فرش شویی منطقه رسالت عبارت هستند از:

شست وشوی فرش با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک

در زمان های گذشته برای شست وشوی فرش از روش سنتی استفاده می کردند. اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن ماشین آلات و دستگاه های اتوماتیک و جدید، شست وشوی فرش ها به صورت مکانیزه انجام می شود.
به طوری که در بهترین قالیشویی در رسالت برای شستشوی فرش ها نیازی به هیچ نیروی انسانی نیست. زیرا دستگاه های قالیشویی صفر تا صد این عملیات را انجام و سپس فرش های شما را تمیز و شستشو شده تحویل می دهند. شستن انواع فرش با این روش مزایای بسیاری دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • صرفه جویی در زمان و شستشو در مدت کوتاه؛
 • عدم دخالت انسان در فرایند شستشو؛
 • تحویل فرش ها به تمیزترین شکل ممکن؛
 • عدم بروز آسیب در قالی ها؛
 • تحویل سریع فرش ها؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
 حال باید بدانید یکی از ویژگی های فرش شویی در رسالت این است که با به کارگیری دستگاه های مجهز، فرش ها و قالی ها را به بهترین شکل شستشو می دهد. چنان که با مراجعه به این مراکز و شستشوی فرش شما توسط آن ها از مزایای گفته شده بهره مند خواهید شد. این در حالی است که در مجموعه های دیگر هنوز از روش های دستی یا دستگاه های نیمه اتوماتیک برای شستن فرش ها استفاده می شود.

پرسنل و اپراتورهای مجرب و متخصص

در بهترین مراکز قالیشویی در رسالت معمولا افرادی مشغول به کار هستند که در زمینه شستشوی فرش تخصص کافی را دارند. این افراد به خوبی انواع قالی ها را می شناسند و با تفاوت های آن ها آشنا هستند. به همین دلیل برای شستشوی هر فرش از روشی متناسب با بافت، رنگ و تراکم آن استفاده می کنند.

شست وشوی فرش با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک
یکی از مزیت های قالیشویی امیدان در رسالت، به روز بودن و مجهز بودن به دستگاه های مدرن قالیشویی می باشد.
همچنین پرسنل فعال در قالیشویی های برتر رسالت سابقه و تجربه بسیاری در زمینه شغلی خود دارند. آن ها می دانند که هر گونه خطا در شستشوی فرش ها چه عواقبی را به همراه دارد و از بروز مشکلات جلوگیری می کنند.
در واقع می توان گفت در صورتی که فرش خود را برای شستشو به این قالیشویی ها بسپارید، فرش شما زیر دست افرادی ماهر و باتجربه شسته می شود. ضمن اینکه بسیاری از آن ها در زمینه تعمیر فرش ها از جمله رفوگری، ترمیم، ریشه بافی وغیره بسیار حرفه ای هستند و مشکلات قالی شما را نیز برطرف می کنند. آیا از این بهتر در ذهن شما می گنجد؟

متعهد و خوش قول بودن

یکی دیگر از ویژگی های بهترین قالیشویی در رسالت، تعهد و خوش قولی است. همانطور که می دانید فرش ها نقش بسیار پررنگی را در دکوراسیون داخلی منزل ما ایفا می کنند. از این رو ارزش و قیمت بالایی دارند. به همین دلیل شستشوی آن ها به طوری است که نه تنها تمیز شوند بلکه آسیبی در آن ها ایجاد نشود، بسیار حائز اهمیت است.
در این راستا یکی از اولویت های اصلی بهترین فرش شویی رسالت، خوش قولی و تعهد است. چنان که این مراکز تعهد می دهند که خدمات خود را با بالاترین کیفیت ارائه دهند و فرش شما در طول مراحل شستشو دچار هیچ آسیبی نشود. همچنین آن ها قول های خود را در این راستا عملی می کنند و دیگر هیچ نگرانی برای شما باقی نمی گذارند.
این خوش قولی شامل زمان تحویل فرش ها نیز می شود. به طوری که دقیقا در زمان مشخص قالی های خود را بدون تاخیر دریافت خواهید کرد.
قالیشویی امیدان یکی از این مراکز به شمار می رود که نسبت به انواع مختلف فرش متعهد است و آن ها را با به کارگیری روش استاندارد و اصولی تمیز می کند. زمانی که تاریخ تحویل فرش هنگام تحویل آن به قالیشویی مشخص می شود، پرسنل خوش قول این قالیشویی در رسالت تمام تلاش خود را برای به پایان رساندن کار با بالاترین کیفیت در موعد مقرر به کار خواهند گرفت.

کیفیت بالای خدمات بهترین قالیشویی محدوده رسالت

یکی دیگر از ویژگی های قالیشویی خوب رسالت کیفیت بالای خدمات آن است. فرش شویی مذکور علاوه بر شست وشوی اصولی فرش و انتخاب بهترین نوع مواد شوینده متناسب با بافت فرش، به مرحله خشک کردن آن نیز اهمیت بسیار زیادی می دهد.
در واقع «خشک کردن» فرش آخرین مرحله از فرآیند شست وشوی آن محسوب می شود که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زمانی که فرش به طور کامل خشک نشده باشد، مقداری آب و رطوبت در بافت آن باقی می ماند و سبب رشد انواع مختلف قارچ و باکتری می شود.
در این رابطه باید بدانید که این میکروب ها و قارچ ها برای سلامت فرش بسیار خطرناک هستند و سبب پوسیدگی و خرابی آن به مرور زمان خواهند شد. البته ناگفته نماند که رشد باکتری ها و میکروب ها می تواند سلامت انسان را نیز تهدید کند و سبب بروز انواع بیماری های پوستی برای اعضای خانواده شود.
با توجه به این موارد در بهترین مراکز قالیشویی در رسالت مرحله خشک کردن به بهترین شکل ممکن انجام می شود. البته این تنها خدمات باکیفیت بهترین قالیشویی ها نیست. زیرا در این مراکز کلیه خدمات شستشو از صفر تا صد به بهترین شکل، با برترین تجهیزات و مجرب ترین پرسنل انجام می شود.

ارائه خدمات جانبی

از دیگر ویژگی های مراکز شستشوی فرش در رسالت می توان به خدمات آن ها اشاره کرد. خدمات بهترین قالیشویی های رسالت تنها محدود به شست وشوی فرش نمی شود بلکه شما عزیزان می توانید شست وشوی موکت، تابلو فرش، خوشخواب و مبل خود را نیز به این مجموعه ها بسپارید. 
البته منظور از خدمات جانبی این مراکز شستشوی موارد مختلف نیست. زیرا در این قالیشویی ها خدماتی علاوه بر شستشو و برای سلامت یا زیبایی فرش ها نیز به مشتریان ارائه می شود. چنان که از جمله خدمات دیگر بهترین مراکز قالیشویی رسالت می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • رفوگری؛
 • ترمیم و بازسازی؛
 • ریشه بافی؛
 • پرداخت؛
 • لکه بری.
بنابراین برای بهره مندی از این خدمات در کنار شستشوی فرش خود می توانید به بهترین مراکز فرش شویی در رسالت مانند امیدان مراجعه کنید. در این صورت ضمن دریافت فرش خود بدون هیچ کثیفی، آن را سالم تر از زمان تحویل پس می گیرید.
نرخ و هزینه خدمات شستشوی فرش در قالیشویی رسالت تهران، بسته به نرخ اتحادیه بود و در سال ۱۴۰۳ برای فرش های ماشینی متری ۵۰ تومان و دستباف بسته به نوع و جنس فرش دارد.

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی رسالت

به طور کلی در انجام هر خدماتی میزان هزینه و دستمزد مهم است. در این رابطه باید بدانید که در صنعت قالیشویی هزینه شست وشوی هر فرش در مراکز مختلف بر اساس عوامل گوناگونی مشخص می شود. یکی از این عوامل متراژ فرش است و بر حسب متر مکعب تعیین می شود. در واقع هر اندازه فرش شما متراژ بالاتری داشته باشد، به همان اندازه هزینه شست وشوی آن بیشتر خواهد بود.

هزینه شستشوی فرش در قالیشویی خوب رسالت
اگر قالیشویی با قیمت مناسب می خواهید، قالیشویی امیدان هزینه های خیلی مناسبی دارد.
البته تنها عامل تاثیرگذار در قیمت نهایی شست وشوی فرش متراژ آن نیست. چنانچه فرش شما دچار پارگی، پوسیدگی، سوختگی وغیره شده باشد و خواستار ترمیم آن باشید، باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. زیرا هزینه رفوگری و ترمیم فرش جدا از شستشوی آن محاسبه می شود.
البته ناگفته نماند که هزینه شست وشوی فرش های دستباف و ابریشمی در بهترین مراکز شستشوی فرشدر رسالت نسبت به فرش های ماشینی کمی بیشتر است. چرا که چنین فرش هایی از ارزش بسیار زیادی برخوردار هستند و باید هنگام شست وشوی آن ها دقت دوچندانی به کار گرفته شود.
علاوه بر این ها عوامل دیگری نیز در قیمت شستشوی فرش شما در این مراکز تاثیر دارند که برخی از آن ها عبارت هستند از:
 • روش قابل استفاده برای شستشو؛
 • تعداد دفعات شستشو؛
 • تجهیزات و مواد شوینده مورد استفاده؛
 • زمان مراجعه به قالیشویی و تاثیر نوسانات قیمت ها؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
علاوه بر موارد ذکر شده، توجه داشته باشید که هزینه شست وشوی فرش در بهترین قالیشویی رسالت کاملا مطابق با قیمت مصوب اتحادیه قالیشویی تهران است. بنابراین در این مجموعه ها هیچ گونه هزینه اضافی تر در قبال انجام خدمات از شما عزیزان دریافت نمی شود. البته با تماس با شماره تلفن قالیشویی در رسالت مانند امیدان می توانید به طور دقیق تر از چگونگی هزینه ها مطلع شوید. 

قالیشویی امیدان، قالیشویی معتبر رسالت با سابقه زیاد

آیا با توجه به آنچه تا بدین جا در رابطه با بهترین قالیشویی های رسالت گفته شد، شما نیز به دنبال مرکزی با این ویژگی ها و خصوصیات هستید؟ امیدان یکی از این مراکز به شمار می رود که بیش از ۲۰ سال در زمینه شستشوی فرش سابقه دارد.
این میزان از سابقه خود مهری محکم بر اعتبار مجموعه محسوب می شود. همچنین یکی از ویژگی های مثبت قالیشویی امیدان که اصالت و اعتبار آن را نشان می دهد، داشتن مجوز است. مجموعه ما عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران به شمار می رود و تحت عنوان بهترین قالیشویی شرق تهران در حال فعالیت است.
از این رو تمامی خدمات ما تحت نظارت اتحادیه است و برای ارائه سرویس های متنوع خود پایبند استانداردهای تعریف شده اتحادیه هستیم. شست وشوی انواع فرش ماشینی، دستباف، ابریشمی، رفوگری و ترمیم فرش، شست وشوی مبلمان و خوشخواب، شست وشوی موکت وغیره از جمله خدمات امیدان هستند.
تعرفه خدمات قالیشویی امیدان مطابق با قیمت مصوب اتحادیه قالیشویی تهران است و بابت ارائه خدمات به هیچ وجه هزینه بیشتر از حد دریافت نخواهیم کرد. برای اطلاع از تعرفه خدمات مختلف ما می توانید از راه های ارتباطی درج شده در سایت اقدام و سوالات خود را مطرح کنید.

کلام آخر

هر ساله خانواده های زیادی فرش های خود را جهت شستشو به قالیشوی رسالت می سپارند زیرا فرش ها جز مهم ترین لوازم هر منزلی محسوب می شوند و این روزها شستشوی آن ها در منزل دشوار و تصمیمی نادرست است. به همین منظور تمامی خانواده های ایرانی به دنبال بهترین و معتبرترین قالیشویی برای شست وشوی آن ها هستند. اگر شما نیز جز این خانواده ها هستید، با آشنایی با خصوصیات بهترین فرش شویی ها به راحتی می توانید آن ها را پیدا کنید. پرسنل مجرب و متخصص، استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک، متعهد و خوش قول بودن وغیره از جمله برخی از ویژگی های این مجموعه ها هستند. همچنین باید بدانید هزینه شستشوی فرش در بهترین قالیشویی های رسالت به عوامل مختلفی بستگی دارد اما در اصل براساس قیمت گذاری اتحادیه است. امیدان یکی از بهترین مراکز قالیشویی در رسالت به شمار می رود که عضو رسمی اتحادیه قالیشویی است و بیش از ۲۰ سال در این زمینه سابقه دارد. با سپردن فرش های خود به امیدان، آن ها را مثل روز اول زیبا و تمیز تحویل خواهید گرفت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *