معرفی قالیشویی در رسالت

شماره تماس: 77999556

چنانچه می‌خواهید فرش‌های خود را جهت شست‌وشو به بهترین قالیشویی در رسالت بفرستید ولی نمی‌دانید که کدام یک از قالیشویی‌های موجود در این منطقه با استفاده از بهترین ماشین‌آلات خدمات با کیفیت مناسب را ارائه می‌دهند، می‌توانید قالیشویی امیدان را انتخاب کنید.

قالیشویی مذکور دارای بهترین و مدرن‌ترین دستگاه‌های قالیشویی بوده و بر اساس ویژگی‌های مناسب و مثبتی که دارد، بهترین قالیشویی رسالت محسوب می‌شود. در ادامه این راهنما با ویژگی‌های مجموعه امیدان بیشتر آشنا خواهید شد.

قالیشویی در رسالتاهمیت فرش در منازل

فرش جزو لوازم لوکس هر منزلی محسوب می‌شود که دارای قیمت بالایی نیز می‌باشد. لازم به ذکر است که اگر فرش از نوع ابریشمی یا دستباف باشد از ارزش بالاتری نسبت به سایر فرش‌ها برخوردار خواهد بود. از این رو خانواده‌ها به دنبال بهترین قالیشویی در رسالت جهت نظافت و شست‌وشوی فرش‌های خود هستند.

هر شخصی که وارد منزل شما می‌شود در نگاه اول چشم‌اش به فرش‌های کف زمین می‌افتد. از این رو تمیز بودن آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. توصیه می‌شود که در طول سال حداقل ۲ بار فرش‌های خود را جهت نظافت به بهترین و معتبرترین مرکز قالیشویی بسپارید.

 

مشخصات بهترین قالیشویی در رسالت

  • قیمت مصوب اتحادیه قالیشویی تهران

به طور کل در انجام هر خدماتی میزان هزینه و دستمزد مهم است. لازم به ذکر است که در صنعت قالیشویی هزینه شست‌وشوی هر فرش بر اساس متراژ آن و بر حسب متر مکعب تعیین می‌شود. در واقع هر اندازه فرش شما متراژ بالاتری داشته باشد، به همان اندازه هزینه شست‌وشوی آن بیشتر خواهد بود.

البته تنها عامل تاثیرگذار در قیمت نهایی شست‌وشوی فرش متراژ آن نیست. چنانچه فرش شما دچار پارگی، پوسیدگی، سوختگی و … شده باشد و خواستار ترمیم آن باشید، می‌بایست علاوه بر هزینه شست‌وشوی فرش مبلغی بابت رفوگری نیز پرداخت کنید.

البته ناگفته نماند که هزینه شست‌وشوی فرش‌های دستباف و ابریشمی نسبت به فرش‌های ماشینی کمی بیشتر است. چرا که چنین فرش‌هایی از ارزش بسیار زیادی برخوردار بوده و می‌بایست هنگام شست‌وشوی آن‌ها دقت دوچندانی به‌کار گرفته شود.

هزینه شست‌وشوی فرش در بهترین قالیشویی رسالت کاملاً مطابق با قیمت مصوب اتحادیه قالیشویی تهران بوده و هیچ‌گونه هزینه اضافی‌تر در قبال انجام خدمات از شما عزیزان دریافت نمی‌شود. 

  • بهترین قالیشویی رسالتشست‌وشوی فرش با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک

در زمان‌های گذشته برای شست‌وشوی فرش از روش سنتی استفاده می‌کردند. اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن ماشین‌آلات و دستگاه‌های اتوماتیک و جدید، شست‌وشوی فرش‌ها به صورت مکانیزه انجام می‌شود.

بهترین قالیشویی محدوده رسالت با به‌کارگیری دستگاه‌های مجهز فرش‌ها و قالی‌ها را با کیفیت بالا مورد شست‌شو قرار داده و پس از خشک شدن در اسرع وقت درب منزل به شما تحویل می‌دهد.

 

  • متعهد و خوش‌قول بودن

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که سبب شده است تا مجموعه امیدان به عنوان بهترین قالیشویی در رسالت شناخته شود، تعهد قالیشویی نسبت به فرش می‌باشد. همانطور که می‌دانیم فرش‌ها نقش بسیار پررنگی را در کوراسیون داخلی منزل ما ایفا می‌کنند. از این رو دارای ارزش و قیمت بالایی هستند.

قالیشویی امیدان نسبت به انواع مختلف فرش متعهد بوده و آن‌ها را با به‌کارگیری روش استاندارد و اصولی تمیز می‌کند. زمانی که تاریخ تحویل فرش هنگام تحویل آن به قالیشویی مشخص می‌شود، پرسنل خوش‌قول مجموعه امیدان تمام تلاش خود را جهت به پایان رساندن کار با بالاترین کیفیت در موعد مقرر به‌کار خواهند گرفت.

 

  • کیفیت بالای خدمات بهترین قالیشویی در رسالت

یکی دیگر از ویژگی‌های قالیشویی خوب رسالت کیفیت بالای خدمات آن است. قالیشویی مذکور علاوه بر شست‌وشوی اصولی فرش و انتخاب بهترین نوع مواد شوینده متناسب با بافت فرش، به مرحله خشک کردن آن نیز اهمیت بسیار زیادی می‌دهد.

در واقع «خشک کردن» فرش آخرین مرحله از فرآیند شست‌وشوی آن محسوب شده که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. زمانی که فرش به طور کامل خشک نشده باشد مقداری آب و رطوبت در بافت آن باقی مانده و سبب رشد انواع مختلف قارچ و باکتری می‌شود.

لازم به ذکر است که این میکروب‌ها و قارچ‌ها برای سلامت فرش بسیار خطرناک هستند و سبب پوسیدگی و خرابی آن به مرور زمان خواهند شد. البته ناگفته نماند که رشد باکتری‌ها و میکروب‌ها می‌تواند سلامت انسان را نیز تهدید کند و سبب بروز انواع بیماری‌های پوستی برای اعضای خانواده شود.

 

  • خدمات جانبی بهترین قالیشویی در رسالت

خدمات مجموعه امیدان تنها محدود به شست‌وشوی فرش نمی‌شود. بلکه شما عزیزان می‌توانید شست‌وشوی موکت خود را نیز به این مجموعه بسپارید. انواع مختلف موکت در مجموعه امیدان به صورت اصولی و با استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد شوینده شسته می‌شوند.

البته سرویس‌های قالیشویی امیدان باز هم در اینجا ختم نمی‌شود! از جمله خدمات دیگر بهترین قالیشویی در رسالت رفوگری فرش، ترمیم و بازسازی فرش، شست‌وشوی خوشخواب، شست‌وشوی مبلمان در محل نیز می‌باشد.

قالیشویی امیدان در رسالتمجموعه امیدان؛ قالیشویی با اصالت

یکی از ویژگی‌های مثبت قالیشویی امیدان که نشانگر اصالت آن نیز می‌باشد، داشتن مجوز است. مجموعه امیدان عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران بوده و تحت عنوان بهترین قالیشویی در رسالت در حال فعالیت می‌باشد. از این رو تمامی خدمات مجموعه مذکور تحت نظارت اتحادیه بوده و برای ارائه سرویس‌های متنوع خود پایبند استانداردهای تعریف شده اتحادیه است.

تعرفه خدمات قالیشویی امیدان مطابق با قیمت مصوب اتحادیه قالیشویی تهران بوده و بابت ارائه خدمات به هیچ‌وجه هزینه بیشتر از حد دریافت نخواهد کرد. برای اطلاع از تعرفه‌های مختلف شست‌وشوی انواع فرش ماشینی، دستباف، ابریشمی، رفوگری و ترمیم فرش، شست‌وشوی مبلمان و خوشخواب، شست‌وشوی موکت و … می‌توانید از راه‌های ارتباطی درج شده در سایت اقدام کرده و سوالات خود را مطرح کنید.

ضرورت کمک گرفتن از قالیشویی در رسالت جهت شست‌وشوی فرش

امروزه به دلیل مشکلاتی نظیر آپارتمان‌نشینی و مشاع بودن حیاط‌ها، امکان شست‌وشوی فرش‌ها به روش سنتی و با استفاده از آب و پودر وجود ندارد. البته لازم به ذکر است که شست‌وشوی فرش حتماً باید به صورت تخصصی و توسط افراد ماهر انجام شود. در غیر این صورت امکان دارد که به طرح و نقش جذاب و درخشان فرش‌ها آسیب‌های جبران‌ناپذیری وارد شود.

قالیشویی امیدان برای هر نوع فرش دستباف یا ماشینی بهترین روش شست‌وشو را در نظر می‌گیرد. همچنین لازم به ذکر است که پرسنل مجرب تیم مذکور پیش از اقدام به شست‌وشوی فرش نوع بافت آن را از لحاظ ضخامت، رنگ، الیاف، پارگی، پوسیدگی و … مورد بررسی قرار می‌دهند تا در فرآیند شست‌وشو هیچ صدمه‌ای به فرش وارد نشود.

استفاده از شوینده‌های درجه دو و سه می‌تواند فرش شما را کثیف‌تر از قبل کند! همچنین می‌تواند سبب از بین رفتن کیفیت رنگ‌های آن و به وجود آمدن لکه شود. از این شست‌وشوی فرش قالیشویی در رسالت می‌تواند بهترین گزینه جهت نظافت فرش‌ها باشد. چرا که امیدان تمام تلاش خود را جهت حفظ کیفیت و زیبایی فرش‌های شما به‌کار گرفته است.

 

کلام آخر

فرش‌ها جزو مهم‌ترین لوازم هر منزلی محسوب می‌شوند. به همین منظور تمامی خانواده‌های ایرانی به دنبال بهترین و معتبرترین قالیشویی برای شست‌وشوی آن‌ها می‌باشند. ما در این راهنما سعی کردیم تا بهترین قالیشویی در رسالت را به شما عزیزان معرفی کنیم.

با سپردن فرش‌های خود به مجموعه امیدان از خدمات باکیفیت مجموعه نامبرده بهره‌مند شده و فرش‌های خود را مثل روز اول زیبا و تمیز تحویل خواهید گرفت. در صورتی که ساکن محدوده رسالت یا مناطق نزدیک به آن هستید می‌توانید شست‌وشوی فرش‌ها و دیگر خدمات مربوط با آن را به قالیشویی امیدان بسپارید.

در صورت وجود هرگونه سوال و اطلاع از تعرفه خدمات قالیشویی می‌توانید با مجموعه مذکور تماس حاصل کرده و یا از طریق واتساپ با کارشناسان امیدان در ارتباط باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات