خدمات قالیشویی در پیروزی یکی از خدماتی که امروز باعث سهولت نظافت می شود. شستشوی فرش و نظافت قالی ها از جمله نیازهای اساسی برای حفظ نظافت در هر منزل است. با توجه به تعداد و اندازه‌ی بزرگ فرش‌ها، این کار ممکن است چالش‌برانگیز باشد. در گذشته، بسیاری از افراد این کار را به صورت دستی و در فضای باز انجام می‌دادند، اما امروزه با پیشرفت قالیشویی‌ها، این فرآیند بسیار آسان‌تر شده است. در شهرها، به دلیل فشردگی فضا و مشکلات کمبود زمان، اکثر مردم ترجیح می‌دهند که شستشوی فرش‌های خود را به قالیشویی‌های معتبر بسپارند. این قالیشویی‌ها با ارائه خدمات ویژه، بهترین نتیجه را در حفظ سلامت و تمیزی فرش‌ها به ارمغان می‌آورند.
همچنین با مراجعه به این مراکز از مزایای بسیاری بهره مند خواهید شد که در صورت مراجعه به دیگر قالیشویی ها از آن ها خبری نیست. ضمن اینکه هزینه های این مراکز بسیار مناسب است. البته بهتر است اطلاعات بیشتری را در این رابطه کسب کنید.

خدمات بهترین قالیشویی پیروزی  (امیدان) چیست؟

شستشوی فرش در بهترین مراکز قالیشویی در پیروزی به معنای سهولت این کار و عدم نیاز به شستن قالی ها در حیاط است. یک قالیشویی باسابقه و مجهز با استفاده از امکانات و کارکنانی که دارد، طیف وسیعی از خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. با مراجعه به این مجموعه های فعال در حیطه شستشوی انواع فرش شما از خدمات بسیار و در عین حال بی نظیری بهره مند می شوید که عبارت هستند از:

خدمات بهترین قالیشویی پیروزی چیست؟
یکی از مهمترین خدمات، شستشوی انواع فرش در قالیشویی امیدان در پیروزی می باشد.
 • انواع فرش های ماشینی، دستباف، ابریشمی، فانتزی، موکت، گلیم و غیره توسط این قالیشویی ها به بهترین نحو شستشو می شوند. 
 • برخی از فرش ها رنگ دهی دارند و باید با آب سرد و شوینده ضعیف شستشو شوند، برخی دیگر دارای لکه هستند و باید لکه برداری شوند. انجام همه این موارد توسط مردم کار مشکلی است اما بهترین فرش شویی در پیروزی به راحتی این کارها را انجام می دهد.
 • موکت هایی که در راهروها، راه پله و سایر مکان های پرتردد هستند، فورا کثیف می شوند و مرتبا نیاز به شستشو پیدا می کنند. طبیعتا شستن آن ها توسط خود اشخاص کاری سخت و تکراری است اما بهترین قالیشویی پیروزی این کار را بسیار عالی انجام می دهد.
 • اگر قالی شما دچار سوختگی یا رنگ پریدگی شده است، می توانید از خدمات رفوگری در این مراکز استفاده کنید. این قالیشویی ها با کمک افراد متخصص می توانند کلیه مشکلات و آسیب های فرش شما را برطرف کنند.
 • شستشوی کلیه فرش ها در این مراکز با استفاده از بهترین تجهیزات، دستگاه های تمام اتوماتیک و با روش های مختص آن ها انجام می شود.
 • ریشه زنی 
 • شیرازه دوزی
 • چرم زنی
 • و بسیاری موارد دیگر.

با خدمات قالیشویی اختیاریه، ما در اختیار شما هستیم (۲۴/۷) تا فرش‌هایتان را به شکل تخصصی تمیز و شستشو دهیم. با تجربه‌ی ما در زمینه‌ی نظافت و شستشوی فرش، اطمینان حاصل کنید که کد اتحادیه و مجوز رسمی ما، ضمانتی برای کیفیت و قابلیت اطمینان خدمات ماست.

چرا فرش خود را به بهترین قالیشویی منطقه پیروزی بسپاریم؟

شستن فرش به صورت دستی و در خانه ها مشکلات و معایبی دارد که با مراجعه به قالیشویی پیروزی هرگز با آن ها مواجه نمی شوید. از بین این مشکلات به این موارد می توانیم اشاره کنیم:
 • اولا ممکن است شستشو با شوینده های قوی و نامناسب انجام شود و به فرش آسیب بزند. 
 • دوما آب زیادی هدر می رود. 
 • سوما آبکشی و خشک کردن فرش کار بسیار مشکلی است و اگر به درستی انجام نشود، فرش زرد شده یا مقدمات پوسیدگی آن فراهم می شود.
 • چهارما این کار بسیار وقت گیر است و در نهایت کیفیت کار انجام شده به اندازه قالیشویی نیز نخواهد بود.
بنابراین با توجه به خدماتی که قالیشویی دارد و با توجه به گران قیمتی و ارزشمندی فرش، بهترین راه مراجعه به قالیشویی برای شستن یا برطرف کردن مشکلات فرش است.

مزایای بهترین قالیشویی در محدوده پیروزی

کمک گرفتن از بهترین مراکز قالیشویی مزایای بسیاری نسبت به شستن فرش با دست توسط خود افراد دارد. این مزایا بی شمار هستند اما از جمله برخی از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • اولین مزیت آن صرفه جویی در وقت است. شما لازم نیست وقت خود را صرف این کار کنید و با سپردن آن به قالیشویی پیروزی، این کار انجام می شود. در واقع شما زمان بسیاری کمی را تنها برای ثبت سفارش صرف می کنید.
 • بسیاری از فرش ها آسیب پذیر و حساس هستند و شستن آن ها توسط خود افراد ممکن است باعث آسیب به فرش شود. موارد دیگری مانند زرد شدن فرش بعد از شستشو، پوسیدگی، رنگ دهی، معمولا از مشکلات رایج شستن فرش به صورت خانگی هستند که در صورت مراجعه به بهترین قالیشویی در پیروزی با آن ها مواجه نمی شوید. 
 • در این مراکز نه تنها فرش شما آسیب نمی بیند بلکه بسیاری از عیوب آن نیز برطرف می شود. بهترین فرش شویی در پیروزی با استفاده از ماشین آلات مناسب و پیشرفته و با استفاده از مواد شوینده مناسب اقدام به شستن انواع فرش و موکت می کند. 
 • یک قالیشویی مجهز و مطمئن با توجه به تجربه ای که دارد؛ شستشوی انواع فرش که بعضا شستشوی آن ها مشکل و حساس است را به درستی و در کم ترین زمان انجام می دهد.

صرفه جویی در مصرف آب!

 دیگر مزیت شستشوی انواع فرش در بهترین مراکز قالیشویی پیروزی، صرفه جویی در مصرف آب است. اگر هر کسی بخواهد خود به تنهایی برای شستن فرش ها و موکت های خانه خود اقدام کند، آب بیشتری مصرف می شود تا اینکه فرش ها و موکت ها به قالیشویی سپرده و در آنجا با دستگاه شسته شوند.

مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین فرش شویی در پیروزی
اول از همه باید بدانید یک قالیشویی خوب حتما باید عضو رسمی اتحادیه قالیشویی باشد.
دستگاه های شستشوی فرش برای این کار بهینه شده اند و استفاده حداقلی از آب و شوینده دارند. برس و دستگاه هایی که فرش را تمیز می کنند، این کار را سریع تر انجام می دهند و مدت زمان شستشو کم تر می شود، در نتیجه آب کم تری هدر می رود.
با سپردن فرش خود به قالیشویی هایی مانند امیدان از تمامی مزایای ذکر شده به صورت هم زمان بهره مند خواهید شد.

مهم ترین نکات برای انتخاب بهترین فرش شویی در پیروزی

حال که دانستید تاچه اندازه مراجعه به بهترین مراکز قالیشویی در محدوده پیروزی برای سلامت و زیبایی فرش شما حائز اهمیت است، آیا می دانید به کدام مجموعه مراجعه کنید؟ این روزها ازدیاد مراکز فعال در زمینه شستشوی انواع قالی ها باعث سردرگمی افراد می شود.
اگر شما نیز جز این دسته از افراد هستید، توصیه می کنیم نکات زیر را در انتخاب بهترین مجموعه قالیشویی پیروزی مد نظر داشته باشید. بدین شکل یافتن بهترین گزینه از بین گزینه های زیاد بسیار آسان خواهد بود. این نکات عبارت هستند از:
 • مرکزی که انتخاب می کنید، باید مجهزترین مجموعه در زمینه قالیشویی باشد. مراکز مجهز مجموعه هایی هستند که از بهترین و به روزترین دستگاه های اتوماتیک برای شستن فرش ها استفاده می کنند.
 • به مجموعه ای مراجعه کنید که روش های مختلفی از جمله دوبارشویی، اعلاشویی وغیره را برای شستن قالی ها داشته باشد.
 • بهترین مرکز قالیشویی آن است که هر فرش را متناسب با ویژگی ها و شرایط آن شستشو می دهد.
 • مجموعه ای بهترین انتخاب به شمار می رود که از مواد شوینده درجه یک، بدون اسید و متناسب با فرش شما برای شستشو استفاده کنید.
 • به مرکزی مراجعه کنید که علاوه بر خدمات شستشو در زمینه ارائه خدمات تعمیر قالی از جمله رفو، ترمیم، ریشه بافی وغیره فعالیت داشته باشد.
 • اگر به دنبال بهترین مراکز قالیشویی پیروزی هستید، مرکزی را انتخاب کنید که مجرب ترین و متخصص ترین پرسنل را داشته باشد.
 • بهترین مراکز قالیشویی نه تنها شستشو و تعمیر انواع فرش ها را برعهده می گیرند بلکه در مدت زمان کوتاهی آن ها را شستشو و تحویل می دهند.
با توجه به این نکات، قالیشویی امیدان در پیروزی یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما برای تمیز و حفظ سلامت فرش ها است.
بهتر از بدانید که بهترین فصل برای شستشوی فرش ها، پاییز می باشد. زیرا اکثر قالیشویی ها مانند قالیشویی پیروزی به نسبت فصول دیگر خلوت هستند و به بهترین شکل فرش ها را شستشو می دهند.

چه زمانی فرش خود را به قالیشویی در پیروزی بسپاریم؟

بهتر است فرش های منزل هر سال یا هر دو سال یک بار شسته شوند. البته کسانی که بیشتر به تمیزی اهمیت می دهند یا اینکه در منزل آن ها تردد بیشتر است یا بچه کوچک دارند، ممکن است در مدت زمان کوتاه تری به شستن فرش نیاز پیدا کنند.
بنابراین می توان گفت هر زمان لکه یا آلودگی در فرش ایجاد شد، بهتر است برای شستن آن اقدام کنید تا آلودگی کهنه نشود. البته به یک قالیشویی معتبر در تهران مراجعه کنید.

قالیشویی امیدان در پیروزی، مجهزترین قالیشویی تهران

اگر به دنبال بهترین مجموعه قالیشویی پیروزی هستید، امیدان یکی از گزینه های برتر است که می توانید با خیال راحت شستشوی فرش خود را به آن بسپارید. امیدان دارای جدیدترین دستگاه ها و امکانات شستشوی فرش است و می تواند انواع فرش و موکت را شستشو دهد و معایب آن ها را نیز برطرف کند. همچنین ما خدمات مبل شویی در محل را به مشتریان خود ارائه می دهیم.

قالیشویی امیدان در پیروزی، مجهزترین قالیشویی تهران
قالیشویی امیدان با بیش از دو دهه خدمات رسانی، یکی از مجهزترین قالیشویی ها در خیابان پیروزی می باشد.
اگر جز آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین قالیشویی در پیروزی هستند، باید بدانید امیدان در آن مناطق نیز خدمات رسانی دارد. ما با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه شستشوی فرش در مناطق مختلف تهران از جمله شرق تهران سرویس دهی داریم. 

مراحل شستشوی فرش در امیدان

مراحل شستن فرش در قالیشویی امیدان به این شکل است که ابتدا فرش از نظر میزان ایرادها و آسیب ها بررسی می شود. طبق تشخیص این قالیشویی پیروزی، برخی فرش ها نیاز به ترمیم دارند که باید در حین شستشو به حساس بودن آن ها توجه شود.
گرد و غبارگیری از فرش مرحله بعدی است که باید انجام شود تا در نهایت کیفیت شستشوی فرش بهتر باشد. در گذشته فرش را به پشت قرار می دادند و با چوب به آن ضربه می زدند. این کار برای هر نوع فرشی توصیه نمی شود و خطرناک است. برخی از آن ها به دستگاه های مخصوص برای این کار نیاز دارند.
تثبیت رنگ فرش و تست رنگ دهی آن برای برخی از انواع فرش های دستباف ضروری است تا شستشو به آن ها آسیب وارد نکند. گاهی برای برخی فرش ها نیاز به لکه برداری است که این کار باید به درستی انجام شود و به تجربه و تخصص نیاز دارد.
پس از این مراحل در بهترین قالیشویی شرق تهران نوبت به شستشو می رسد. این کار با استفاده از دستگاه انجام می شود و دستگاه ها دارای تنظیمات خاصی هستند. به طوری که برای هر نوع فرش قابل تنظیم هستند تا شستشو به بهترین نحو و بدون آسیب به الیاف فرش انجام شود.
مرحله آخر آبکشی و خشک کردن فرش است که قالیشویی امیدان می تواند در مدت زمان کوتاه و بدون آسیب به الیاف فرش، این کار را انجام دهد.

کلام آخر

بهترین مراکز قالیشویی پیروزی با ارائه خدمات بی نظیر امروزه کار شستشوی فرش را بسیار آسان کرده اند. چنان که این خدمات شامل شستشوی انواع قالی ها و تعمیر آن ها با استفاده از به روزترین ابزارها و به بهترین شکل ممکن است. چنان که شما با مراجعه به این مجموعه ها نه تنها از معایب شستشوی فرش در منزل نجات پیدا می کنید بلکه از مزایای بی شماری بهره مند می شوید. البته برای انتخاب بهترین قالیشویی بین گزینه های مختلف باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. تجهیزات، پرسنل مجرب، تحویل سریع، شستن انواع فرش، استفاده از روش های مختلف وغیره تنها برخی از این نکات هستند.
همچنین اینکه شما چه زمانی فرش خود را برای شستشو به این مراکز بسپارید حائز اهمیت است. با توجه به این موارد می توان گفت امیدان بهترین گزینه در پیروزی است. در مجموعه ما علاوه بر شستشوی فرش، کار ترمیم و رفوگری انواع فرش نیز انجام می شود. امیدان ضامن سلامتی و زیبایی فرش شما است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *