در بهترین قالیشویی دیباجی شستشوی انواع فرش ها بدون هیچ دردسر، با دستگاه های حرفه ای و مواد شوینده مناسب انجام می شود. ضمن اینکه بهترین مراکز فعال در این منطقه شستشوی مبلمان شما را نیز برعهده می گیرند! دیگر زمان شستن قالی ها در منزل گذشته است. چرا که دردسرهای بسیاری دارد و همچنین ممکن است موجب آسیب به فرش ها شود. این در حالی است که اگر قالی های خود را به بهترین قالیشویی های دیباجی بسپارید، آن ها را بسیار حرفه و بدون هیچ آسیبی شستشو و تحویل شما می دهند. همچنین اگرچه شستشوی فرش قیمت ثابتی ندارد اما در این قالیشویی ها هزینه مناسبی از مشتریان دریافت می شود. البته این در صورتی است که به بهترین مرکز مراجعه کنید. لازمه مراجعه به بهترین قالیشویی و بهره مندی از خدمات آن، آشنایی با این مجموعه، خدمات و مزایای آن است.

اهمیت شستشوی فرش در بهترین قالیشویی دیباجی

اگر افراد فضای کافی برای شستن فرش داشته باشند و قیمت فرش نیز چندان بالا نباشد، ممکن است تصمیم بگیرند که شستشوی فرش خود را در منزل انجام دهند. این کار در گذشته بیشتر صورت می گرفت اما امروزه بسیار کمتر انجام می شود. به این علت که مردم دیگر مانند گذشته زمان کافی برای شستن فرش ندارند. همچنین اکثر خانه ها فضای کافی برای شستن و خشک کردن فرش را هم ندارند.
اهمیت شستشوی فرش در بهترین قالیشویی دیباجی
شستشوی فرش در بهترین قالیشویی دیباجی اهمیت دارد زیرا این عمل باعث بهبود کیفیت و طول عمر فرش می‌شود و همچنین به حفظ بهداشت و تمیزی محیط زندگی کمک می‌کند.
از دیگر مشکلات شستن فرش در منزل می توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:
 • دیر خشک شدن فرش و وابسته بودن زمان آن به شرایط جوی؛
 • امکان آلوده شدن فرش در حین خشک شدن؛
 • امکان آسیب دیدن فرش به علت استفاده از شوینده های غیراستاندارد و روش های غیر مطمئن؛
 • صرف وقت و انرژی زیاد؛
 • امکان زرد شدن فرش بعد از شسته شدن؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
این موارد در رابطه با فرش ماشینی و دستباف صدق می کند اما شستن فرش دستباف بسیار مشکل تر از فرش ماشینی است. فرش های دستباف موقعی که خیس می شوند، بسیار سنگین می شوند و آبگیری و جابه جا کردن آن ها کار بسیار مشکلی است. ضمن اینکه گران قیمت تر و حساس تر هستند و در شستن آن ها باید بیشتر دقت کرد. بنابراین بسیاری از افراد به خاطر این دردسرهای شستن فرش، شستشوی قالی خود را به مراکز معتبر قالیشویی دیباجی می سپارند.

نظافت و شستشوی قالی و فرش در دیباجی با دستگاه اتوماتیک (به صورت مکانیزه)؛ مواد نانو به همراه شوینده‌های خارجی، بهبود کیفیت و طول عمر فرش را تضمین می‌کند.

مزایای شستشوی فرش در بهترین قالیشویی در دیباجی

اگر شستشوی قالی های خود را به بهترین قالیشویی های فعال در منطقه دیباجی بسپارید، از مشکلات شستن آن ها در منزل نجات پیدا می کنید. همچنین در عین حال از مزایای بسیاری بهره مند خواهید شد. این مزایا عبارت هستند از:
 • با توجه به مقدار آب و مواد شوینده ای که برای شستن فرش در خانه مصرف می شود، سپردن فرش ها به قالیشویی بسیار مقرون به صرفه است.
 • گرد و غبارگیری از فرش یکی از مراحل دشوار و ضروری برای فرش های بسیار کثیف و خاک گرفته است که قالیشویی ها با دستگاه های به خصوص این کار را انجام می دهند.
 • مزیت دیگر مراجعه به قالیشویی، انجام تست رنگ پس دادن فرش است. برخی از انواع فرش ها ممکن است رنگ پس دهند. به همین دلیل اگر شما در منزل نسبت به شستن آن ها اقدام کنید و از این موضوع مطلع نباشید، فرش دچار آسیب خواهد شد.
 • در قالیشویی ها برای برخی از انواع فرش از نرم کننده نیز استفاده می شود. زیرا برخی از فرش ها بعد از شستن، حالت خشکی پیدا می کنند.

خشک کن اتوماتیک فرش یک دستگاه خودکار است که برای سریع‌تر خشک کردن فرش‌های شسته شده در قالیشویی و کارخانه های مدرن استفاده می‌شود.

خشک کردن فرش در قالیشویی به بهترین شکل!

برای خشک کردن فرش نباید عجله کرد. یعنی نباید از روش های غیرمطمئن استفاده کرد. زیرا الیاف فرش حساس است و به راحتی ممکن است دچار آسیب شود. همچنین خشک کردن فرش روی پشت بام یا در حیاط این عیب را دارد که فرش دوباره گرد و خاک و آلودگی را به خود جذب می کند.
خشک کردن فرش در قالیشویی به بهترین شکل!
برای خشک کردن فرش در قالیشویی، از تجهیزات مخصوص و دقیق استفاده می شود تا به فرش آسیب نرسد.

این در حالی است که در قالیشویی دیباجی در سالن های مخصوصی فرش را خشک می کنند تا هیچ آسیبی در آن بروز پیدا نکند و کار سریع تر انجام شود. این کار به شرایط جوی بستگی ندارد، بنابراین مساعد نبودن شرایط آب و هوایی موجب تاخیر در خشک کردن فرش نمی شود. بنابراین شستشوی قالی شما در زمانی کوتاه انجام می شود. علاوه بر این ها با توجه به خشک کردن اصولی قالی ها در بهترین مراکز قالیشویی محدوده دیباجی، فرش های شما دچار هیچ آسیبی نمی شوند. زیرا آب و رطوبت به طور کامل با استفاده از دستگاه های حرفه ای از الیاف قالی خارج می شود و پوسیدگی ایجاد نمی کند. همچنین با مشکلاتی همچون بوی نامطبوع فرش یا زردی ریشه ها که ناشی از خشک نشدن و باقی ماندن رطوبت در قالی است مواجه نخواهید شد. بنابراین برای حفظ سلامتی و جلوگیری از کاهش طول عمر قالی خود بهتر است شستشوی آن را به معتبرترین قالیشویی منطقه دیباجی همچون امیدان بسپارید.

بهترین قالیشویی محدوده دیباجی کجاست؟

حالا که با تفاوت شستن فرش در خانه و قالیشویی آشنا شدید، آیا می دانید بهترین قالیشویی در منطقه دیباجی تهران کجاست و یک قالیشویی خوب را چطور می توان از بین دیگر مراکز تشخیص داد؟
مهم ترین پارامتر در حرفه ای بودن و بهترین بودن قالیشویی، کیفیت شستشو است. بهترین قالیشویی دیباجی باید از مواد شوینده باکیفیت و درجه یک برای شستن فرش استفاده کند و بسیار مهم است که کارگران و محیط شستشوی قالی پاکیزه باشند.
فرش های دستباف و ماشینی باید جداگانه و براساس ساختاری که دارند، شسته شوند. برخی انواع فرش مانند فرش های ابریشمی بسیار حساس و باارزش هستند و باید به دقت شسته شوند. به همین دلیل در بهترین مراکز قالیشویی در دیباجی قالی ها پیش از شستشو توسط کارشناسان بررسی می شوند و سپس با بهترین شیوه متناسب با آن ها شسته خواهند شد.
در این مجموعه ها شستشوی انواع قالی ها توسط دستگاه های مجهز انجام می شود. به همین دلیل فرش شما دچار هیچ آسیبی نخواهد شد و نباید نگران کاهش طول عمر آن باشید.
هزینه ای که بهترین قالیشویی دریافت می کند نیز معقول و براساس نرخ اتحادیه است و از نظر هزینه ها با مشکل مواجه نخواهید شد. یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب قالیشویی، مدت زمان تحویل سفارش است. برخی از قالیشویی ها ممکن است در تحویل، خوش قول نباشند و مشتری از این حیث اذیت شود.
بهترین قالیشویی های محدوده دیباجی بسیار خوش قول هستند و در اسرع وقت قالی شما را تمیز و سالم تحویل می دهند. حمل و نقل قالی ها نیز در بهترین مراکز قالیشویی دیباجی با ابزارها و ماشین های مناسب و توسط پرسنلی حرفه ای انجام می شود و قالی شما در مسیر حمل و نقل دچار مشکل نخواهد شد.

هزینه شستن فرش در قالیشویی معتبر دیباجی

یکی از دغدغه های افراد برای استفاده از خدمات مراکز قالیشویی مختلف در دیباجی، هزینه است. اگر ذهن شما نیز درگیر هزینه ها شده است، باید بدانید هزینه های قالیشویی ها متفاوت هستند. به طور کلی قالیشویی باید براساس نرخ اتحادیه هزینه کارهای انجام شده روی فرش را محاسبه کند اما تفاوت هایی نیز وجود دارد.
هزینه شستن فرش در قالیشویی معتبر دیباجی
هزینه شستن فرش در یک قالیشویی معتبر دیباجی ممکن است بسته به ابعاد و نوع فرش، وضعیت آلودگی، و مکان قالیشویی متغیر باشد.

 این تفاوت ها به دلیل تاثیر عوامل مختلف بر افزایش یا کاهش قیمت شستشوی قالی های مختلف است که عبارت هستند از:

 • هزینه شستشوی فرش بر اساس اندازه فرش برحسب متر محاسبه می شود.
 • نوع فرش که دستباف، ماشینی وغیره باشد، در قیمت شستشوی آن موثر است.
 • لکه زدایی فرش و خدماتی مانند رفوگری، بازیابی رنگ، ریشه بافی وغیره هزینه جداگانه دارند.
 • روش مورد استفاده برای شستن فرش که بر اساس نوع فرش انتخاب می شود و ممکن است اتوماتیک، نیمه اتوماتیک وغیره باشد، روی قیمت شستشو تاثیر دارد.
علاوه بر این ها باید بدانید برخی از مراکز قالیشویی هزینه حمل و نقل را نیز دریافت می کنند که موجب افزایش هزینه ها می شود. با توجه به این موارد نمی توان مبلغ ثابتی را به عنوان هزینه شستشوی فرش در قالیشویی دیباجی ذکر کرد.
زیرا در عین حال برخی از مراکز با ارائه تخفیفات ویژه به مشتریان خود باعث کاهش هزینه ها می شوند و ثباتی در این زمینه وجود ندارد. در این رابطه باید بدانید قالیشویی امیدان به این خاطر که عضو اتحادیه است، از نرخ نامه خود اتحادیه استفاده می کند و قیمت های غیرمعقول و نجومی از مشتریان خود دریافت نمی کند. ضمن اینکه با مراجعه به این مجموعه از تخفیف نیز بهره مند می شوید!

بهترین قالیشویی منطقه دیباجی با خدمات مبل شویی!

دیباجی از مناطق قدیمی تهران محسوب می شود. قالیشویی امیدان، یک قالیشویی معتبر با دستگاه های مدرن است که شستشوی تمامی انواع فرش را با قیمت مناسب برای این منطقه و بسیاری از مناطق تهران انجام می دهد. 
اگر به دنبال یک قالیشویی در شمال تهران، محدوده دیباجی هستید، امیدان با بیش از ۲۰ سال سابقه در این حرفه بهترین خدمات را به شما ارائه می دهد. از جمله مزایایی که با استفاده از خدمات ما از آن ها بهره مند می شوید، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • شستشوی بسیار تمیز انواع فرش و موکت؛
 • کمترین آسیب به فرش به خاطر استفاده از بهترین روش های شستشو مناسب هر نوع فرش؛
 • تحویل فرش در مدت زمان کم؛
 • استفاده از بهترین مواد شوینده؛
 • استفاده از دستگاه های آبگیری؛
 • انجام کار به صورت تضمینی؛
 • شستشوی انواع فرش با دستگاه های به روز؛
 • خشک کردن قالی ها به صورت حرفه ای؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
علاوه بر این ها این قالیشویی دیباجی کلیه خدمات خود را به سراسر تهران ارائه می دهد. بنابراین هر کجای تهران که سکونت داشته باشید، می توانید از خدمات ما بهره مند شوید. همچنین ما به صورت تمام وقت در حال مشاوره و ثبت سفارش برای مشتریان هستیم به طوری که حتی در روزهای تعطیل امکان ثبت سفارش برای شما فراهم شده است.
ما در امیدان خدمات شستشوی مبل نیز داریم که بسیاری از قالیشویی ها توانایی و امکانات ارائه این خدمات را ندارند. در واقع با امیدان هم زمان می توانید قالی ها و مبل های خود را شستشو دهید و یک خانه تکانی عالی داشته باشید.

مبل شویی در امیدان!

شستن مبلمان خانه با توجه به انواعی که دارد، کار مشکلی است. مبل های پارچه ای، چرمی، ترکیبی و انواع دیگر روش های خاص خود را برای شستن دارند و تمیز کردن آن ها کار بسیار وقت گیری است و باید به دقت انجام شود. در عین حال شستن مبلمان تاثیر زیادی در زیبایی منزل شما دارد و اکثر افراد هر ساله موقع خانه تکانی نسبت به شستن مبلمان خود اقدام می کنند. با توجه به این موضوع امروزه در مراکز قالیشویی دیباجی شستن مبلمان با دستگاه های مخصوص و شوینده های خاصی انجام می شود. بنابراین بهترین و ایمن ترین کار، سپردن مبل ها به قالیشویی است.
کیفیت شستشوی مبلمان بستگی به میزان آشنایی فرد به انواع مبل و دستگاه شستشو دارد. برای هر مبل باید از فرچه و شوینده مناسب استفاده کرد. ضمن اینکه به منظور جلوگیری از آسیب دیدن مبل، باید احتیاط لازم صورت گیرد.
در این رابطه باید بدانید قالیشویی امیدان کار شستشوی مبل در منزل را برای مناطق مختلف تهران از جمله دیباجی، رسالت و شمال تهران انجام می دهد. افراد متخصص و باتجربه با بهترین روش و دستگاه های مخصوص این کار را برای شما انجام می دهند، سپس مبل ها را به خوبی خشک می کنند. بنابراین اگر مبل های شما کثیف شده اند و نمی توانید آن ها را شستشو دهید، بهترین و بی دردسرترین راه استفاده از خدمات مبل شویی در محل امیدان است. شستشوی مبلمان در مجموعه ما به صورت تضمینی با بهترین تعرفه انجام می شود.

کلام آخر

در بهترین مراکز قالیشویی دیباجی انواع فرش ها بدون هیچ دردسر و آسیبی شسته می شوند. زیرا در این مراکز از به روزترین دستگاه ها و مواد شوینده مناسب برای شستن انواع قالی ها استفاده می کنند. با مراجعه به این قالیشویی ها شما فرش خود را بسیار تمیز، در کم ترین زمان و بدون مصرف آب زیاد تحویل می گیرید. حتی نیازی نیست نسبت به هزینه های شستشوی قالی های خود احساس نگرانی داشته باشید. زیرا در این مراکز هزینه ها بسیار مقرون به صرفه است و در بسیاری موارد برای شما تخفیف در نظر می گیرند. قالیشویی امیدان یکی از این مراکز به شمار می رود که علاوه بر خدمات بی نظیر برای شستشوی انواع فرش ها، خدمات مبل شویی در منزل نیز دارد. به طوری که با ثبت سفارش در قالیشویی امیدان می توانید فرش ها و مبل های خود را هم زمان تمیز کنید. کلیه خدمات امیدان تضمینی است و به صورت تمام وقت می توانید به ثبت سفارش بپردازید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *