بهترین قالیشویی در ظفر

قالیشویی محدوده خواجه عبدالله

قالیشویی های زیادی در شهر تهران وجود دارند، اما شاید پیدا کردن یک قالیشویی معتبر در تهران که فرش شما را به بهترین شکل و با مواد درجه یک بشوید و به شما تحویل دهد کار چندان راحتی نباشد. امروز در این مطلب از سایت مجموعه قالیشویی امیدان قصد داریم نکات بسیار مهم و کاربردی جهت انتخاب یک مجموعه قالیشویی و موارد مرتبط به آن را به شما آموزش دهیم؛ در پایان نیز بهترین قالیشویی در ظفر را به شما معرفی خواهیم کرد، پس حتما تا پایان همراه ما باشید. شماره تماس : 02122755452

معمولا اکثرا افراد به خصوص نزدیک سال نو و هنگام خانه تکانی، شستن فرش‌ها را در دستور کار خود قرار می دهند. شاید در حدود ده بیست سال پیش بیشتر مردم به در حیاط و پشت بام خود این کار را انجام می دادند، اما امروزه با توجه به تغییر شکل خانه ها و زندگی آپارتمان نشینی دیگر عملا این کار غیر ممکن است. در ضمن عدم شستشوی فرش ها در زمان مناسب باعث پوسیدگی و آسیب رسیدن به فرش های شما خواعد شد. پس بنانبراین بهترین راهکار سپردن فرش‌ها به یک قالیشویی تر و تمیز و با کیفیت کار بالا است.

در سال‌های اخیر تعداد مجموعه های قالیشویی و نظافتی به خصوص در شهر تهران آنقدر زیاد شده که افراد را برای انتخاب دچار سر در گمی کرده است. خیلی از افراد کیفیت را برای انتخاب در نظر می گیرند و برخی افراد هم قیمت را. اگر شما هم برای پیدا کردن قالیشویی در محدوده ظفر تردید دارید، در ادامه نکاتی را که باید در نظر بگیرید، به شما گفته شده است.

قالیشویی محدوده خواجه عبداللهیک قالیشویی معتبر در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

شما می توانید برای پیدا کردن بهترین قالیشویی در دیباجی و محدوده ظفر و یا تمامی نقاط کشور موارد زیر را در نظر بگیرید.

۱) عضو رسمی اتحادیه قالیشویی

زمانی که یک قالیشویی عضو رسمی اتحادیه قالیشویی است، یعنی تمامی مجوزات و استعلام های لازم را دریافت نموده است و بر روی نحوه کار آن مجموعه، نظارت کامل وجود دارد. همچنین اگر بنا به هر دلیلی از نحوه کار قالیشویی مد نظر رضایت نداشته باشید، در صورتی که آن قالیشویی عضو اتحادیه قالیشویی باشد، به راحتی می توانید شکایت خود را ثبت و پیگیری نمایید.

۲) سابقه کاری زیاد

یکی از ملاک هایی که می توانید برای انتخاب یک قالیشویی خوب در نظر بگیرید، سابقه آن قالیشویی است. به عنوان مثال قالیشویی که ۲۰ سال سابقه داشته باشد، به احتمال زیاد کیفیت خوبی داشته که توانسته طی این سال‌ها مشتریان خودش را حفظ کرده و مشتریان جدید نیز به دست آورد. بارها دیده شده است که برخی قالیشویی ها پس از یکی دو سال و به دلیل عدم کیفیت و رضایت مردم تغییر شغل می دهند!

۳) هزینه منطقی در مقابل کیفیت

یک باور قدیمی وجود دارد که می گوید:«هیچ گرانی بی علت نیست!» اما این موضوع تا چه حد صحیح است؟! در جواب باید بگوییم که در برخی موارد درست است و در برخی موارد نه. به عنوان مثال در بحث قالیشویی، برخی از قالیشویی ها هستند که به دلیل شناخته تر بودن و تبدیل به برند شدن، در واقع هزینه برند و تبلیغات خود را نیز به هزینه قالیشویی اضافه کرده اند، در حالی که کیفیت متوسطی دارند.

در مقابل قالیشویی هایی هستند که به دلیل تازه کار بودن و یا استفاده از مواد بی کیفیت برای شستشو، پول کمتری از شما دریافت می کنند. توصیه ما به شما این است که هزینه و خدمات ارائه شده را با هم در نظر بگیرید و طبق آن قالیشویی‌ها را مقایسه کنید، نه صرفا بر اساس هزینه!

۴) خوش قول بودن و تحویل در موعد مقرر!

شاید بتوان گفت یکی از مسائلی که در ایران خیلی اعصاب خرد کن است، مسئله بدقولی در زمان و به اصلاح آن تایم نبودن است. وقتی یک قالیشویی به شما می گوید که فرش شما را امروز تحویل می گیرد و سه روز دیگر تحویل می دهد، کوچکترین تاخیری پذیرفته نیست. اما متاسفانه برخی از مجموعه های قالیشویی به خصوص در ایام شلوغ سال، بارها تاخیر دارند و سبب نارضایتی مشتری می شوند.

به عنوان مثال تصور کنید که دو روز دیگر مهمان دارید و فرش اصلی شما در اتاق پذیرایی ناخواسته کثیف شده است؛ مثلا لکه غذا یا خوراکی روی آن ریخته که پاک نمی شود. شما باید به سرعت یک قالیشویی پیدا کنید که فرش شما را در کمترین زمان به شما تحویل دهد. قالیشویی امیدان، می توانید در ۴۸ ساعت فرش شما را با بهترین کیفیت ممکن بشوید و به شما تحویل دهد. برای کسانی که به دنبال قالیشویی در دربند هستند نیز مجموعه قالیشویی امیدان انتخاب خوبی است.

بهترین قالیشویی خواجه عبداله۵) مشاوره تخصصی قالیشویی در ظفر

یک قالیشویی خوب باید بتواند به شما مشاوره صحیح در مورد انتخاب نحوه شستشوی فرش های شما بدهد. به طور مثال اگر فرش های شما خیلی کثیف نیست و فقط می خواهید برای سال نو آن را بشویید، یک شستن ساده نیز کفایت می کند؛ اما اگر یک لکه خاص بر آن ریخته شده و نیاز به شستشوی اساسی دارد، باید روش دیگری را انتخاب کنید. این ها مواردی هستند که مشاوره قالیشویی می تواند در اختیار شما بگذارد تا شما انتخاب دقیق تر و بهتری داشته باشید.

۶) مواد شوینده با کیفیت

به دلیل با رفتن قیمت مواد شوینده درجه یک، بسیاری از قالیشویی ها برای اینکه سود بیشتری داشته باشند، ترجیح میدهند که از مواد درجه دو و بی کیفیت استفاده نمایند که حتی برای محیط زیست هم خطرناک است. یک مجموعه قالیشویی خوب باید از بهترین مواد درجه یک خارجی و با کیفیت استفاده نماید که علاوه بر تمیزی بالا، آسیبی هم به تار و پود فرش وارد نشود.

۷) استفاده از متدهای بروز شستشو

دیگر دوران شستشوی دستی فرش به سر آمده است! یک قالیشویی حرفه ای باید از بروزترین متدهای شستشو استفاده نماید. این متدها اکثرا به کمک ماشین آلات و دستگاه های اتوماتیک انجام می شود تا بهترین نتیجه فرش های شما شسته شوند. به عنوان مثال تصور کنید که فردی که می خواهد فرش شما را بشوید خسته باشد و نتواند توان لازم را برای شستن بگذارد و یا برای اینکه تعداد فرش بیشتری بشوید، فرش شما را سریع و بی دقت بشوید! این موارد در شتسشوی اتوماتیک و با روش های نوین شستشو از بین می رود.

۸) اعتبار قالیشویی و نظر دیگران

یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب هر چیزی، از مغازه لباس فروشی و رستوران گرفته تا قالیشویی، اهمیت دارد، اعتبار آن و نظرات دیگران است. به عنوان مثال اگر شما قصد شستن فرش خود را داشته باشید و همسایه‌تان به شما بگویید که من از خدمات مجموعه قالیشویی امیدان استفاده کردم و خیلی راضی بودم، به احتمال زیاد شما هم فرش های خود را به همان قالیشویی می سپارید. اما اگر بگوید که از فلان قالیشویی استفاده کردم و کیفیت و خدماتش افتضاح بود، به احتمال فراوان دیگر به سراغ آن قالیشویی نخواهید رفت. پس می توانید اعتبار قالیشویی و تجربه دیگران را نیز در انتخاب بهترین قالیشویی دخیل کنید.

بهترین قالیشویی در ظفر کجاست؟

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در محدود ظفر هستید، باید با افتخار به شما مجموعه قالیشویی امیدان را معرفی نماییم. قالیشویی امیدان عضو رسمی اتحادیه قالیشویی است و با بیش از ۲۰ سال سابقه می تواند بهترین خدمات را در اختیار شما قرار دهد. علاوه در محدوده ظفر، برای کسانی که به دنبال قالیشویی در شریعتی هستند نیز می توانند از خدمات قالیشویی امیدان استفاده نمایند.

هزینه و قیمت خدمات قالیشویی امیدان، بر اساس قیمت های مصوب شده در اتحادیه قالیشویی است و لازم نیست شما هزینه اضافی پرداخت نمایید. مجموعه امیدان این امکان را برای شما فراهم نموده است که در موارد اضطراری و ضروری فرش های خود را در ظرف مدت ۴۸ ساعت به بهترین شکل و کاملا تمیز تحویل بگیرید.

قالیشویی امیدان علاوه بر شستن انواع فرش های ماشینی و دستباف، شستشوی خوشخواب و شستشوی تابلو فرش را نیز با بهترین کیفیت و هزینه انجام می دهد. جالب است بدانید که در قالیشویی امیدان، فرش های شما با روش های نوین شستشو و جدیدترین دستگاه های شستشو، شسته می شوند. رعایت اصول بهداشتی و کر اسلامی نیز به طور کامل در این مجموعه انجام می شود. کیفیت مواد شوینده در این مجموعه نیز بسیار بالا بوده و از مواد درجه یک خارجی و زیست تخریب پذیر (موادی هستند که به طور طبیعی تخریب یا تجزیه می شوند و برای محیط زیست خطرناک نیستند) استفاده می شود.

مجموعه قالیشویی امیدان در تمام نقاط تهران خدمات قالیشویی را انجام می دهد و فرش های شما را لول و کار شده تحویل می دهد. حتی برای قالیشویی در سیدخندان نیز مجموعه امیدان در سریع ترین زمان ممکن به شما خدمت ارائه می دهد. هر روز هفته و بیست و چهار ساعته در خدمت شماست و با ارائه سرعت زیاد و کیفیت بالا در کار خود، شما را به مشتری دائم خود تبدیل خواهد کرد.

قالیشویی در شریعتیکلام پایانی

امیدواریم این مطلب در رابطه با قالیشویی در ظفر مورد توجه شما قرار گرفته باشد و نکات آموزنده را آموخته باشید. شما می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان و ثبت سفارش قالیشویی در ظفر و یا سایر نقاط تهران با شماره تلفن مجموعه قالیشویی امیدان تماس حاصل فرمایید. (02122755452)

با قالیشویی امیدان، فرش ها و قالی هایتان نفسی تازه خواهند کرد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات