به دلیل افزوده شدن به تعداد قالیشویی ها ممکن است برایتان انتخاب یک فرش شویی معتبر و مجاز سخت شده باشد، بنابراین اگر به دنبال قالیشویی در ظفر هستید، بهتر است برای یافتن یک قالیشویی معتبر، فرشهایتان را به مجموعه ای بسپارید که کد اتحادیه داشته باشد، یا در ۱۱۸ – اطلاعات تماس تهران – ثبت شده باشد. 

شماره تماس: ۰۲۱۲۲۷۵۵۴۵۲

معمولا اکثرا افراد به خصوص نزدیک سال نو و هنگام خانه تکانی، شستن فرش‌ها را در دستور کار خود قرار می دهند. شاید در حدود ده بیست سال پیش بیشتر مردم به در حیاط و پشت بام خود این کار را انجام می دادند، اما امروزه با توجه به تغییر شکل خانه ها و زندگی آپارتمان نشینی دیگر عملا این کار غیر ممکن است. در ضمن عدم شستشوی فرش ها در زمان مناسب باعث پوسیدگی و آسیب رسیدن به فرش های شما خواعد شد. پس بنابراین بهترین راهکار، سپردن فرش‌ها به یک فرش شویی با کیفیت کار بالا است.

بهترین قالیشویی ظفر را بشناسید!

در سال های اخیر تعداد مجموعه های قالیشویی و نظافتی به خصوص در شهر تهران آنقدر زیاد شده است که افراد را برای انتخاب دچار سردرگمی کرده است. بسیاری از افراد کیفیت را برای انتخاب در نظر می گیرند و برخی افراد نیز به قیمت توجه دارند.

اما اولویت شما برای انتخاب قالیشویی چیست؟ اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که برای پیدا کردن قالیشویی در ظفر به کمک نیاز دارند، باید نکاتی را مدنظر داشته باشید. این نکات شامل ویژگی های یک فرش شویی در ظفر می شود.

چنان که با آشنایی با آن ها به راحتی می توانید بهترین گزینه را از بین مراکز دیگر پیدا و برای شستشوی فرش های خود به آن مراجعه کنید. در واقع تا زمانی که شما ندانید بهترین قالیشویی چه ویژگی ها و خصوصیاتی دارد، نمی توانید آن را پیدا کنید.

یک قالیشویی معتبر در تهران چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

قالیشویی هایی با عنوان بهترین مراکز قالیشویی ظفر شناخته می شوند که از نظر برخی خصوصیات و خدمات با دیگر مراکز تفاوت داشته باشند. این تفاوت به معنای برتری و عملکرد بهتر آن ها است بنابراین شما می توانید برای پیدا کردن بهترین قالیشویی در شمال تهران و محدوده ظفر و یا تمامی نقاط کشور موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • عضو اتحادیه قالیشویی و دارای کد رسمی اتحادیه؛
 • هزینه مصوب اتحادیه و برای فرش های دستباف هزینه های منصفانه؛
 • دارای سابقه چندین و چند ساله در زمینه فرش شویی؛
 • تحویل فرش ها به صورت لول و کاور شده در زمان مقرر؛
 • نظرات سایر مشتریان در انتهای سایت یا در سایت های نظرسنجی؛
 • استفاده از شوینده های با کیفیت جهت شستشو فرش ها؛
 • استفاده از تکنولوژی های روز بدون آسیب رساندن به فرش؛
 • مشاوره رایگان تلفنی.

عضو رسمی اتحادیه قالیشویی

زمانی که یک قالیشویی عضو رسمی اتحادیه فرش شویی است، یعنی تمامی مجوزات و استعلام های لازم را دریافت کرده است و بر نحوه کار آن مجموعه، نظارت کامل وجود دارد. چنان که کلیه عملکردهای آن مرکز توسط اتحادیه قالیشویی به صورت مداوم از نظر کیفیت و کمیت بررسی می شود.

یک قالیشویی معتبر در ظفر چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟
یکی از مهمترین ویژگی های یک فرش شویی معتبر عضو رسمی اتحادیه بودن است.

همچنین اگر بنا به هر دلیلی از نحوه کار قالیشویی مد نظر رضایت نداشته باشید، در صورتی که آن قالیشویی عضو اتحادیه قالیشویی باشد، به راحتی می توانید شکایت خود را ثبت و پیگیری کنید. این در حالی است که با مراجعه به مراکزی که عضو اتحادیه نیستند، امکان هیچ گونه ثبت شکایت یا دریافت خسارتی برای شما وجود ندارد.

به همین دلیل می توان گفت یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین قالیشویی ظفر این است که از جمله اعضای رسمی اتحادیه باشد.

سابقه فعالیت زیاد در حوزه قالیشویی

یکی از ملاک هایی که می توانید برای انتخاب یک فرش شویی ظفر در نظر بگیرید، سابقه آن قالیشویی است. به عنوان مثال مرکزی که بیش از ۱۰ سال سابقه داشته باشد، به احتمال زیاد خدمات آن کیفیت خوبی داشته است.

به همین دلیل توانسته است طی این سال ها مشتریان خود را حفظ کند و مشتریان جدید نیز به دست آورد. بارها دیده شده است که برخی قالیشویی ها پس از یکی دو سال و به دلیل عدم کیفیت و رضایت مردم تغییر شغل می دهند! بنابراین هنگام جستجو برای یافتن بهترین فرش شویی ظفر، پیش از هر چیز از میزان سابقه آن مطلع شوید.

در این رابطه جالب است بدانید مجموعه قالیشویی امیدان یکی از مراکز قالیشویی ظفر به شمار می رود که بیش از ۲۰ سال در این زمینه سابقه دارد.

هزینه منطقی در مقابل کیفیت

یک باور قدیمی وجود دارد که می گوید:«هیچ گرانی بی علت نیست!» اما این موضوع تا چه حد صحیح است؟! در پاسخ باید بدانید که درست یا نادرست بودن این باور به طور کامل اثبات نشده است و گاهی صحیح و گاهی غلط است.

به عنوان مثال در بحث فرش شویی، برخی از مراکز هستند که به دلیل شناخته تر بودن و تبدیل به برند شدن، در واقع هزینه برند و تبلیغات خود را نیز به هزینه قالیشویی اضافه کرده اند. این در حالی است که کیفیت متوسطی دارند.

در مقابل فرش شویی هایی هستند که به دلیل تازه کار بودن یا استفاده از مواد بی کیفیت برای شستشو، پول کمتری از شما دریافت می کنند. با توجه به این موارد توصیه ما به شما این است که هزینه و خدمات ارائه شده را برای انتخاب بهترین مرکز قالیشویی ظفر با هم در نظر بگیرید و طبق آن قالیشویی ها را مقایسه کنید نه صرفا بر اساس هزینه!

زیرا مراکز بسیاری مانند امیدان نه تنها خدمات بی نظیری را با بهترین کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهند بلکه در برابر آن ها هزینه مناسبی دریافت می کنند. چنان که با مراجعه به این مجموعه ها نه تنها نگران کیفیت خدمات نخواهید بود بلکه از بابت قیمت ها نیز احساس نگرانی به شما دست نمی دهد.

خوش قول بودن و تحویل در موعد مقرر!

شاید بتوان گفت یکی از مسائلی که در زمان مراجعه به مراکز گوناگون از جمله ادارت، مراکز خدماتی و فرش شویی ها موجب آزردگی خاطر بسیاری از افراد می شود، مسئله بدقولی در زمان و به اصطلاح آن تایم نبودن است.

زمانی که یک قالیشویی به شما می گوید که فرش شما را امروز تحویل می گیرد و سه روز دیگر تحویل می دهد، کوچک ترین تاخیری پذیرفته نیست. اما متاسفانه برخی از مجموعه های فرش شویی ظفر به خصوص در ایام شلوغ سال، بارها تاخیر دارند و سبب نارضایتی مشتری می شوند. بنابراین می توان گفت یکی از دیگر از خصوصیات بهترین مراکز قالیشویی در ظفر، خوش قولی و تحویل به موقع فرش ها است.

به عنوان مثال تصور کنید که دو روز دیگر مهمان دارید و فرش اصلی شما در اتاق پذیرایی ناخواسته کثیف شده است؛ مثل اینکه لکه غذا یا خوراکی روی آن ریخته است و پاک نمی شود. شما باید به سرعت یک قالیشویی در محدوده ظفر پیدا کنید که فرش شما را در کم ترین زمان به شما تحویل دهد.

قالیشویی امیدان یکی از مراکزی است در ۴۸ ساعت فرش شما را با بهترین کیفیت ممکن شستشو و به شما تحویل می دهد. برای کسانی که به دنبال قالیشویی در منطقه شمالی تهران هستند نیز مجموعه قالیشویی امیدان گزینه خوبی به شمار می رود.

مشاوره تخصصی قالیشویی در ظفر

بهترین مرکز قالیشویی ظفر باید بتواند در مورد انتخاب نحوه شستشوی فرش های شما مشاوره صحیح ارائه دهد. به طور مثال اگر فرش های شما خیلی کثیف نیست و فقط می خواهید برای سال نو آن ها را شستشو دهید، یک شستن ساده نیز کفایت می کند.

مشاوره تخصصی قالیشویی در ظفر
در قالیشویی امیدان ظفر، می توانید فقط با یک تماس تمامی سوالات مربوط به فرش خود را پیش از شستشو بپرسید.

 

این در صورتی است که اگر یک لکه خاص بر آن ریخته باشد، نیاز به شستشوی اساسی دارد و باید روش دیگری را انتخاب کنید. این ها مواردی هستند که مشاوره قالیشویی می تواند در اختیار شما بگذارد تا شما انتخاب دقیق تر و بهتری داشته باشید. پس با سپردن فرش خود به قالیشویی خوب ظفر با مشاوره تخصصی خیال شما از بابت شستشوی فرش خود با بهترین شیوه آسوده خواهد بود.

 مواد شوینده با کیفیت

امروزه به دلیل بالا رفتن قیمت مواد شوینده درجه یک، بسیاری از قالیشویی ها برای اینکه سود بیشتری داشته باشند، ترجیح می دهند که از مواد درجه دو و بی کیفیت استفاده کنند که حتی برای محیط زیست هم خطرناک است.

در حالی که در بهترین مراکز قالیشویی ظفر از بهترین مواد درجه یک خارجی و باکیفیت استفاده می شود. به طوری که با استفاده از این مواد علاوه بر تمیزی بالا، آسیبی به تار و پود فرش وارد نمی شود. بنابراین اگر شما نیز به سلامت و تمیزی فرش خود اهمیت می دهید، توصیه می کنیم با مراجعه به بهترین مراکز فرش شویی ظفر و بهره مندی از خدمات شستشوی فرش با بهترین مواد، طول عمر قالی خود را افزایش دهید.

 استفاده از متدهای بروز شستشو

دیگر دوران شستشوی دستی فرش به سر آمده است! یک قالیشویی حرفه ای باید از به روزترین متدهای شستشو استفاده کند. این متدها اکثرا به کمک ماشین آلات و دستگاه های اتوماتیک انجام می شوند که فرش های شما به بهترین شکل شسته شوند.

به عنوان مثال تصور کنید که فردی که می خواهد فرش شما را بشوید، خسته باشد و نتواند توان لازم را برای شستن بگذارد یا برای اینکه تعداد فرش بیشتری بشوید، فرش شما را سریع و بی دقت بشوید! در این صورت نه تنها فرش شما تمیز نمی شود بلکه هیچ گونه رضایتی نخواهید داشت.

این در حالی است که این موارد در شستشوی اتوماتیک و با روش های نوین شستشو حتی اتفاق نمی افتد. زیرا نیروی انسانی در شستشوی فرش در بهترین قالیشویی ظفر کم ترین دخالت را دارد. چنان که تنها انتخاب روش و تنظیم دستگاه بر اساس آن برعهده نیروی انسانی است. بدین شکل فرش های شما بسیار تمیز و حرفه ای توسط دستگاه های تمام اتوماتیک و با شیوه های منحصر به فرد قالی شما شسته می شوند.

اعتبار قالیشویی و نظر دیگران

یکی از مهم ترین موارد برای انتخاب هر چیزی، از مغازه لباس فروشی و رستوران گرفته تا قالیشویی، اهمیت دارد، اعتبار آن و نظرات دیگران است. به عنوان مثال اگر شما قصد شستن فرش خود را داشته باشید و همسایه‌تان به شما بگویید که من از خدمات مجموعه قالیشویی امیدان استفاده کردم و خیلی راضی بودم، به احتمال زیاد شما هم فرش های خود را به همان قالیشویی می سپارید. اما اگر بگوید که از فلان قالیشویی استفاده کردم و کیفیت و خدماتش افتضاح بود، به احتمال فراوان دیگر به سراغ آن قالیشویی نخواهید رفت. پس می توانید اعتبار قالیشویی و تجربه دیگران را نیز در انتخاب بهترین قالیشویی دخیل کنید.

امیدان، معتبرترین قالیشویی در ظفر با قیمت مناسب

اگر به دنبال بهترین قالیشویی در محدود ظفر هستید، باید بدانید قالیشویی امیدان عضو رسمی اتحادیه قالیشویی و با بیش از ۲۰ سال سابقه یکی از این مراکز به شمار می رود. علاوه بر ارائه خدمات در محدوده ظفر، کسانی که به دنبال قالیشویی در شریعتی هستند نیز می توانند از خدمات قالیشویی امیدان استفاده کنند.
هزینه و قیمت خدمات قالیشویی امیدان، بر اساس قیمت های مصوب شده در اتحادیه قالیشویی است و لازم نیست شما هزینه اضافی پرداخت کنید. ضمن اینکه با بهره مندی از تخفیفات ویژه ما در امیدان می توانید هزینه ها را تاحد زیادی کاهش دهید.
خدمات امیدان

از جمله خدمات بی نظیر مجموعه امیدان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. قالیشویی ما این امکان را برای شما فراهم کرده است که در موارد اضطراری و ضروری فرش های خود را در ظرف مدت ۴۸ ساعت به بهترین شکل و کاملا تمیز تحویل بگیرید.
 2. جالب است بدانید که این قالیشویی ظفر علاوه بر شستن انواع فرش های ماشینی و دستباف، شستشوی خوشخواب و شستشوی تابلو فرش را نیز با بهترین کیفیت و هزینه انجام می دهد.
 3. در قالیشویی امیدان، فرش های شما با روش های نوین شستشو و جدیدترین دستگاه های شستشو، شسته می شوند.
 4. رعایت اصول بهداشتی و کر اسلامی نیز به طور کامل در این مجموعه انجام می شود.
 5. کیفیت مواد شوینده در مجموعه ما نیز بسیار بالا است و از مواد درجه یک خارجی و زیست تخریب پذیر (موادی هستند که به طور طبیعی تخریب یا تجزیه می شوند و برای محیط زیست خطرناک نیستند) استفاده می کنیم.
 6. مجموعه فرش شویی امیدان در تمام نقاط تهران خدمات قالیشویی را انجام می دهد و فرش های شما را لول و کار شده تحویل می دهد. حتی برای قالیشویی در سیدخندان نیز مجموعه امیدان در سریع ترین زمان ممکن به شما خدمت ارائه می دهد.
 7. امیدان هر روز هفته و بیست و چهار ساعته در خدمت شما است و با سرعت زیاد و کیفیت بالا در کار خود، شما را به مشتری دائم خود تبدیل خواهد کرد.

قیمت شستشوی فرش در قالیشویی خوب ظفر

تا به اینجا متوجه شدید که برای پیدا کردن بهترین مراکز قالیشویی در منطقه ظفر باید چه نکات و ویژگی هایی را در نظر داشته باشید. حال ممکن است برخی از شما بخواهید از قیمت شستشوی فرش در بهترین قالیشویی های ظفر مطلع شوید.
در در این رابطه پیش از هر چیز باید بدانید که قیمت شستشوی فرش در هیچ زمان و هیچ کجا ثابت نیست! چراکه این مبالغ همانند قیمت دیگر خدمات و محصولات تحت تاثیر عوامل گوناگون تغییر می کنند. بنابراین ما نمی توانیم رقم ثابتی را برای شما بیاوریم اما می توانیم با معرفی عوامل موثر بر هزینه قالیشویی در محدوده ظفر در راستای تشخیص حدودی قیمت ها به شما کمک کنیم.
قبل از هر چیز به این موضوع دقت داشته باشید که قیمت گذاری مراکز قالیشویی ظفر و دیگر مناطق توسط اتحادیه قالیشویی انجام می شود. این قیمت گذاری بر اساس عوامل مختلفی از جمله موارد زیر است:
 • نوع فرش؛
 • متراژ؛
 • ابعاد؛
 • قدمت؛
 • رنگ فرش؛
 • روش مورد نیاز برای شستشوی قالی مورد نظر؛
 • مواد شوینده مورد استفاده؛
 • دستگاه های قالیشویی مورد استفاده؛
 • نوسانات قیمت ها در بازار؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
با توجه به این عوامل می توان گفت شستشوی فرش های دستباف، متراژ بالا و با قدمت زیاد نسبت به مدل های دیگر هزینه بیشتری دارد. همچنین هزینه شستشوی انواع قالی ها با روش اعلاشویی و با مواد شوینده درجه یک و بدون اسید بیشتر از موارد دیگر است.
با این حال پرداخت هزینه بیشتر در این زمینه به معنای بهره مندی از خدمات بهتر و باکیفیت تر است و در واقع شما ضرر نخواهید کرد. اما توجه داشته باشید که با مراجعه به بهترین مراکز قالیشویی ظفر مانند امیدان امکان بهره مندی از تخفیف و کاهش هزینه ها وجود دارد.

کلام پایانی

امیدواریم این مطلب در رابطه با قالیشویی در ظفر مورد توجه شما قرار گرفته باشد و نکات آموزنده را آموخته باشید. شما می توانید برای گرفتن مشاوره رایگان و ثبت سفارش قالیشویی در ظفر و یا سایر نقاط تهران با شماره تلفن مجموعه قالیشویی امیدان تماس حاصل فرمایید. (۰۲۱۲۲۷۵۵۴۵۲). با قالیشویی امیدان، فرش ها و قالی هایتان نفسی تازه خواهند کرد!

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *