با سپردن فرش ها به بهترین قالیشویی در لواسان که کادری متخصص و کار بلد دارد، می توان مطمئن شد که بهترین راه را از بین گزینه های موجود برای شستن فرش ها انتخاب می کنند تا فرش ها کاملا تمیز شده و آسیبی نبینند. مناسب ترین انتخاب شرکت امیدان که معتبرترین قالیشویی در لواسان است، می باشد. در این مطلب در مورد خدمات و خصوصیات مناسب یک قالیشویی در شمال تهران صحبت می کنیم تا نگرانی و استرسی برای شستشوی فرش دستباف در قالیشویی های معتبر نداشته باشید.

تلفن تماس و رزرو وقت قالیشویی لواسان: ۲۲۱۹۱۳۲۰ 

خدمات مختلف قالیشویی محدوده لواسان

در این بخش درباره معروف ترین انواع خدمات قالیشویی بحث می کنیم. هر کدام از این روش ها مزایا و معایب خاصی دارند، بنابراین نمی توان هر کدام از این روش ها را مطلقا بهتر یا بدتر از دیگری دانست. هدف اصلی بررسی ما این است که تا بتوانیم به شما مشتریان عزیز و گرامی اطلاعاتی در مورد شرایط استفاده از هر روش بدهیم تا روند مورد نظر خود را با توجه به ویژگی ها خوب و بد، انتخاب کنید.

خدمات مختلف قالیشویی محدوده لواسان
شستشوی انواع فرش توسط قالیشویی امیدان در لواسان یکی از خدمات این مرکز معتبر می باشد.
 •  برای خارج کردن آب گرم یا تمیز کردن بخار از آب داغی که به الیاف فرش وارد خواهد شد از دستگاه فشار بالا استفاده می شود. نکته مهم دیگر در مورد استفاده از بخار این است که در این روش تار و پود فرش به روشی توسط بخار استفاده شده در شستشو کرک می شوند. این کرک شدن به فرش تازگی و نرمی ویژه ای می بخشد که تفاوت چشم گیری ایجاد خواهد کرد.
 • در شستشوی فرش از شوینده های مخصوص با آب زیاد استفاده می شود، دقیقاً مانند شامپو زدن موهای سر! در ادامه این روند از آب تمیز برای خارج کردن شامپو استفاده خواهد شد، تا زمانی این کار ادامه دارد که فرش ها تمیز و عاری از کف و آلودگی باشند. که قالیشویی در لواسان این کار را به بهترین شکل انجام می دهد.
 • در خشکشویی فرش از مواد شوینده خاص پودر یا مواد شیمیایی مشابه با مقدار کمی آب استفاده می شود. با استفاده از نوع مخصوصی از برس ها که به صورت مداوم می چرخند، پودر شوینده را به داخل الیاف برده و با یک ابزار خاص و تخصصی دیگر مواد شوینده را پس از تمیز شدن فرش، از آن خارج می کنند.
 • اغلب برای فرش های کثیف از روش کپسول گذاری فرش از کف پاک کننده استفاده می شود. کف مخصوصی که در آن باعث ایجاد حباب و انبساط خواهد شد و بر روی فرش قرار می گیرد. این کف انبساطی، گرد و خاک را به دام می اندازد و آن را به سطح فرش ها می آورد. پس از خارج کردن بخار، کف و خاک گیر افتاده از بین خواهد رفت.
  در قالیشویی امیدان که بهترین قالیشویی محدوده لواسان است از بهترین روش ها و شوینده ها استفاده می شود. در این کارخانه علاوه بر شستشو فرش ماشینی به به قالیشویی مخصوص فرش ابریشم به بهترین شکل انجام می گیرد.

خصوصیات یک قالیشویی خوب

از آنجا که در اغلب خانه ها تعداد زیادی فرش مورد استفاده قرار می گیرد، تمیز کردن آن ها یکی از دغدغه ‌های همیشگی است. در سال های اخیر که عمل شستشوی فرش ها توسط کارخانه ها و مراکز شستشو انجام می ‌شود، دائماً افراد به دنبال پیدا کردن قالیشویی خوب هستند.انتخاب بهترین قالیشویی در لواسان کمک می کند، تا افراد با خیال راحت تر فرش های خود را برای شستشو به این مراکز ارسال نمایند.

خصوصیات یک قالیشویی خوب در لواسان
یکی از خصوصیات قالیشویی خوب، داشتن مجوز رسمی می باشد.

 بعضی از خصوصیات بهترین و معتبرترین قالیشویی ها عبارتند از:

 1. به عنوان اولین و مهم ترین موضوع برای انتخاب قالیشویی استفاده از تجهیزات مناسب مطرح است. هر چقدر که تجهیزات پیشرفته تر و مدرن تر باشند، نتیجه فرآیند شستشو با کیفیت بهتر انجام می گیرد.
 2.  استفاده از پرسنل و کارشناسان ماهر در حوزه شستشوی فرش ها، برای بررسی رنگ و جنس الیاف و در نظر گرفتن بهترین مواد شوینده متناسب با فرش اهمیت بسیار زیادی دارد.
 3. برای شستشوی هر نوع فرش با توجه به میزان آلودگی و نوع الیاف، از مواد شوینده مناسب و باکیفیت استفاده می کنند.
 4. پس از شستشوی درست و اصولی، فرآیند خشکشویی فرش ها اهمیت زیادی دارد که به شکل کاملا حرفه‌ ای صورت می گیرد.
 5. با ارائه خدمات گوناگون در حوزه فرش های ماشینی و دستباف و فرش های ابریشمی نیاز همه مشتریان را برطرف می نماید.
 6. درک شرایط مشتری و ارائه خدمات گوناگون مطابق درخواست آن ها می ‌تواند جزء مهم ترین ویژگی های معتبر یک قالیشویی در لواسان می باشد.
 7. ارائه فاکتورهای رسمی از کارخانه قالیشویی برای دریافت فرش ها و منتقل کردن آن ها به کارخانه برای شستشو نشان دهنده اعتبار این مراکز است.

در کارخانه امیدان که بهترین قالیشویی شمال تهران می باشد، تمام خصوصیات یک قالیشویی خوب را دارد و از ماهرترین پرسنل برای شستشوی فرش ابریشم استفاه می کنند.

قیمت شستشوی فرش در قالیشویی‌های لواسان به عوامل متعددی وابسته است. ابتدا، اندازه و نوع فرش مهمی دارد و سپس میزان آلودگی و وضعیت آن نیز تأثیرگذار است. روش و تجهیزات استفاده شده نیز در تعیین هزینه تأثیر دارند، همچنین خدمات اضافی مانند تعمیرات یا پارچه‌بافی نیز می‌توانند هزینه را افزایش دهند. در نهایت، شهرت و شناخته‌شدگی قالیشویی نیز در تعیین قیمت نقش دارند.

عوامل موثر بر قیمت شستشوی فرش های قالیشویی در لواسان

در حال حاضر که شستشوی هر نوع فرش در کارخانه قالیشویی انجام می شود و از مهم ترین مواردی که مد نظر مشتریان قرار خواهد گرفت، قیمت های ارائه شده می باشد.
عوامل زیادی بر قیمت شستشوی فرش در قالیشویی محدوده لواسان موثر است که در اینجا به بررسی بعضی از مهم ترین آن ها می پردازیم:

 • انتخاب انواع مواد شوینده مانند: شامپو و یا پودر
 • بستگی به نوع فرش هاِ دارد، مانند ماشینی، دستباف و ابریشمی
 • امکان شستشوی فرش ها توسط دستگاه یا به صورت دستی
 • انتخاب کردن نوع شستشو مانند لکه بر، اعلا شور، سفید شور و موارد مختلف دیگر
 • فرش ها نیازمند ترمیم و رفو باشند.

چرا قالیشویی امیدان در لواسان برای شستشوی فرش مناسب است؟

در بین تنوع بالای قالیشویی های موجود در لواسان، قالیشویی امیدان جزء مجهزترین ها محسوب می شود. به خاطر آن که تمامی مراحل شستشو در این کارخانه قالیشویی توسط دستگاه‌ های مجهز و مدرن دنیا انجام می پذیرد و امکان ارائه خدمات شستشوی مختلف را دارد.

و در آخر

یکی از دغدغه های هر بانو ایرانی، پاک کردن لکه های ایجاد شده روی فرش است به همین دلیل قالیشویی امیدان که معتبرترین قالیشویی در لواسان می باشد، با ارائه خدمات جدید و کادری متخصص این مشکل را برطرف کرده است. این مرکز خدمات مختلف مرتبط با شستشوی انواع فرش ها را انجام می دهد و به عنوان بهترین مرکز فرش شویی لواسان شناخته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *