مبلشویی در منزل یا همان مبلشویی در محل زندگی یا محل کار یکی از خدمات تخصصی قالی شویی امیدان است. قالی شویی امیدان با کادری مجرب و استفاده از دستگاه های تمام مکانیزه و با بهترین مواد شوینده گیاهی در سرتاسر شهر تهران در خدمت شما عزیزان می باشد. اگر شست و شوی مبل هایتان را به صورت غیر تخصصی انجام دهید و یا به افرادی بسپارید که تجربه این کار را ندارند نتیجه کار کثیفی بیشتذ مبلمان و یا حتی آسیب زدن به مبلمان منزل شما می شود پس بهتر است حتما این کار توسط متخصصین این کار صورت گیرد در صورتی که این کار توسط کادری حرفه ای و کاربلد صورت گیرد مبلمان شما نو و تازه می شود و با مبل تازه خریداری شده فرقی نخواهد کرد.

دلیل اهمیت مبلشویی

امروزه به دلیل اینکه فرهنگ مبل نشینی در کشور بسیار فراگیر شده است خیلی از افراد برای غذا خوردن ، کار کردن و یا حتی خوابیدن هم از مبلمان استفاده می کنند و نتیجه این استفاده زیاد کثیفی مبلمان است و به وجود آمدن لکه هایی بر روی مبل ها بسیار ناخوشایند است. پس نظافت مبلمان منزل در کنار وسایل دیگر بسیار حائز اهمیت است.

مبلشویی در محل تهران
شستشو و مراقبت منظم از مبلمان، نه تنها برای بهبود زیبایی و ظاهر منزل، بلکه برای حفظ سلامتی، بهداشت و عمر مفید مبلمان اهمیت زیادی دارد.

 بعضی از افراد خودشان در خانه اقدام به تمیزی مبلمان می کنند و گاهی به دلیل نداشتن آگاهی و استفاده از مواد شوینده اشتباه باعث آسیب های جبران ناپذیری به مبلمان می شوند. بنابراین توصیه می شود که خودتان اقدام به تمیزی مبلمان منزل نکنید و این کار را حتما به متخصصین این کار بسپارید. قالی شویی امیدان با کادری مجرب و تخصصی مبلشویی در منزل و مبلشویی در محل را انجام می دهد و هزینه زیادی هم برای این کار نیاز نیست و بسیار مقرون به صرفه می باشد.

خدمات مبلشویی در منزل قالیشویی امیدان

امروزه با توجه به قیمت های بالای مبلمان، این امکان وجود ندارد هر زمان که کثیف شدند آن ها را کنار گذاشت و مبلمان جدیدی تهیه کرد. امروزه خیلی از وسایل منزل مانند مبلمان جزئی از سرمایه زندگی محسوب می شوند و باید از آن ها به درستی نگهداری کرد چون تهیه دوباره آن ها بسیار سخت می باشد و هدر دادن سرمایه حساب می شود.

 یکی از روش های بسیار خوب، مناسب و مقرون به صرفه برای نگهداری از مبلمان، شست و شوی آن ها می باشد که اصولاً سالی یکبار حتما باید این کار صورت بگیرد. کادر مجرب و متخصص در قالیشویی امیدان در شست و شوی مبلمان با بهترین مواد شوینده و دستگاه های مدرن در کنار شما خواهد بود. از بین بردن کثیفی مبلمان، از بین بردن تمامی لکه های مبلمان تخصص قالیشویی امیدان می باشد.

از آنجایی که قالیشویی امیدان در سرتاسر تهران خدمت رسانی می کند؛ پس مهم نیست در کدام قسمت تهران زندگی می کنید در هر کجای تهران هستید با ثبت سفارش شما، قالیشویی امیدان به سراغ شما خواهد آمد.

خدمات مبلشویی بی نظیر قالیشویی امیدان

از آن جاییکه امروزه در تمامی خانه ها مبلمان وجود دارد. از خانواده های مرفه تا خانواده های کم در آمد. خانواده های مرفه بیشتر از خدمات مبلشویی استفاده می کنند و خانواده های کم در آمد بیشتر ترجیح می دهند که این کار را در منزل خودشان انجام دهند اما توصیه ما به شما این می باشد که این کار را خودتان انجام ندهید. شست وشوی مبلمان منزل شاید به ظاهر کار آسانی به نظر برسد اما در واقع این گونه نیست و کار شست وشوی مبلمان بسیار دقت و تبحر می خواهد.

مبلشویی در محل
خدمات بی نظیر قالیشویی امیدان: تمیزی و شادابی مبلمان و فرش‌های شما در خود منزل

ممکن است افراد در منزل با استفاده از مواد شوینده نادرست باعث آسیب های جدی در مبلمان شوند. پس هزینه ای که برای شست و شوی مبلمان می کنید و این کار به صورت تضمینی و توسط افراد متخصص انجام می شود بسیار به صرفه تر است تا اینکه خودتان این کار را انجام دهید و باعث آسیب به مبلمانتان شوید بنابراین همانطور که مستحضر هستید طول عمر بالای مبلمان ارزش هزینه کردن را دارد. البته قالیشویی امیدان با قیمتی بسیار مناسب خدمات مبلشویی را برای شما انجام خواهد داد.

تضمین قیمت مناسب قالیشویی امیدان

قالیشویی امیدان عضو اتحادیه قالیشویان تهران می باشد که شما می توانید با جست و جو در سایت اتحادیه قالیشویان نام قالی شویی امیدان را پیدا کنید. قالیشویی هایی که عضو اتحادیه باشند نمی توانند هزینه های گزاف و سنگین از شما بگیرند. زیرا اتحادیه برای هر خدماتی یک قیمت مصوبی ارائه می کند.

تمامی قالیشویان زیر نظر اتحادیه باید از قوانین اتحادیه پیروی کنند و نمی توانند آن را رعایت نکنند؛ زیرا جریمه خواهند شد. پس می توانید با خیال راحت از تمامی خدمات به خصوص خدمات مبلشویی در منزل یا خدمات مبلشویی در محل قالی شویی امیدان استفاده کنید. قیمت مبلشویی در محل قالی شویی امیدان بسیار مقرون به صرفه است.

حفاظت از مبلمان با خدمات قالیشویی امیدان

شست وشوی مبلمان و نظافت آن ها قبل از اینکه دچار آسیب های جدی شوند و لکه ها قدیمی شوند و دیگر پاک نشوند یک اقدام مهم به شمار می رود  یکی از بهترین راه و روش ها برای محافظت از مبلمان و طول عمر بیشتر آن ها خواهد بود. کلیه اثاثیه منزل هر ۱۲ تا ۲۴ ماه یکبار حتما باید نظافت شوند تا زیبایی ظاهری آن ها حفظ شوند. در محل های کار البته باید زودتر کار نظافت صورت گیرد چون بیشتر از مبلمان استفاده می شود که اوصلا هر ۶ تا ۱۲ ماه عمل نظافت انجام می شود.

توجه به این نکته بسیار مهم است که تمیزی انواع مبلمان با توجه به نوع پارچه آن ها و رنگشان متفاوت است و روش های شست وشوی مختلفی دارند. ضخامت پارچه ها با هم متفاوت می باشد یک فرد متخصص انواع پارچه ها رو می شناسد و روش های شست و شوی متفاوت آن ها را می داند.

 اما این مسئله را در نظر بگیرید که فردی در منزل با نداشتن آگاهی اقدام به تمیزی مبلمان می کند و با استفاده از شوینده نادرست یک لکه کوچک را می خواهد پاک کند حالا در این هنگام ممکن است چند حالت ایجاد شود یا اینکه این لکه به یک لکه بزرگتر تبدیل شود یا آن قسمت از پارچه حتی دچار پارگی شود و یا حتی رنگ آن قسمت از پارچه برود در این حالت یک لکه کوچک تبدیل به یک مشکل اساسی و بزرگ می شود.

بعضی از پارچه های مبلمان به نوعی هستند که با لکه های آن ها با آب گرم به راحتی پاک می شوند. در حالیکه بعضی از انواع پارچه ها در صورتی که با آب گرم آن ها را تمیز کنید رنگ دهی می کنند و رنگ مبلمان در آن قسمت عوض می شود این مدل پارچه ها فقط با آب سرد باید نظافت شوند. یکسری شوینده ها برای یک نوع از پارچه مناسب است در صورتی که همین نوع شوینده برای پارچه دیگر بسیار مضر می باشد.

قالیشویی امیدان این تضمین را به شما می دهد که با کادری مجرب که انواع پارچه ها را می شناسد و روش های تمیزی آن ها را می داند همچنین در نظافت همه انواع مدل مبلمان تخصص دارد در خدمت شما باشد. کافیست یکبار به قالیشویی امیدان اعتماد کنید و با خدمات منحصر به فرد آن ها آشنا شوید. شک نکنید که تبدیل یکی به مشتریان همیشگی آن ها خواهید شد و تمام خدمات مبلشویی مورد نیاز خود را حتما به این قالیشویی خواهید سپرد.

با ثبت سفارش در هر کجای تهران که هستید می توانید از خدمات بی نظیر قالیشویی امیدان استفاده کنید و لذت یک انتخاب مناسب را تجربه کنید.

چرا برای خدمات مبلشویی در منزل، قالیشویی امیدان را انتخاب کنید؟

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که خدمات مبلشویی در منزل را به چه کسی باید بسپارید که نتیجه کارتان خوب و مناسب باشد و از آن رضایت داشته باشید. این رضایت به دو عنصر وابسته است: تمیز شدن مبل ها و آسیب ندیدن آنها. شما می توانید برای انتخاب درست و بدون دغدغه و اضطراب از تجربیات دوستان و اقوام خود استفاده کنید.

 رضایت و ارائه بهترین خدمات، افتخار مجموعه قالیشویی امیدان است که در ارائه خدمات با بالاترین کیفیت مشهور می باشد. قالیشویی امیدان با نیم قرن سابقه در خدمات قالیشویی، شست و شوی مبلمان و رفوگری جز با سابقه ترین قالیشویان و معتبرترین قالیشویی ها در تهران می باشد.

ما به شما تضمین می دهیم که انتخاب قالیشویی امیدان بی شک بهترین انتخاب شما خواهد بود و هرگز از این انتخاب و اعتمادتان به مجوعه قالیشویی امیدان پشیمان نخواهید شد. با خیالی راحت و بدون دغدغه فکری خدمات مبلشویی در منزل و یا محل کارتان را به قالی شویی امیدان بسپارید. پس اگر شما به دنبال یک سرویس خدمات پاکیزگی مبلمان در منزل هستید و بین گزینه های موجود مردد هستید ، مجموعه قالیشویی امیدان یقیناً بهترین انتخاب می باشد.

قیمت مبلشویی در محل با توجه به نوع پارچه و میزان کثیفی آن ها متفاوت است اما قالیشویی امیدان به شما تضمین می کند بهترین قیمت مبلشویی در محل را ه شما ارائه می کند شما نیز می توانید با تحقیق به این نتیجه برسید. فراهم آوردن خدمات بی نظیر و غیر قابل مقایسه با نرخی مقرون به صرفه تنها بخشی از برتری قالیشویی امیدان می باشد.

خدمات مبلشویی برای مبلمان چرمی

مبلمان چرمی با اینکه زیبایی خاصی دارند اما روش های نگهداری و مراقبت آن ها فرق دارد و بسیار باید به آن ها توجه داشت. نگهداری و حفظ مبلمان چرمی بسیار کار سختی می باشد و نیاز به تخصص دارد. با پارچه های مرطوب هرگز به سراغ تمیز کردن مبلمان چرم نروید چون به چرم آسیب وارد می شود. شوینده های نامناسب به راحتی می توانند باعث آسیب دیدن مبلمان چرم شما شود.

مبلشویی در منزل
خدمات حرفه‌ای مبلشویی در منزل برای مبلمان چرمی: حفظ درخشش و زیبایی چرم در محیط آرام و راحت خانه

از سفید کننده ها و مواد شوینده حاوی آمونیاک نیز هرگز نباید در نظافت مبلمان چرمی استفاده کنید به دلیل اینکه چرم خاصیت نفوذپذیری دارد مواد شوینده به راحتی در آن نفوذ می کند در حالیکه به ظاهر بسیار محکم به نظر می رسد اما به راحتی در صورت رعایت نکردن یکسری اصول آسیب می بیند. برای اینکه مبلمان چرمی شما زود آسیب نبیند باید از نور مستقیم خورشید فاصله داشته باشد همچنین از وسایل گرمایشی نیز حداقل دو متر فاصله داشته باشد زیرا که گرما و نور خورشید باعث می شود که چرم زود ترک بردارد و حتی تغییر رنگ بدهد.

مبلشویی در منزل یک روشی بسیار مفید و موثر جهت حفظ و نگهداری مبلمان چرم شما خواهد بود. مبلمان چرمی باید بیشتر از مبلمان دیگر شست وشو و نظافت شوند همچنین روش های نگهداری و نظافت مبلمان چرمی بسیار متفاوت است. با تمیز کردن به صورت منظم مبلمان چرمی خود توسط افراد متخصص و مجرب قالیشویی امیدان زندگی دوباره به آن ها ببخشید و سال های سال مانند روز اول از درخشش طبیعی آن ها لذت ببرید و از آسیب دیدگی و فرسودگی آن ها جلوگیری کنید. توصیه ما به شما این است که برای نگهداری مبلمان چرمی و حفظ و نگهداری آن ها برای مدت طولانی یک برنامه شست و شوی منظم برای آن ها در نظر بگیرید مانند ۲ تا ۴ بار در هر سال. اگر از مبلمان چرمی در محیط کاری و تجاری استفاده می کنید شست و شوی آن ها نیز باید در سال افزایش پیدا کند پس بستگی دارد که چه میزان از آن ها استفاده می کنید . اما هرگز خودتان بدون داشتن آگاهی اقدام به تمیزی مبلمان چرم نکنید زیرا این مبلمان بسیار آسیب پذیرند.

دلایل انتخاب قالیشویی امیدان برای مبلشویی در محل

  • قالیشویی امیدان با کادری مجرب و آشنا به انواع پارچه ها و شست وشوی اختصاصی آن ها با بهترین مواد شوینده گیاهی و نانو باعث طول عمر مبلمان شما می شود.
  • متخصصان و کادر حرفه ای قالیشویی امیدان از بهترین و مدرن ترین تکنیک ها و روش های مبلشویی در محل و منزل با بهترین و مدرن ترین دستگاه های اتوماتیک استفاده می کند.
  • قالیشویی امیدان بعد از شست و شوی مبلمان منزل شما آن ها را خشک نیز می کنند و همان لحظه می توانید از مبلمان خود استفاده کنید.
  • شما نیازی به جابه جایی مبلمان منزل خود ندارید. کادر متخصص قالیشویی امیدان مبلمان شما را در مکان خودش نظافت خواهد کرد.
  • قیمت مبلشویی در محل قالیشویی امیدان بسیار مقرون به صرفه و عالی می باشد.

نتیجه گیری:

مبلشویی در منزل امیدان با استفاده از دستگاه های جدید انجام می شود، که بدون هیچ گونه کثیف کار انجام می شود. مبلشویی امیدان جزو تیم اتحادیه بوده بنابراین قیمت آن نرخ مصوب و مناسب می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *