امروزه قالیشویی جزو آن دسته از خدماتی محسوب می‌شود که اکثر مردم به دنبال آن هستند. از آنجایی در سال‌های اخیر آپارتمان‌ها جایگزین خانه‌های حیاط‌دار شده‌اند، بسیاری از خانواده‌ها به دلیل نداشتن مکان مناسب شست‌وشوی فرش‌های خود را بهترین قالیشویی می‌سپارند. البته ناگفته نماند که شست‌وشوی دستی فرش‌ها علاوه بر دشواری و اتلاف انرژی زیادی که در پی دارد، برای از بین بردن کامل آلودگی‌های فرش نیز روش مناسبی محسوب نمی‌شود. اگر به دنبال بهترین قالیشویی در سیدخندان هستید تا فرش‌های شما را به بهترین نحو ممکن تمیز کند، تا انتهای این راهنما همراه ما باشید.

بهترین قالیشویی در سیدخندانبهترین قالیشویی سیدخندان چه سرویس‌هایی را ارائه می‌دهد؟

قالیشویی امیدان با ارائه خدمات گسترده و باکیفیتِ شست‌وشوی فرش، بهترین قالیشویی سیدخندان محسوب می‌شود. در قالیشویی امیدان علاوه بر شست‌وشوی انواع فرش ماشینی، دستباف و ابریشم، تابلوفرش‌ها و مبلمان نیز مورد شست‌وشو و نظافت قرار خواهند گرفت. در ادامه به شرح مفصل خدمات بهترین قالیشویی در سیدخندان خواهیم پرداخت:

 

شست‌وشوی فرش دستباف

در قالیشویی امیدان خدمات شست‌وشوی فرش با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک انجام می‌شود. پرسنل مجرب امیدان پیش از اقدام به شست‌وشوی فرش دستباف آن را از لحاظ کیفیت، بافت، نوع، جنس نخ‌ها و … مورد بررسی قرار می‌دهند.

این کار به منظور جلوگیری از وارد شدن هرگونه آسیبی به فرش حین فرآیند شست‌وشو انجام می‌شود. درواقع متخصصین با بررسی نوع بافت فرش می‌توانند مناسب‌ترین شوینده را برای نظافت آن به‌کار گیرند. پس از اینکه نوع مواد شوینده انتخاب شد، مرحله خاک‌گیری و غبارگیری آغاز می‌شود.

در این مرحله پرسنل مجرب بهترین قالیشویی در سیدخندان با استفاده از دستگاه مخصوص خاک‌گیر اقدام به غبارگیری و وکیوم‌گیری فرش خواهند نمود. پس ازینکه فرش‌ها به طور کامل برای شست‌وشو حاضر شد آن‌ها را بر روی سطح صافی پهن کرده و تنها با آب خیسانده می‌شوند.

لازم به ذکر است که فرش‌های دستباف در بهترین قالیشویی محدوده سیدخندان با استفاده از مواد شوینده خارجی شسته می‌شوند. پس از آبکشی، فرش‌ها آبگیری شده و در نهایت توسط نور آفتاب یا گرمخانه خشک می‌شوند.

در رابطه با شستن فرش های دستباف باید گفته شود که این فرش ها باید با ظرافت بالا شست شو داده شود چرا که درصد آسیب دیدن این فرش ها بالاست. قالیشویی در سیدخندان که امیدان نام دارد این خدمات را با گارانتی سلامت فرش ارائه می دهد.

شست‌وشوی فرش ماشینی

یکی دیگر از سرویس‌های قالیشویی امیدان، شست‌وشوی فرش‌های ماشینی است. شاید تصور کنید که ضرورتی بر شست‌وشوی فرش‌های ماشینی توسط قالیشویی وجود ندارد و به راحتی می‌توان چنین فرش‌هایی را توسط شامپوفرش و جاروبرقی تمیز نمود. باید بگوییم که این یک باور کاملاً نادرست است!

بافت و الیاف فرش‌های ماشینی به‌گونه‌ای است که آلودگی‌ها را نسبت به فرش‌های دستباف بیشتر به خود می‌چسباند. جاروبرقی تنها وظیفه نظافت سطح اولیه فرش را بر عهده دارد. به این معنا که حتی جاروبرقی نمی‌تواند گرد و خاک‌های جمع شده در سطح پایه فرش و ریشه آن را تمیز کند.

از این رو پیشنهاد می‌شود که شست‌وشوی فرش‌های ماشینی خود را به مجموعه امیدان؛ قالیشویی خوب سیدخندان بسپارید.

قالیشویی خوب سیدخندانشست‌وشوی فرش ابریشم

فرش‌های ابریشمی از ظرافت و حساسیت بیشتری نسبت به فرش‌های ماشینی برخوردار هستند. از این رو شست‌وشوی آن‌ها می‌بایست کاملاً اصولی انجام شود. چنانچه شست‌وشوی فرش‌های ابریشمی به صورت اصولی انجام نشود، فرش‌های ارزشمند شما مات و کدر شده و همچنین زیبایی روز اول خود را از دست خواهند داد.

بهترین قالیشویی در سیدخندان پیش از شست‌وشوی فرش‌های ابریشمی ارزشمند شما، جنس و نوع فرش ابریشم (چله ابریشم، کرک ابریشم و گل ابریشم) را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده و متناسب با آن بهترین مواد شوینده را استفاده می‌کند. استفاده از مواد شوینده خوب و مرغوب سبب می‌شود تا فرش‌ها علاوه بر پاکیزگی کامل، هیچ‌گونه آسیبی نیز به آن‌ها وارد نشود.

مجموعه امیدان با به‌کارگیری بهترین و مجهزترین دستگاه‌ها فرش‌های ابریشم را شسته و تمیز و درخشان به شما عزیزان تحویل خواهد داد. تیم مجرب و کاردان امیدان در مرحله اول فرش‌های ابریشمی را با احتیاط کامل غبارگیری خواهند کرد.

سپس بافت فرش‌ ابریشمی پیش از آنکه با آب خیسانده شود از لحاظ سوختگی، پارگی و … مورد بررسی قرار می‌گیرد. در صورت وجود هرگونه پارگی، سوختگی، پوسیدگی و … قالیشویی مذکور با هماهنگی مشتری در صورت درخواست ایشان اقدام به ترمیم فرش خواهد کرد.

لازم به ذکر است که خدمات مجموعه امیدان؛ بهترین قالیشویی در سیدخندان تنها به شست‌وشوی فرش محدود نمی‌شود. مجموعه مذکور خدمات دیگری از جمله ریشه‌بافی فرش، رفو‌گری فرش، قلم زنی، دارکشی، عملیات پرداخت و … را نیز به مشتریان عزیز ارائه می‌نماید.

نکته: فرش‌های ابریشمی در برابر گرما به سرعت واکنش نشان داده و آسیب می‌بینند. از این رو بهترین قالیشویی در سیدخندان برای شست‌وشوی فرش‌های ارزشمند ابریشمی از آب سرد بهره می‌برد.

توصیه می‌شود شست‌وشوی فرش‌های ابریشمی خود را به یک متخصص و یا قالیشویی حرفه‌ای و معتبر بسپارید. کارشناسان باتجربه و متخصص مجموعه امیدان با تشخیص نوع و قدمت فرش از بهترین مواد پاک‌کننده که مخصوص حفظ سلامت فرش است استفاده می‌کنند.  

 

شست‌وشوی تابلوفرش

بسیاری از قالیشویی‌ها تنها در زمینه شست‌وشوی فرش و قالی متمرکز هستند. اما از یک قالیشویی حرفه‌ای انتظار می‌رود که از پس شست‌وشوی انواع فرش و تابلو فرش برآید. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند فرش‌های دستباف خود را به جای پهن کردن کف زمین بر روی دیوار در قالب تابلو نصب کنند.

بهترین قالیشویی در سیدخندان خدمات با کیفیتی در زمینه شست‌وشوی تابلوفرش نیز به شما عزیزان ارائه می‌نماید. برای یافتن بهترین قالیشویی که خدمات شست‌وشوی تابلوفرش را به بهترین شکل انجام دهد می‌بایست سوابق، تجربیات، مواد شوینده مصرفی، بیمه، قیمت انواع خدمات، زمان تحویل تابلوفرش و …  را مد نظر داشته باشید.

از ویژگی قالیشویی امیدان در سیدخندان می شود دادن گارانتی سلامت فرش، بودن عضو رسمی اتحادیه، سرویس دهی به صورت 24/7، فرش شویی با دستگاه اتوماتیک برای فرش های ماشینی نام برد.

ویژگی‌های بهترین قالیشویی در سیدخندان

  • مجموعه امیدان دارای شعب متعددی بوده و تمامی مناطق ۲۲گانه تهران را تحت پوشش خود قرار داده است. از این رو هر جای تهران که حضور دارید به راحتی می‌توانید از خدمات با کیفیت قالیشویی مذکور استفاده نمایید.
  • معتبر بودن قالیشویی و همچنین داشتن مجوز از مهم‌ترین ویژگی‌های یک قالیشویی حرفه‌ای می‌باشد. مجموعه امیدان؛ بهترین قالیشویی در سیدخندان عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران بوده و دارای مجوز معتبر است. از این رو با خیال راحت می‌توانید فرش‌های خود را جهت شست‌وشو به تیم مجرب امیدان بسپارید.
  • قالیشویی امیدان دارای کارخانه اختصاصی بوده و شست‌وشوی انواع فرش را با استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته انجام می‌دهد.
  • از دیگر ویژگی‌های مثبت مجموعه امیدان سرویس‌دهی مجموعه مذکور در تمامی روزهای سال و حتی در روزهای تعطیل است. بنابراین هر زمان که اراده کنید می‌توانید با مجموعه امیدان تماس حاصل کرده و سفارش قالیشویی خود را به ثبت برسانید.
  • اگر به دنبال یک قالیشویی حرفه‌ای هستید که قیمت مناسبی برای ارائه خدمات مختلف خود تعریف کرده باشد، قالیشویی امیدان بهترین گزینه برای شما عزیزان محسوب می‌شود. تعرفه تمامی خدمات قالیشویی امیدان طبق قیمت مصوب اتحادیه بوده و هیچ هزینه اضافه‌تری از شما عزیزان بابت ارائه خدمات دریافت نخواهد شد.
  • بهترین قالیشویی در سیدخندان انواع خدمات شست‌وشوی فرش‌های دستباف، ماشینی، ابریشمی، عتیقه، موکت، مبلمان و همچنین ترمیم و رفوگری فرش را به شما هم‌وطنان عزیز با بالاترین کیفیت ارائه می‌نماید.

کلام آخر

در این راهنما سعی کردیم تا شما عزیزان را با بهترین قالیشویی در سیدخندان و انواع خدمات آن آشنا کنیم. کیفیت بالای خدمات، مجوز قانونی، استفاده از بهترین شوینده‌ها، مناسب‌ترین قیمت و تنوع بالای خدمات و … جزو ویژگی‌های مثبت قالیشویی امیدان محسوب می‌شوند.

همانطور که ذکر شد، مجموعه امیدان عضو رسمی اتحادیه قالیشویی تهران بوده و انواع خدمات شست‌وشوی فرش‌های دستباف، ماشینی، خدمات ویژه رفوگری و مبل‌شویی در محل را ارائه می‌نماید. امیدان دارای کارخانه اختصاصی شست‌وشوی فرش بوده و با به‌کارگیری تجهیزات مدرن و دستگاه‌های پیشرفته، فرش‌های شما را به بهترین نحو مورد شست‌وشو قرار می‌دهد. با سپردن فرش‌های خود به امیدان خانه‌ای تمیز و درخشان خواهید داشت!

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات