یکی از محلات قدیمی استان تهران مجیدیه است. این منطقه به عنوان منطقه ارامنه تهران محسوب می شود. مجیدیه برگرفته از نام عبدالمجید بختیار معروف به مجید خان بختیار یکی از خان های ایل بختیاری است که در این منطقه زندگی می کرده است.
محله مجیدیه از سمت شمال به بزرگ راه همت، از شرق به خیابان کرمان و از غرب به بزرگراه صیاد شیرازی و از سمت جنب به باختر متصل است. محله مجیدیه که به محله استاد حسن بنا هم معروف از یکی از محله های پر طرف دار برای سکونت در شرق تهران است. منطقه مجیدیه بیشتر آپارتمان نشین است و به علت داشتن بناهای تاریخی از جمله باغ عین الدوله، آسیاب و حمام های قدیمی در این منطقه است که البته تخریب شده اند.

قالیشویی در مجیدیه
ساختمان های محله مجیدیه روز به روز روبه روش است ولی آپارتمان ها با متراژ کوچک ساخته شده اند. طبق سرشماری در سال 85 ساکنین این منطقه بیش از 55 هزار نفر بوده است که در حال حاضر به بیش از 70 هزار نفر تخمین زده شده است.
اما با توجه به جمعیت تعداد بالای این منطقه و خانه ها و آپارتمان های با متراژ کم قالیشویی در مجیدیه بسیار مورد نیاز بود به همین خاطر مجموعه قالیشویی امیدان شعباتی قالیشویی در مجیدیه را تأسیس کرده است.
شما اگر به دنبال بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی و جنوبی هستید بهتر است بدانید قالیشویی امیدان شعباتی را در این مناطق تأسیس کرده است.

بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی

ششت و شوی فرش تنها یکی از خدماتی است که قالیشویی امیدان به آن می پردازد. اما فرش ها انواع و اقسام مختلفی دارند که اکثرا با کیفیت و قیمت های بالا به فروش می رسد.
قیمت بالای فرش سبب شده ساکنین مجیدیه تهران به دنبال بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی باشند که فرش های آن ها را به بهترین نحو شست و شو دهند.
قالیشویی امیدان به عنوان بهترین قالیشویی در مجیدیه تهران از نظر ساکنین آن شناخته شده است. کارکنان این قالیشویی با تعهد به کاری که دارند فرش های اهالی این منطقه را با دقت تمام حمل و نقل می کنند و با دستگاه های مجهز و با مواد شوینده ی مناسب شست و شو می دهند.
بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی قالی شویی امیدان است که کلیه خدمات قالی شویی و مبل شویی و… را برای اهالی این منطقه انجام می دهد. اما مزایای استفاده و خدمات زیر بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی عبارت اند از:

قالیشویی مجیدیه جنوبی
• امکان رزرو آنلاین کلیه خدمات از طریق سایت
• امکان رزرو از طریق تماس تلفنی
• امکان رزرو حضوری
• در دسترس بودن سایت برای رزرو در کلیه ساعات شبانه روز کلیه روزهای ایام سال حتی در روزهای آخر هفته و روزهای تعطیل جمعه، اعیاد و…
• کارکنان با مواد ضد عفونی فرش ها و مبلمان و.. را کاملاً از وجود هر گونه میکروب، ویروس و باکتری پاک می کنند.
• هنگام تحویل گرفتن فرش ها به مشتریان ضمانت نامه و گارانتی سلامت فرش می دهند تا مشتریان از اطمینان پیدا کنند که فرش یا مبلمان و.. تمیز و سالم به دستشان خواهد رسید.
• بهترین قالی شویی در مجیدیه شمالی انواع فرش های ماشینی، ابریشمی، دست بافت و… را با دستگاه های تمام اتوماتیک و حرفه ای و با رعایت استانداردها انجام می شود.
• قالیشویی امیدان در شعبه قالیشویی در مجیدیه شمالی با استفاده از مواد شوینده درجه یک برای از بین بردن هر گونه لکه و بو و پاک کردن لکه های بر جا مانده از چوب شستشو می دهد.
• توجه داشته باشید استفاده از مواد شوینده غیر استاندارد و شستشو و حتی حمل و نقل غیر اصولی باعث می شود عمر مفید فرش های شما کاهش یابد.
به همین خاطر بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی با آموزش کادر و پرسنل خود از حمل و نقل تا شستشو و.. اصولی را آموزش خواهد داد تا هیچ گونه آسیبی به فرش ها یا مبل های شما نرسد.

قالیشویی در مجیدیه جنوبی

 • به علت استقبال شهروندان مجیدیه جنوبی قالیشویی امیدان یک شعبه قالیشویی در مجیدیه برای رفاه حال اهالی این منطقه تأسیس کرده است.
 • توجه داشته باشید کلیه شعبات تحت نظارت و زیر مجموعه های قالیشویی امیدان انجام می شود.
 • تکنسین های حرفه ای و آموزش دیده ی قالی شویی امیدان در شعبه ی قالیشویی در مجیدیه جنوبی مانند دیگر شعبات، آموزش های لازم برای انواع پرز و بافت و مدل های فرش، موکت، مبل را دیده اند.
 • تکنسین ها و کارکنان قالیشویی در مجیدیه جنوبی به صورت حرفه ای هر فرش را بر اساس الیاف طبیعی، مصنوعی و پشمی مختص به آن فرش شستشو می دهند.
  کارکنان قالیشویی در مجیدیه جنوبی تحت نظارت آموزش دیده اند کاملاً آگاه هستند که هر نوع فرش یا مبلی را باید به چه صورتی شستشو بدهند، با چه مواد شوینده ای شستشو بدهند و چه مقدار مواد شوینده استفاده کنند.
 • توجه کنید قالیشویی امیدان این هشدار را به کارکنان داده است و به شما هم گوشزد می کند که هر فرشی یک طرز شستشو دارد به عنوان مثال الیاف و بافت بعضی از فرش ها ممکن است به یکسری از مواد شوینده حساس باشد و با استفاده از آن ممکن است بافت فرش از بین برود.
  یا حتی استفاده نا به جا و بیش از اندازه هم بافت فرش را از بین می برد از طرفی استفاده کم و زیر حد استاندارد باعث می شود فرش به خوبی تمیز نشود.
 • برای انتخاب بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی و جنوبی به خوبی تحقیق انجام دهید و بعد فرش های خود را به قالیشوی در مجیدیه بسپارید.
 • تمامی شعبات قالیشویی امیدان به شما کارت ضمانت محصول (فرش – مبل) به مشتریان خواهد داد تا مشتریان با خیال آسوده فرش خود را به شعبات قالی شویی امیدان بسپارند و در صورتی که فرش آسیب دید خسارت دریافت می کنند.
 • تکنسین های قالیشویی امیدان بر طریق شستشویی فرش های گران بها، دستی، عتیقه، دستباف کاشان، قم، تبریز، مشهد، چهارمحال و… مسلط هستند و فرش ها را با دقت تمام شستشو خواهند داد، همچنین به علت تعداد بالای متخصصین و تکنسین های قالیشویی امیدان فرش ها و خدمات شما به سرعت شستشو و تحویل خواهد داد.

قالیشویی مجیدیه شمالینگهداری فرش

همشهریان عزیز قالیشویی امیدان به شما توصیه می کند در حفظ و نگهداری فرش های خود دقت لازم را داشته باشید تا عمر مفید بیشتر باشد. اصول نگهداری فرش:
• قالیشویی امیدان به شما توصیه می کند یکی از مهم ترین اصول نگهداری فرش این است که فرش ها مرتب جارو برقی کشیده شود حتی در صورت تمیز بودن هفته ای یک مرتبه جارو کشیده شود.
• توصیه بعدی امیدان به شما این است که در صورت ریختن هر گونه ماده ای چه مایعات یا غذاها یا میوه جات و مرکبات سریع و قبل از خشک شدن و رسیدن به بافت های فرش آن را پاک کنید.
• زیرا که با ماندگار شدن و کهنه شدن کثیفی و مایعات به بافت های فرش رخنه می کند و تمیز کردن آن مشکل خواهد بود. البته بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی و جنوبی حتی در صورتی که کثیفی و مایعات به بافت های فرش کهنه یا ماندگار شده باشد به خوبی شستشو می دهد تا هیچ اثری از آن باقی نمانده باشد.
• اگر فرش شما در در معرض گرد و غبار است یا فرزند کوچک یا حیوانات خانگی دارید لازم است هر 6 ماه یک مرتبه فرش خود را به بهترین قالیشویی در مجیدیه شمالی بسپارید تا شستشو دهد.
• اما اگر در معرض گرد و غبار نیست و در صورت کثیف شدن و هر گونه آلودگی سریع آن را پاک می کنید لازم است حداقل
هر 2 سال یکبار فرش خود را به قالیشویی در مجیدیه جنوبی بسپارید تا فرش شما تمیز شود و هر گونه کثیفی و آلودگی پاک شود و به نوعی پاک شود.
قالیشویی امیدان در کلیه شعبات خود از جمله شعبه ی قالیشویی در مجیدیه جنوبی و شمالی، کلیه خدمات قالیشویی، فرش شویی، موکت شویی، مبل شویی، ترمیم و رفو فرش ها را انجام می دهد.
از طرفی در صورت نیاز به هر گونه سؤال و کمک می توانید از طریق سایت امیدان از کارشناسان و تکنسین های قالیشویی امیدان به شما مشورت خواهند داد و به شما کمک خواهند کرد.

سخن آخر

مجموعه قالی شویی امیدان علاوه بر داشتن شعبه در قالی شویی مجیدیه شمالی و جنوبی در مناطق دیگر هم شعبه دارد از جمله: قالیشویی در رسالت، قالیشویی در تهرانپارس، قالیشویی در سیدخندان، قالیشویی در خواجه عبدالله و… کلیه شعبات تحت نظارت قالیشویی امیدان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست خدمات