در بهترین مراکز قالیشویی در مجیدیه فرش های شما به صورت کاملا تخصصی و دقیق شستشو داده می شوند و حتی مشکلات آن ها برطرف می شود! اگر می خواهید قالی شما به بهترین شکل شسته شود، بیش از هر چیز مرکزی که برای شستشو به آن مراجعه می کنید اهمیت دارد. چرا که ازدیاد مراکز قالیشویی باعث شده است که برخلاف تصور افراد بسیاری از آن ها خدماتی بی کیفیت ارائه دهند. چنان که ممکن است پس از اینکه فرش خود را از آن ها تحویل می گیرید نه تنها آنچنان تمیز نشده باشد بلکه با آسیب های در آن نیز مواجه شوید. این در حالی است که در بهترین فرش شویی مجیدیه شمالی و جنوبی هرگز با چنین مسئله ای روبه رو نمی شوید. زیرا در این مراکز معمولا از بهترین شیوه ها، تجهیزات و مواد برای شستن انواع قالی ها استفاده می شود و کلیه مراحل شستشو را به صورت تخصصی انجام می دهند.

قالیشویی امیدان، انتخابی مناسب برای شستشوی فرش در منطقه مجیدیه است.

بهترین قالیشویی در مجیدیه و شستشوی تخصصی فرش

اگر به دنبال تمیز شدن فرش خود هستید و در عین حال نمی خواهید دچار آسیب شود، زیاد بودن مراکز قالیشویی نباید شما را گمراه کند. زیرا همه آن ها ارزش قالی های شما را نمی دانند و ممکن است آنطور که باید شستشو را به خوبی انجام ندهند.
بهترین قالیشویی در مجیدیه و شستشوی تخصصی فرش
بهترین قالیشویی در منطقه مجیدیه که ارائه خدمات شستشوی تخصصی فرش با کیفیت و تجربه ارائه می‌دهد.

 در بسیاری از قالیشویی ها امروزه فرش ها نه تنها اصولی و دقیق شسته نمی شوند بلکه سهل انگاری های بسیاری موجب بروز آسیب در آن ها می شود. البته در برخی از مراکز مانند بهترین قالیشویی های مجیدیه موضوع کاملا برعکس است.

به طوری که در این مجموعه برخلاف دیگر مراکز ارزش واقعی فرش ها درک و حفظ می شود. در این فرش شویی ها شستشوی انواع قالی ها را به صورت کاملا تخصصی انجام می دهند و شما فرش خود را بسیار تمیز و حتی تمیزتر از روز اول بدون هیچ گونه آسیبی تحویل خواهید گرفت.
شستشوی تخصصی در این مراکز فاکتورهای به خصوصی دارد که عبارت هستند از:

قالیشویی مجیدیه پیشنهاد می دهد که فرش‌های ماشینی با استفاده از روش‌های شستشوی اتوماتیک و مکانیزه و فرش‌های دستباف با روش‌های شستشوی نیمه سنتی کُر داده شود.

شستشو با روش متناسب با قالی شما

اولین فاکتور در شستشوی تخصصی قالی ها این است که از بهترین شیوه شستشو برای آن ها استفاده شود. در این رابطه باید بدانید که بهترین روش شستن برای هر فرش با دیگر قالی ها متفاوت است. زیرا همه فرش ها از جهات مختلف از جمله جنس الیاف، نوع، متراژ، نقشه، طرح، رنگ، تراکم، شانه وغیره با یکدیگر تفاوت دارند.
این تفاوت ها در شستشو در بهترین مراکز قالیشویی مجیدیه بسیار حائز اهمیت هستند و در انتخاب روش تاثیر زیادی دارند. به همین دلیل زمانی که شما قالی خود را به این مراکز می سپارید، ابتدا کارشناسان فاکتورهای ذکر شده را در آن ها بررسی می کنند.
سپس متناسب با آن ها بهترین روش برای شستشو انتخاب می شود. بدین شکل احتمال بروز آسیب در قالی شما بسیار کاهش پیدا می کند و در عین حال به بهترین شکل تمیز می شود.

فرش شویی مجیدیه با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک، به شما خدماتی کارآمد و بهداشتی در شستشوی فرش ارائه می‌دهد.

شستشو با دستگاه های تمام اتوماتیک

در مراکز فرش شویی در مجیدیه علاوه بر استفاده از شیوه های مناسب از بهترین و به روزترین دستگاه ها برای شستن انواع قالی استفاده می شود. این مراکز معمولا به کارخانه هایی بزرگ با دستگاه های جدید و تمام اتوماتیک مجهز هستند.
چنان که در هیچ یک از مراحل شستشو هیچ نیروی انسانی دخالت ندارد و تمامی مراحل به صورت اتوماتیک انجام می شود. تنها عملکرد نیروهای انسانی در این قالیشویی ها در نقش اپراتور دستگاه ها است که تنظیمات آن ها را متناسب با فرش مورد نظر اجرا می کنند.
شستشو با دستگاه های تمام اتوماتیک در مجیدیه
شستشو با دستگاه‌های تمام اتوماتیک بهترین راه برای به دست آوردن نتایج پاکیزه و کارآمد در شستشوی فرش و قالیشویی است.
کاهش دخالت نیروی انسانی در این مراکز و شستشوی اتوماتیک در واقع ضامن سلامت و زیبایی قالی شما است. چرا که احتمال هر گونه سهل انگاری و به دنبال آن بروز آسیب در فرش شما بسیار کاهش پیدا می کند.
زیرا در بهترین قالیشویی در شرق تهران فرش را ابتدا برای شستشو در دستگاه های اتوماتیک قرار می دهند، سپس به صورت لول شده وارد دستگاه های آبکشی و آبگیری می شود. در نهایت نیز آن را به گرمخانه یا دستگاه های خشک کن منتقل می کنند و پس از اتوکشی به صورت کاور شده درب منزل تحویل مشتری می دهند. بنابراین در صورت شستشوی قالی شما در این مراکز مانند امیدان، فرش شما بسیار دقیق تمیز می شود.

در قالیشویی امیدان در مجیدیه، ما با اهمیت ویژه به انتخاب مواد شوینده با کیفیت توجه داریم. تیم متخصص ما با دقت به قالی‌های شما مراقبت کرده و تضمین می‌کند که قالی‌های شما پس از شستشو تمیز و شفاف به دست شما برگردد.

استفاده از مواد شوینده به روز و باکیفیت

یکی دیگر از فاکتورهای شستشوی تخصصی فرش در بهترین مراکز قالیشویی مجیدیه جنوبی و شمالی این است که از مواد شوینده جدید، باکیفیت و درجه یک استفاده می کنند. برخی از قالیشویی ها امروزه برای کاهش هزینه ها نسبت به استفاده از مواد شوینده بی کیفیت یا دارای اسید اقدام می کنند.
این مواد نه تنها به خوبی قالی ها را تمیز نمی کنند بلکه حتی اسید موجود در آن ها باعث آسیب به بافت و الیاف فرش می شود. این در حالی است که بهترین قالیشویی های مجیدیه با موادی بی نظیر قالی ها را شستشو می دهند که نه تنها تمیز بلکه درخشان و زیبا می شوند.
همچنین در این مراکز برای جلوگیری از هر گونه آسیب به فرش ها تلاش می شود که برای هر قالی از مواد شوینده ای متناسب با آن استفاده شود. زیرا در بسیاری موارد برخی مواد شوینده برای فرش ها ماشینی مناسب هستند اما ممکن است به قالی های دستباف آسیب وارد کنند. پس برای شستشوی قالی خود با مواد شوینده مناسب بهتر است به بهترین قالیشویی در مجیدیه مراجعه کنید.

لکه برداری دقیق

در مراکز قالیشویی خوب در مجیدیه لکه برداری نیز بسیار دقیق و تخصصی انجام می شود. شاید برای شما نیز تا به حال پیش آمده باشد که قالی لکه دار خود را به مرکزی بسپارید و پس از شستشو هنوز آثار آن باقی مانده باشد.
این در صورتی است که اگر قالی خود را به بهترین مراکز فرش شویی مجیدیه شمالی و جنوبی بسپارید، هرگز این اتفاق را تجربه نخواهید کرد. زیرا در این مجموعه ها پیش از هر گونه اقدام برای شستشو، لکه های فرش بررسی می شوند.
سپس با توجه به موادی که باعث بروز لکه در قالی شما شده است، از بهترین روش برای از بین بردن آن استفاده می کنند. در این مراکز کلیه لکه های مختلف از جمله موارد زیر از روی فرش ها برطرف می شوند:
 • لکه روغن؛
 • لکه شمع؛
 • لکه چای، آبمیوه یا هر نوشیدنی دیگر؛
 • لکه لاک؛
 • لکه زردچوبه و زعفران؛
 • لکه رنگ؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
با مراجعه به این مراکز و سپردن فرش خود به آن ها نه تنها اثری از آثار لک باقی نمی ماند بلکه هیچ آسیبی نیز به اطراف یا الیاف آن وارد نمی شود.

قالیشویی در مجیدیه با ارائه خدمات تعمیری به علاوه شستشو، به شما امکان بازیابی و بهبود فرش‌هایتان را فراهم می‌کند.

ارائه خدمات تعمیری علاوه بر شستشو

در بهترین مجموعه های قالیشویی در مجیدیه تنها خدماتی که به مشتریان ارائه می شود، شستشو نیست! با مراجعه به این مجموعه ها در واقع شما فرش خود را هم تمیز می کنید هم سلامت آن را بر می گردانید. می پرسید چگونه؟
در این مراکز کلیه خدمات تعمیری فرش نیز به مشتریان ارائه می شود. در این قالیشویی ها افرادی متخصص و استاد کارهای ماهر در زمینه ترمیم و تعمیر قالی ها مشغول به فعالیت هستند. به طوری که کلیه آسیب های ممکن در قالی ها توسط آن ها و با کمک بهترین تجهیزات و ابزار به بهترین شکل برطرف می شود. چنان که زمان تحویل فرش گویی اصلا چنین آسیبی به قالی شما وارد نشده بوده است.
از جمله خدمات تعمیری که در این فرش شویی ها به مشتریان ارائه می شود، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 1. تعمیر جای سوختگی؛
 2. تعمیر پارگی و پوسیدگی؛
 3. تعمیر ریشه ها و ریشه بافی؛
 4. ترمیم فرش های کهنه؛
 5. پرداخت؛
 6. رفوگری؛
 7. رنگ برداری؛
 8. وغیره.

قالیشویی مجیدیه با تخصص بی‌نظیر و خدمات همه‌روزه، به شما آرامش و تمیزی را تضمین می‌کند!

تخصصی ترین فرش شویی مجیدیه با خدمات همه روزه!

اگر به دنبال بهترین و تخصصی ترین قالیشویی در مجیدیه هستید، امیدان را به خاطر بسپارید. مجموعه قالیشویی امیدان بیش از ۲۰ سال سابقه در شستشوی انواع فرش دارد. در مرکز ما انواع قالی ها با روش های بی نظیر و دستگاه های جدید شستشو داده می شوند.
تخصصی ترین قالیشویی مجیدیه با خدمات همه روزه!
تخصصی‌ترین قالیشویی در مجیدیه با خدمات همه روزه برای نیازهای شستشوی فرش شما در دسترس است.

 خدمات ما کاملا تضمینی است و هیچ گونه نگرانی از بابت کیفیت نباید داشته باشید. در امیدان از کلیه خدمات تعمیری نیز می توانید بهره مند شوید اما نکته مهم تر خدمات همه روزه ما است. در قالیشویی امیدان ما شرایطی را فراهم کرده ایم که شما به صورت همه روزه یعنی حتی روزهای تعطیل نیز بتوانید نسبت به ثبت سفارش و بهره مندی از خدمات اقدام کنید.

از دیگر خدمات ما برای شما مشتریان عزیز می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • رفوگری حرفه ای؛
 • رنگ زنی و قلم زنی قالی های دستباف؛
 • شستشوی انواع خوشخواب؛
 • شستشوی تابلو فرش؛
 • مبل شویی در محل؛
 • امکان ثبت سفارش تلفنی یا آنلاین؛
 • و بسیاری موارد دیگر.
پس برای شستشوی تمیزتر قالی خود و رفع آسیب های آن همین الان کافی است با ما تماس بگیرید.

کلام آخر

در بهترین مراکز قالیشویی مجیدیه انواع فرش ها با خدمات شستشوی تخصصی به بهترین شکل تمیز می شوند و حتی سلامتی به آن ها برمی گردد. شستشوی تخصصی قالی ها در این مراکز فاکتورهای به خصوصی دارد.  شستشوی هر قالی با روش مخصوص به خود متناسب با ویژگی های آن یکی از این فاکتورها است. شستشو با دستگاه تمام اتوماتیک، استفاده از مواد شوینده باکیفیت، لکه برداری دقیق و تعمیر قالی از دیگر فاکتورهای شستشوی تخصصی هستند.
امیدان یکی از این مجموعه ها به شمار می رود که ضمن ارائه خدمات شستشو و تعمیر تخصصی انواع فرش ها در زمینه شستشوی خوشخواب، تابلو فرش و مبل نیز فعالیت می کنند. امکان بهره مندی از خدمات ما در تمام روزهای هفته و روزهای تعطیل به صورت تلفنی یا اینترنتی وجود دارد. با امیدان فرش خود را مثل روز اول تمیز، درخشان و سالم تحویل بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *